Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>A=Кушнір Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Представлено документи з 1 до 18

      
Категорія:    
1.

Фильштинський Л. А. 
Функція Гріна для шару з жорстко закріпленими основами / Л. А. Фильштинський, Д. В. Кушнір // Фіз.-хім. механіка матеріалів. - 2008. - 44, № 4. - С. 39-42. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

При помощи двумерного интегрального преобразования Фурье построена функция Грина для слоя с жестко закрепленными основаниями. Сингулярная часть представлена в замкнутом виде. Слагаемые, учитывающие влияние границ слоя, приведены в виде несобственных интегралов от экспоненциально затухающих функций. Проведены числовые расчеты для одной компоненты матрицы Грина при действии сосредоточенной силы в нецентральной по толщине точке слоя.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.1-01 + В251.109

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кушнір Д. В. 
Безпековий фактор формування регіональної системи міжнародних відносин у Перській затоці : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / Д. В. Кушнір; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано залежність еволюції міжнародних відносин у Перській затоці від визначених точок біфуркації або кризових моментів у розвитку регіональної системи відносин Перської затоки - Ісламської революції в Ірані, Кувейтської кризи 1991 р., Іракської війни 2003 р., відповідно до яких виділено основні періоди цього процесу, а також досліджено особливості кожного етапу. Акцентовано увагу на аналізі національних інтересів, безпекових стратегій та зовнішньополітичних концепцій держав регіону Перської затоки й основних позарегіональних акторів, які мали визначальний вплив на розвиток безпекової ситуації у Перській затоці протягом досліджуваного періоду. Наголошено на неспроможності держав Перської затоки забезпечувати регіональну безпеку власними силами і визначати провідну роль зовнішнього середовища у формуванні системи відносин у Перській затоці. На підставі комплексного дослідження міжнародних відносин у Перській затоці обгрунтовано існування регіональної системи міжнародних відносин у цьому регіоні, а також наголошено, що головним системотвірним фактором формування цієї системи є регіональна безпека.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(5),302

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА379255 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Максименко І. А. 
Економічна теорія: політекономія, мікроекономіка, макроекономіка : навч. посіб. / І. А. Максименко, Н. П. Мацелюх, І. М. Бурдейний, К. М. Кукушкін, Д. Я. Кушнір; Нац. ун-т держ. податк. служби України. - Чернівці : Прут, 2011. - 404 c. - укp.

Розглянуто основні питання економічної теорії, зокрема, політичної економії, мікро- та макроекономіки. Наведено інформацію про економічні категорії та закони, методи макроекономічних досліджень, форми організації суспільного виробництва, економічну структуру сучасного суспільства, класифікацію економічних систем. Увагу приділено економічному змісту інтелектуальної власності, законам грошового обігу, теорії людського капіталу, особливостям функціонування капіталу в сільському господарстві, проблемам розподілу прибутку акціонерних товариств, механізму трансформації заощаджень в інвестиції, міжнародним валютним відносинам.


Індекс рубрикатора НБУВ: У01 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА736502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Актуальні проблеми теорії та історії прав людини, права і держави : матеріали Міжнар. щоріч. наук. конф. молодих вчених, аспірантів і студентів, присвяч. пам'яті видат. вчених-юристів П. О. Недбайла, О. В. Сурілова, В. В. Копєйчикова, 17 - 18 листоп. 2012 р., Одеса / уклад.: К. В. Горобець, Л. Ю. Чекмарьова, Д. Ю. Кушнір; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.", Львів. нац. ун-т ім. І. Франка, Нац. акад. прав. наук України, НДІ держ. буд-ва та місцев. самоврядування. - Одеса : Фенікс, 2012. - 292 c. - укp. - рус. - англ.

Висвітлено результати філософсько-правових досліджень. Показано особливості формування інститутів міжнародного права в межах природного підходу. Досліджено правовий менталітет громадянина України. Розглянуто проблеми правового виховання в місцях позбавлення волі. Визначено роль ЗМІ у становленні правової держави в Україні, інституту адвокатури у захисті прав людини. Розкрито теоретичні аспекти уніфікації колізійних норм у міжнародному приватному праві. Розглянуто теоретичні проблеми кодифікації, аспекти використання спеціальних психологічних знань у кримінальному провадженні. Показано перспективи існування концепції позитивної відповідальності. Висвітлено загальнотеоретичні проблеми державності, результати історичних досліджень держави та права.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.3 я431(0) + Х.я431(0) + Х8(4УКР)3 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА772301 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кушнір Д. В. 
Напружений стан багатозв'язних плит, вкритих діафрагмою : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.02.04 / Д. В. Кушнір; МОНМС України, Донец. нац. ун-т. - Донецьк, 2012. - 20 c. - укp.

Вперше запропоновано загальний підхід до розв'язання статичних і динамічних тривимірних задач теорії пружності для шару з отворами та багатозв'язних циліндричних тіл за граничних умов типу жорсткої діафрагми на його основах. Він грунтується на побудові системи розв'язувальної системи сингулярних інтегральних рівнянь, що одержана за допомогою існуючих однорідних та Ф-розв'язків задачі. За допомогою техніки інтегральних рівнянь досліджено концентрацію напружень у шарі, що вкритий діафрагмою та послаблений двома та трьома отворами досить довільної конфігурації. Виявлено нові якісні властивості у розподілі резонансних частот в шарі, ослабленому одним і двома отворами з еліптичним поперечним перерізом. Вперше, на основі методу Ф-розв'язків досліджено амплітудно-частотні характеристики й особливості спектру частот скінчених товстостінних циліндрів з отворами кругового, й еліптичного перерізу. Досліджено будову спектра залежно від товщини стінок циліндрів, вперше розв'язано задачу про імпульсне збудження шару через поверхню наскрізної тунельної порожнини. За цього для виконання зворотного перетворення Фур'є було показано ефективність використання алгоритму, основаного на апроксимації ланцюговими дробами. Визначено характерні просторово-часові масштаби, за яких можна спостерігати ефекти від імпульсної дії.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.63-01,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА389946 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Фильштинський Л. А. 
Динамічна крайова задача термопружності для двовимірного ізотропного середовища / Л. А. Фильштинський, Т. А. Кірічок, Д. В. Кушнір // Проблеми обчисл. механіки і міцності конструкцій : зб. наук. пр. - 2012. - Вип. 19. - С. 301-307. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Досліджено двовимірну задачу зв'язаної термопружності про гармонічні за часом коливання для необмеженого середовища з отвором. Алгоритм розв'язання базується на визначенні фундаментальних розв'язків та зведенні крайової задачі до системи сингулярних інтегральних рівнянь. Проведено чисельний аналіз знайдених розв'язків, а також виконано порівняння з відомими результатами.



Шифр НБУВ: Ж69821 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Тучковенко Ю. С. 
Результати чисельного моделювання внутрішньорічної мінливості характеристик гідрологічного режиму Куяльницького лиману / Ю. С. Тучковенко, Д. В. Кушнір // Укр. гідрометеорол. журн.. - 2016. - № 17. - С. 137-149. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Для розв'язання задачі діагнозу та прогнозу просторово-часової мінливості гідрологічних характеристик Куяльницького лиману (рівня, солоності, температури води), які зумовлюють хімічні та біологічні процеси у ньому, і, таким чином, впливають на властивості рапи та лікувальних грязей, застосовано нестаціонарну тривимірну числову гідротермодинамічну модель Delft3D-FLOW. Наведені в роботі результати адаптації до умов Куяльницького лиману та верифікації моделі свідчать про можливість її використання для дослідження особливостей і прогнозування просторово-часової мінливості гідрологічних характеристик Куяльницького лиману під впливом природних та антропогенних чинників, які формують його гідрологічний режим. Показано важливу роль врахування під час моделювання малих водотоків, які впадають в лиман, та точного завдання інтенсивності зливових атмосферних опадів. Визначено, що за штормових вітрів повздовжніх по відношенню до акваторії лиману напрямків, різниця відміток рівня води у північній та південній його частинах може досягати 0,35 - 0,4 м.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д221(45УКР,25КУЯ)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25662 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Тучковенко Ю. С. 
Результати чисельного моделювання внутрішньорічної мінливості гідрологічних характеристик Куяльницького лиману за різних обсягів стоку річки Великий Куяльник / Ю. С. Тучковенко, Д. В. Кушнір, Н. С. Лобода // Укр. гідрометеорол. журн.. - 2017. - № 20. - С. 105-119. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

За результатами розрахунків з використанням прогностичної тривимірної гідротермодинамічної моделі Delft3D-FLOW одержано оцінки змін внутрішньорічної просторово-часової мінливості гідрологічних характеристик Куяльницького лиману за різних обсягів надходження до нього стоку річки Великий Куяльник. Змодельовано варіанти збільшення надходження стоку річки до 25 та 75 % від обсягів щомісячного природного стоку річки за умов 2015 р., а також для різних за водністю типових років сучасного кліматичного періоду XXI ст. (1990 - 2030 рр.), визначених за найбільш виправданим для регіону Куяльницького лиману кліматичним сценарієм з бази даних ЕNSEMBLES, який відповідає глобальному сценарію A1B, розрахованому за моделлю MPI-REMO. Під час моделювання використовувались щомісячні значення природного стоку р. В. Куяльник, розраховані із використанням моделі "клімат-стік". Встановлено, що провадження водного менеджменту на водозборі річки Великий Куяльник, реалізація різних інженерно-технічних заходів, спрямованих на збільшення стоку річки в Куяльницький лиман, будуть суттєво впливати на його гідроекологічний режим лише у разі забезпечення надходження до лиману не менш 75 % від обсягів природного стоку річки. Збільшення природного стоку річки В. Куяльник не здатне самостійно забезпечити стабілізацію гідроекологічного режиму Куяльницького лиману без періодичного поповнення його морською водою Одеської затоки. За відсутності поповнення лиману морськими водами та стоком інших малих водотоків, які впадають в лиман, збільшення стоку р. В. Куяльник навіть до 75 % від обсягів природного стоку може забезпечити стабілізацію річного циклу мінливості рівня та солоності води в лимані лише в багатоводні роки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д225.73(45УКР, 25КУЯ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25662 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Бондаренко Є. А. 
Управління системою електробезпеки персоналу електричних станцій та систем для мінімізації параметрів ризику електротравматизму / Є. А. Бондаренко, Д. С. Кушнір // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2017. - Вип. 186. - С. 35-38. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Запропоновано методологію комбінованого підходу для удосконалення системи електробезпеки персоналу електричних станцій та систем, яка надала змогу проводити контроль та оцінювання показників професійного ризику захворювання персоналу від дії електричної енергії та обгрунтовувати вибір заходів і засобів захисту персоналу щодо мінімізації ризику електротравматизму.


Індекс рубрикатора НБУВ: З271н6

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Бондаренко Є. А. 
Оцінювання професійних ризиків електротравматизму для персоналу електричних станцій та систем / Є. А. Бондаренко, Т. В. Андрієнко, Д. С. Кушнір // Енергетика: економіка, технології, екологія. - 2018. - № 2. - С. 49-54. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто найбільш розповсюджені підходи та методи оцінювання ризику. Розроблено класифікацію методів кількісного оцінювання ризику електротравм. Це надало змогу проводити теоретичні дослідження причинно-наслідкових зв'язків щодо ризику електротравм і професійних захворювань для персоналу, який обслуговує електроустановки надвисоких класів напруги від дії електричної енергії та запропонувати метод для його оцінювання. Запропонований матричний метод оцінювання ризику, на відміну від відомих, виділяє 36 різновидів ризику у вигляді значень для бінарних груп "імовірність нещасного випадку і важкість травматичної події від дії електричної енергії". Якісні та кількісні показники матриці оцінки ризику надають змогу робити об'єктивні висновки щодо залежності небезпеки впливу електричного поля промислової частоти на персонал і трансформувати одержані оцінки в адекватні і адресні профілактичні заходи для технологічних робіт в електроустановках 330, 500, 750 кВ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З277 н6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22833 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Ваврук Є. Я. 
Система розпізнавання та перекладу текстової інформації в мобільних додатках з використанням бібліотеки Microsoft Cognitive OCR / Є. Я. Ваврук, Д. О. Кушнір // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2018. - № 905. - С. 33-41. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто програмні засоби обробки як рукописного, так і друкованого тексту з подальшим його перекладом на мобільних платформах Android та IOS. Наведено метод реалізації повністю кросплатформних рішень для складних мобільних систем. Запропоновано реалізацію системи на базі алгоритму обробки тексту за допомогою бібліотеки Microsoft Cognitive OCR, наведено діаграму класів взаємодії модулів системи на основі технологій машинного навчання. Забезпечено кросплатформне рішення для мобільних систем Android та IOS. Досліджено ефективність розпізнавання різних шрифтів, написаних різними мовами, та виведено вірогідність правильного розпізнавання слів відносно кількості символів у кожному тесті.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.620

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Кушнір Д. О. 
Методи пошуку та розпізнавання об'єктів у відеозображеннях на мобільній платформі IOS в реальному часі / Д. О. Кушнір, Я. С. Парамуд // Computer Systems and Networks. - 2019. - 1, № 1. - С. 24-34. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено особливості найпоширеніших методів і систем пошуку та розпізнавання об'єктів у відеозображеннях. За результатами дослідження показано доцільність побудови засобів пошуку та розпізнавання для платформи iOS у реальному часі. Запропоновано метод функціональної адаптації алгоритму пошуку та розпізнавання об'єктів до особливостей відеозображень, який полягає в опрацюванні відеозображення згладжуючим і мінімізаційним фільтрами, що забезпечує зменшення часу пошуку та розпізнавання об'єктів. Розроблено базову структурну схему таких засобів та алгоритм функціонування. Розроблено алгоритмічно-програмні засоби для розв'язання завдання на знаходження та оперативне розпізнавання об'єктів у режимі реального часу мовою Swift під мобільну платформу iOS. Використано особливості згорткової нейронної мережі (НМ) з архітектурою YOLOv3 та фреймворку для роботи з НМ під мобільні додатки CoreML. Запропоновано метод поліпшення роботи такої НМ, який оснований на квантизації вагових коефіцієнтів НМ і забезпечує мінімізацію розміру моделі та часу пошуку її об'єктів. Досліджено значення частоти оброблення кадрів зображень із використанням запропонованої моделі YOLOv3-KD і моделей НМ типу YOLOv3-tiny та YOLOv3-416. Доведено можливість функціонування запропонованих засобів у режимі реального часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.638

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Феррацці К. 
Ваш надійний тил. Як налагодити зв'язки, що приведуть до успіху / К. Феррацці; Пер.: Д. Кушнір. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 286 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю949.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА820486 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Кушнір Д. В. 
Моделювання мінливості гідрологічних характеристик водойми Сасик за різних варіантів її функціонування / Д. В. Кушнір, Ю. С. Тучковенко // Укр. гідрометеорол. журн. - 2020. - № 26. - С. 116-129. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д226

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25662 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Кушнір Д. О. 
Алгоритм оперативного наведення засобів вимірювально-керувального вузла кіберфізичної системи на рухомий об'єкт / Д. О. Кушнір, Я. С. Парамуд // Computer Systems and Networks. - 2020. - 2, № 1. - С. 44-52. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

За результатами аналізу літературних джерел встановлено, що одними з основних вузлів кіберфізичних систем є вимірювально-керувальні вузли. Одним із завдань, розв'язання яких покладено на такі вузли, є наведення засобів спостереження за рухомими об'єктами. Запропоновано алгоритм наведення, який полягає в оперативному опрацюванні результатів спостережень, передбаченні найімовірнішого напрямку руху та формуванні команд для максимального наближення зображення рухомого об'єкта до центра інформаційного кадру. Розроблений алгоритм базується на алгоритмі навчання з підкріпленням DDPG. Засоби розпізнавання реалізовують можливості моделі YOLOv3. Використані додаткові програмні фільтри для покращання якості розпізнавання. Алгоритм верифіковано на експериментальній фізичній моделі з використанням дрона. Результати експериментальних досліджень підтвердили функціонування алгоритму наведення в реальному часі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Кушнір Д. О. 
Методи та засоби покращення точності розпізнавання об'єктів на мобільній платформі iOS в реальному часі / Д. О. Кушнір // Computer Systems and Networks. - 2021. - 3, № 1. - С. 80-88. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

За результатами аналізу літературних джерел встановлено, що перспективним напрямком пошуку та розпізнавання об'єктів є сімейство моделей Yolo. Проте існуючі реалізації не підтримують можливості запуску моделі на платформі iOS. Для досягення таких цілей розроблено комплексну масштабовану систему конвертації та покращання точності розпізнавання довільних моделей на базі системи Docker. Методика покращання полягає у додаванні до оригінальної моделі додаткового шару з функцією активації Mish. Методика конвертації полягає у оперативному перетовренні довільної моделі Yolo у формат CoreML. У межах дослідження даних методик, створено модель нейронної мережі (НМ) Yolov4-TCAR. Розроблено метод акселерації навантаження на CPU при використанні додаткового шару НМ із функцією активації Mish на мові Swift під мобільну платформу iOS. В результаті, дослідженно ефективність функції активації Mish, навантаження CPU мобільного пристрою, кількість використаної оперативної пам'ятті та частоту кадрів при використані поліпшенної оригінальної моделі Yolov4-TCAR. Результати досліджень підтвердили функціонування алгоритму конвертації та покращання точості моделі НМ у реальному часі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Науки про Землю   
17.

Тучковенко Ю. С. 
Моделювання мінливості гідрологічних характеристик Тузлівської групи лиманів за різних варіантів їх водообміну з морем / Ю. С. Тучковенко, Д. В. Кушнір // Укр. гідрометеорол. журн. - 2022. - № 29. - С. 68-84. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Вирішено проблему стабілізації гідрологічного режиму і гідроекологічного стану групи Тузлівських лиманів, розташованих в центральній частині Дунай-Дністровського межиріччя, шляхом забезпечення та регулювання їх водообміну з відкритим морем через штучно створені канали у косі-пересипу, що відділяє водойму від моря. Наведені результати адаптації відомої сучасної числової гідродинамічної моделі Delft3D Flow Flexible Mesh до умов лиманів Тузлівської групи, а також застосування її для визначення ефективності різних варіантів забезпечення водообміну з морем на підставі результатів сценарного математичного моделювання. Зокрема, досліджено варіанти функціонування: відносно вузького з'єднувального каналу на 2-му км коси-пересипу (л. Бурнас) сумісно з широкою і глибокою прорвою, яка існувала до 2015 р. на 24-му км коси-пересипу (л. Шагани); широкого контрольованого з'єднувального каналу в л. Шагани на місці прорви, разом із зазначеним каналом в л. Бурнас; додаткового (третього) вузького каналу на ділянці коси-пересипу, прилеглої до л. Алібей. Як індикатор ефективності управлінських рішень щодо забезпечення стабільності гідроекологічних умов в лиманах використовуються характеристики річного циклу просторово-часової мінливості солоності води. На підставі аналізу результатів сценарного моделювання зроблено висновок, що оптимальне вирішення проблеми стабілізації гідроекологічного режиму водойми полягає у забезпеченні постійного протягом року різноспрямованого водообміну з морем через два штучних з'єднувальних канали в косі-пересипу з відмітками дна мінус 1,0 м БС, шириною 60 м - для л. Шагани та 15 м - для л. Бурнас. В цьому випадку не буде відбуватись засолення водойми у багаторічній перспективі. Визначено час повного водооновлення морською водою основних лиманів Тузлівської групи, який у вказаному варіанті буде дорівнювати 8 міс. для лиману Шагани і 12 міс. для лиманів Алібей і Бурнас.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д225.73

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25662 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Кушнір Д. В. 
Мінливість гідрологічних характеристик причорноморських лиманів в умовах регулювання водообміну з морем (на прикладі Тилігульського та Куяльницького лиманів) : автореф. дис. ... канд. геогр. наук : 11.00.08 / Д. В. Кушнір; Одеський державний екологічний університет. - Одеса, 2019. - 20 c. - укp.

Дисертація присвячена вирішенню актуальної наукової проблеми визначення доцільності й ефективності різних шляхів стабілізації гідрологічного режиму істотно ізольованих від моря ("закритих") лиманів північно-західного Причорномор'я у XXI ст. (на прикладі Тилігульського та Куяльницького лиманів), з урахуванням регульованого водообміну з морем, водогосподарської діяльності та кліматичних змін. Розроблено й апробовано новий методичний підхід до застосування сучасної гідродинамічної моделі Delft3D-FLOW для наукового обґрунтування планів водного менеджменту "закритих" лиманів. Встановлено нові особливості формування внутрішньорічної мінливості характеристик гідрологічного режиму Тилігульського та Куяльницького лиманів у сучасних умовах. Визначено найбільш ефективні стратегії стабілізації гідрологічного режиму досліджуваних лиманів в кліматичних умовах XXI ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д225.73(45УКР7,3)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441875 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського