Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Крикливий Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Крикливий Р. Д. 
Дослідження впливу середовища на стійкість хлоридів фосфору / Р. Д. Крикливий // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2005. - № 529. - С. 49-53. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Досліджено вплив окисного, відновлювального та нейтрального середовищ на хімічну стійкість хлоридів фосфору (ХФ). За температур, нижчих 400 K, ХФ можуть існувати в сумішах із вуглеводнями (метаном) і воднем. Із оксидами вуглецю ХФ є реакційно стійкими до 1 600 K і вище.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г125.25

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Крикливий Р. Д. 
Забалансові фосфатні руди. Дослідження процесу переробки / Р. Д. Крикливий, Т. М. Василінич, Г. В. Сакалова, Д. І. Крикливий // Хім. пром-сть України. - 2006. - № 6. - С. 16-18. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л322-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Крикливий Р. М. 
Підтримання державного обвинувачення у справах про шахрайство : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / Р. М. Крикливий; Одес. юрид. акад. - О., 2011. - 20 c. - укp.

Досліджено сутність підтримання державного обвинувачення за умов змагальності сторін у кримінальному процесі, правовий статус прокурора як суб'єкта державного обвинувачення. Висвітлено методичні та тактичні проблеми підготовки прокурора до підтримання державного обвинувачення у справах даної категорії. Розкрито характер проблем, що виникають перед прокурором як державним обвинувачем на різних етапах судового розгляду: у попередньому розгляді, підготовчій частині судового розгляду, судовому слідстві, дебатах сторін.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.4 + Х893.9(4УКР)740.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА378988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Загородній В. Є. 
Комп'ютерне забезпечення роботи слідчого та прокурора на стадії досудового розслідування : навч.-метод. посіб. / В. Є. Загородній, М. Г. Чорний, М. П. Калініченко, Р. М. Крикливий, А. І. Супруновський, І. В. Єлховський; ред.: С. В. Ківалов; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". - О. : Юрид. л-ра, 2013. - 643 c. - Бібліогр.: с. 400-414 - укp.

Висвітлено теоретичні та методичні питання складання процесуальних документів на досудових стадіях кримінального судочинства. Розкрито можливості використання комп'ютерної програми "Комп'ютерне забезпечення роботи слідчого та прокурора на стадії досудового розслідування", яка призначена для організації роботи студента з інформаційними базами, які в ній розміщені (правова інформація, бланки та зразки процесуальних документів, накази Генерального прокурора України, методики здійснення кримінального провадження тощо). Увагу приділено питанням автоматизації процесу слідчої діяльності щодо створення процесуальних документів, автоматизації складання календарних планів розслідування та контролю за дотриманням процесуальних строків, методикам організації розкриття та розслідування тяжких і особливо тяжких злочинів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)72:З970 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО31991 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Худоярова О. С. 
Знесірчення промислових сульфідно-лужних розчинів сумішевими сорбентами / О. С. Худоярова, О. А. Гордієнко, Т. С. Тітов, А. П. Ранський, Р. Д. Крикливий // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2020. - № 1. - С. 13-22. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.22-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Крикливий Р. Д. 
Теоретичні та технологічні основи переробки фосфатних руд природним газом із сумішами хлоралканів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.01 / Р. Д. Крикливий; Нац. техн. ун-т України"Київ. політехн. ін-т ім. Сікорського". - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Уперше одержано теоретичні закономірності та кількісні залежності відновлення трикальційфосфату в присутності домішок кальцій карбонату, а також встановлено кінетичні характеристики цього процесу (область перебігу, константу швидкості, енергію активації) та встановлено причини сповільнення відгонки фосфору в разі наявності домішок кальцій карбонату та розраховано термодинамічні параметри висококоординованих кальційвмісних фосфатів (тетра- , пента- та гексафосфату), що дозволило оптимізувати технологічні параметри переробки фосфатної сировини. Уперше встановлено збільшення швидкості відгонки фосфору за рахунок ізоляції СаО від відновленого фосфору через хлорпохідні продукти, що дає змогу здійснити технологічні операції порівняно в низькому температурному інтервалі (623 - 823К) з використанням існуючого технологічного обладнання. Уперше на основі термодинамічних розрахунків, експериментальних досліджень визначено найбільш ефективні фізико-хімічні умови та технологічні параметри розкладу фосфатної сировини з одержанням фосфор(V) оксохлориду та фосфатної кислоти із застосуванням тетрахлорометану та карбон(ІV) оксохлориду, що дало змогу уникнути енергоємного окисно-відновного механізму та перевести його в ефективніший обмінний процес. Установлено кінетичні характеристики розкладу трикальційфосфату та Незвиського фосфориту тетрахлорометаном і карбон(ІV) оксохлоридом, які дають змогу оптимізувати процес переробки фосфатної сировини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л322-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА431210 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Петрук Р. В. 
Модифікований метод екотоксів для інтегрального оцінювання потенційної екологічної небезпеки сучасних пестицидних препаратів / Р. В. Петрук, Н. М. Кравець, Г. Д. Петрук, Р. Д. Крикливий // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2021. - № 4. - С. 32-39. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Проблема пестицидного забруднення усіх прошарків біосфери залишається гострою не тільки в Україні, але й у всьому світі. При цьому пестициди та їх препарати (ПП) є небезпечно токсичними речовинами, "їх сполуки чи суміші речовин, що мають хімічний чи біологічний склад, головним призначенням яких є знищення, регуляція і припинення росту шкідливих організмів, а також гризунів, бур'янів, деревної, чагарникової рослинності, засмічуючих видів риб" [1]. Внаслідок дії таких організмів вражаються рослини, тварини, людський організм, а також завдаються значні збитки. Тобто це хімічні сполуки, які застосовуються для захисту рослинних насаджень і сільськогосподарських продуктів, та для боротьби з переносниками небезпечних хвороб. Проте всі вони, або абсолютна їх більшість є токсичними і становлять значну небезпеку для людини і довкілля. Тому необхідно розробити такий спрощений і універсальний, але водночас, ефективний метод градації за ступенем їх токсичності. Суть модифікованого методу екотоксів полягає у тому, що такий метод розрахунків має передбачати основні токсикологічні параметри виявленої в довкіллі хімічної речовини та показники самовільного розщеплення (розкладання) сполуки у певному середовищі. В світі використовуються тисячі торгових марок пестицидів від багатьох виробників. Постійно розробляються нові ефективніші пестицидні суміші, які реєструються в Україні. Проте діючих речовин пестицидів відносно небагато. Загальновідомою є небезпека для довкілля та здоров'я людини від використання пестицидів, проте малодослідженими є залежності залишкової активності пестицидів об'єктах довкілля. Актуальність: при використанні пестицидів основним параметром небезпеки вважається ЛД50 на щурах чи інших теплокровних. Проте для визначення токсичності не враховуються такі показники як час впливу чи об'єми внесення пестицидів. Досить часто дуже токсичні пестициди досить швидко розкладаються в грунті і навпаки, малотоксичні пестициди отруюють довкілля протягом довгих місяців чи навіть років. Хоча й існує велика кількість запатентованих торгових марок пестицидів, їх хімічний склад відрізняється не так суттєво. Однакові за складом пестицидні препарати патентуються під різними назвами для отримання прибутків без сплати патентовласнику відсотків і, відповідно, для отримання додаткових прибутків. Зазвичай діюча речовина у пестицидів різних виробників може бути аналогічною. Відмінними є співвідношення діючої речовини до розчинника, кількість і склад розчинників, суміш в певному співвідношенні декількох діючих речовин пестицидів. Подані торгові назви пестицидів, які використовуються в Україні та поставляються міжнародними гігантами хімічного виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1(4Укр)н6 + Б1в2:П

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Сакалова Г. В. 
Використання глинистих сорбційних матеріалів в технологіях виробництва каучуків / Г. В. Сакалова, Р. Д. Крикливий, І. А. Трач // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2022. - № 2. - С. 23-27. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л72-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського