Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (5)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Краєвський А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Краєвський А. Й. 
Стан протеїназно-інгібіторного потенціалу крові у корів із різним перебігом післяродового періоду / А. Й. Краєвський // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2002. - № 2-3. - С. 60-61. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Установлено, що за патологічного перебігу післяродового періоду в крові корів з перших днів після родів порушується протеїназно-інгібіторний баланс, що певною мірою спричиняє ускладнення цього періоду.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Краєвський А. Й. 
Протеоліз, ендотоксикоз та метаболізм фібриногену в патогенезі акушерських хвороб у корів : Автореф. дис... д-ра вет. наук : 16.00.07 / А. Й. Краєвський; Нац. аграр. ун-т. - К., 2005. - 40 c. - укp.

Розроблено лабораторний і сонографічний способи діагностики акушерської патології та прогнозування хвороб, спричинених родами, та післяродового періоду. Обгрунтовано необхідність застосування загальної детоксикаційної, профілактичної терапії у сухостійних корів. Вивчено стан протеолізу, метаболізму фібриногену, рівень ендотоксикозу у динаміці сухостійного та післяродового періодів. Установлено, що у корів, схильних до акушерських хвороб, відбувається розлад протеїназно-інгібіторного балансу, нагромадження у крові метаболітів фібриногену та зростання вмісту малонового діальдегіду та молекул середньої маси, що може використовуватися для прогнозування та контролю за перебігом акушерської патології. Здійснено сонографічне дослідження матки у динаміці сухостійного періоду. Виявлено взаємозв'язок між гормональним профілем у сухостійних корів з коагулопатією та мікробною контамінацією геніталій до та після родів. Установлено дисбаланс статевих гормонів і збільшення видів мікроорганізмів у геніталіях корів, схильних до акушерської патології. Установлено позитивну роль внутрішньоматкового застосування ентеросгелю для запобігання розвитку післяродового метриту, відновлення протеїназно-інгібіторного балансу, зниження ендотоксикозу, нормалізацію фібринолізу у крові тварин та зниження стійкості мікрофлори матки до антибіотиків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА338619 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Краєвський А. Й. 
Вплив протеїназно-інгібіторного потенціалу плазми крові сухостійних корів на перебіг післяродового періоду / А. Й. Краєвський, М. В. Рубленко // Вісн. Білоцерків. держ. аграр. ун-ту : зб. наук. пр. - 1999. - Вип. 9. - С. 91-95. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.15-911

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69704 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Краєвський А. Й. 
Поширеність гінекологічної патології у високопродуктивних корів / А. Й. Краєвський, М. О. Травецький // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2016. - Вип. 17, N 1. - С. 239-245. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Встановлено, що протягом року до 60 дня після отелення стадію статевого збудження проявили 14,3 % корів. Найбільше таких корів було зареєстровано після зимового та весняного отелень 19,1 і 16,8 %, після літнього й осіннього отелень - 7,9 і 13,9 % відповідно. Запліднюваність корів склала 33,4 %. Найменшою вона була у корів, що отелилися восени і склала 24,7 %. Найвищою - після зимового отелення і становила 42,5 %. Під час гінекологічного дослідження корів з анафродизією на 50 і 60 добу після отелення діагностували гінекологічну патологію у 59,5 % тварин. Найрідше її діагностували після осіннього отелення у 43,8 % корів. Найчастіше - після літнього отелення, у 82,3 % корів, а після зимового та весняного отелень вона відмічалась у 62,8 і 47,5 % тварин, відповідно. Гінекологічна патологія у корів діагностувалась в основному у вигляді функціональних розладів матки і хронічних запальних процесів статевих органів (35,6 %) та функціональних розладів яєчників (23,9 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.4-911

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Краєвський А. Й. 
Запліднюваність корів залежно від стану обміну речовин перед синхронізацією еструсу / А. Й. Краєвський, А. Б. Лазоренко, М. О. Травецький, С. А. Краєвський, М. М. Галічев // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2017. - № 3. - С. 70-73. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено результати досліджень запліднюваності корів залежно від стану обміну речовин перед синхронізацією еструсу. Встановлено, що зниження вмісту загального білка, кальцію, неорганічного фосфору та каротину в сироватці крові, разом із розвитком компенсованого ацидозу, істотно зменшує рівень заплідненості корів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273.96 + П60-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського