Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Куриптя Я$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Куриптя Я. А. 
Поліетиленові струмопровідні композиції, наповнені графітизованою сажею. Одержання та дослідження / Я. А. Куриптя, Д. С. Новак, Т. С. Шостак // Хім. пром-сть України. - 2013. - № 6. - С. 49-52. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Одержано електропровідні полімерні композиції на основі поліетилену з нанонаповнювачем - графітизованою сажею. Досліджено вплив кількості наповнювача на електропровідні, фізико-механічні та трибологічні властивості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Слєпцов О. О. 
Функціоналізований поліетилен. Застосування для модифікації наповнених полімерних композицій / О. О. Слєпцов, Б. М. Савченко, Н. В. Сова, Я. А. Куриптя // Хім. пром-сть України. - 2015. - № 3. - С. 47-49. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто результати досліджень впливу функціоналізованих поліолефінів на фізико-механічні властивості наповнених поліетиленових композицій у вигляді плівок, отриманих рукавним способом, із вмістом наповнювача 30,0 % мас. Визначений оптимальний вміст малеїнізованого поліетилену для отримання композицій з максимальними значеннями міцності та відносного видовження під час розтягування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Куриптя Я. А. 
Розробка електропровідних полімерних гібридних композитів на основі полівінілхлориду та поліетилену / Я. А. Куриптя, Б. М. Савченко, О. О. Слєпцов, В. П. Плаван, Н. В. Сова // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2016. - № 3/6. - С. 26-32. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Розроблено електропровідні полімерні гібридні композити на основі емульсійного полівінілхлориду та лінійного поліетилену. Досліджено залежність електропровідності моно- та бінарнонаповнених полімерних композитів (ПК) від виду та вмісту наповнювачів. Визначено фізико-механічні характеристики отриманих ПК і запропоновано спосіб їх покращання. Наведено сфери застосування отриманих полімерних гібридних композитів відповідно до властивих їм значень електропровідності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22 + Л719.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Куриптя Я. А. 
Вимірювання електропровідних властивостей розплаву полімеру / Я. А. Куриптя, Б. М. Савченко, Н. В. Сова, Р. Ш. Іскандаров, Т. С. Шостак // Хім. пром-сть України. - 2016. - № 2. - С. 66-68. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розроблено спосіб вимірювання електропровідних властивостей полімерів та композитів на їх основі безпосередньо в процесі переробки методом екструзії. Досліджено залежність електропровідності розплаву полімеру та його композитів від вихідних властивостей компонентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.514

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Куриптя Я. А. 
Розробка технології одержання електропровідних термопластичних полімерних гібридних композитів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.06 / Я. А. Куриптя; Київ. нац. ун-т технології та дизайну. - Київ, 2016. - 24 c. - укp.

Розроблено технології одержання електропровідних гібридних полімерних композитів (ГПК) на основі лінійного поліетилену (ЛПЕ), емульсійного полівінілхлориду (ЕПВХ), поліпропілену (ПП) у тому числі та його модифікації з привитим співполімером поліетилену з малеїновим ангідридом (ПЕМА) та співполімером пропілену та окгену (ПОС), поліетилентерефталат гліколю модифікованого (ПЕТГ), полікарбонату (ПК), акрилонітрил бутадієн стиролу (АБС) та наповнювачів, таких як сажа, нікелевий порошок (НП), вуглецеве волокно (ВВ), мідне волокно (МВ) на базі екструзійного обладнання, а також визначено їх раціональний склад, параметри переробки та сфери застосування виробів з них. Установлено вплив складу ГПК на електрофізичні, механічні, реологічні, структурні властивості, а також визначено раціональні склади та сферу можливого застосування цих композицій як антистатичних покриттів, напівпровідників та екрануючих матеріалів від електромагнітних випромінювань, електропровідних матеріалів, які можуть застосовуватися в мережах слабкострумового зв'язку, а також для створення малопотужних низьковольтних плівкових електронагрівальних елементів. Розглянуто способи модифікації ГПК шляхом введення ПЕМА та ПОС у полімерну матрицю. Досліджено зміни електрофізичних і механічних характеристик ГПК в результаті модифікації. Обгрунтовано основні стадії технологічного процесу переробки та розроблено технологічні схеми для виготовлення ГПК з дисперсними (сажа, НП) і волокнистими (ВВ, МВ) наповнювачами в масі методом екструзії. Розроблено спосіб контролю якості електропровідних властивостей ГПК під час переробки методом екструзії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА426564 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Сеник І. В. 
Розробка і застосування тонких широкополосних екрануючих композиційних матеріалів / І. В. Сеник, Я. А. Куриптя, В. З. Барсуков, О. О. Бутенко, В. Г. Хоменко // Фізика і хімія твердого тіла. - 2020. - 21, № 4. - С. 771-778. - Бібліогр.: 40 назв. - укp.

Мета роботи - розробка ефективних композиційних матеріалів (КМ) із використанням вуглецевих наповнювачів (ВН) різної морфології (РМ), їх дослідження та застосування в широкосмуговому діапазоні частот. Дослідження електромагнітних втрат проведено за міжнародними стандартами ASTM D4935, IEEE-STD-299 і стандартом Міноборони США MIL-STD 461F. Проаналізовано вплив гібридного вуглецевого наноматеріалу "графен/нанотрубки" на електрофізичні властивості КМ. У результаті досліджень розроблено лабораторні технології виготовлення композиційних покриттів у формі фарби на водній і неводній (спиртової) основі з використанням ВН РМ, а також магнетиту. Екранувальні властивості більшості створених композитів оцінено в діапазоні частот від 50 МГц до 30 ГГц. Державним підприємством "Всеукраїнський центр стандартизації, метрології, сертифікації і захисту прав споживачів" ("Укрметртестстандарт") проведено порівняльні випробування розробленого покриття (фарби) з захисним покриттям N 842 MG Chemicals (Burlington, Ontario, Canada) на основі мікрочастинок срібла. Зроблено висновок, що розроблене захисне покриття не поступається канадському еталонному зразку в усьому дослідженому діапазоні частот, маючи при цьому значно нижчу собівартість і спрощену технологію нанесення. Проведено дослідження по застосуванню композитної фарби для покриття складових деталей деяких приладів радіаційного контролю бренду Ecotest, зокрема багатоцільового дозиметру-радіометру типу МКС-УМ. Розроблені композити на неводній основі вже знайшли широке практичне застосування для вирішення проблеми електронної сумісності шляхом нанесення шару 150 - 200 мкм на внутрішню поверхню тепловізорів тп оптичних прицілів бренду ARCHER. Розроблені композити на водній основі можна використовувати для внутрішньої обробки приміщень, при формуванні електромагнітних екранів, тонких градієнтних покриттів для захисту людини від електромагнітного випромінювання в НВЧ-діапазоні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж620 + В371.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського