Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Костанда І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Костанда І. О. 
Паралелізм як основний принцип танської поезії та його прояви на різних рівнях мови / І. О. Костанда // Сходознавство. - 2008. - № 41/42. - С. 44-56. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш171.1-0 + Ш5(5КИТ)-335

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69560 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Костанда І.  
Теоретичні засади й контекст лінгвостилістичного дослідження явища паралелізму в китайській поезії / І. Костанда; АН вищ. освіти України, ДЦ "Трипілля і Схід". - К. : Софія; Умань, 2009. - 105 c. - Бібліогр.: с. 86-100. - укp.

Висвітлено проблеми розвитку китаєзнавства в Україні. Розглянуто китайську цивілізацію як історичний і мовно-культурний феномен, розкрито особливості втілення явища паралелізму в мові китайської поезії. Увагу приділено семантиці ієрогліфіки як важливому напрямку синології. Проаналізовано різновиди паралелізмів у давньогерманській, середньовічній корейській поезії, мові сакралізованого карело-фінського епосу, а також в мові українського фольклору та художньої літератури.

Освещены проблемы развития китаеведения в Украине. Рассмотрена китайская цивилизация как исторический и языково-культурный феномен, раскрыты особенности воплощения явления параллелизма в языке китайской поэзии. Уделено внимание семантике иероглифики как важному направлению синологии. Проанализированы разновидности параллелизмов в древнегерманской, средневековой корейской поэзии, языке сакрализованного карело-финского эпоса, а также языке украинского фольклора и художественной литературы.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш401.171.12 + Ш5(5КИТ)-335

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА711266 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мосенкіс Ю. Л. 
Мовно-культурний простір Євразії від праукраїнського Трипілля до протокитайського Яншао / Ю. Л. Мосенкіс, І. О. Костанда, Д. І. Переверзєв, Б. С. Пікуль, Р. І. Синишин; Акад. наук вищ. освіти України. - К. : ФОП Жовтий, 2009. - 74 c. - укp.

Висвітлено питання щодо поширення сакрально-орнаментального мотиву спіралі з трипільсько-балканського регіону на схід. Проаналізовано, що трипільська культура має зв'язки майже з усіма сучасними їй культурами - не лише з Критом, а й з Месопотамією, Індією та Китаєм.

Освещены вопросы распространения сакрально-орнаментального мотива спирали с трипольско-балканского региона на восток. Проанализировано, что трипольская культура имеет связи почти со всеми современными ей культурами - не только с Критом, но и с Месопотамией, Индией и Китаем.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш121(0) + Т4(0)253.110

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА726000 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Костанда І. О. 
Функції паралелізму в мові китайської поезії епохи Тан : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.13 / І. О. Костанда; НАН України, Ін-т сходознавства ім. А.Ю. Кримського. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Охарактеризовано функції паралелізму в мові китайської поезії доби Тан (618 - 907 рр), розкрито сутність та специфіку паралелізму в китайській мові. Проаналізовано види і функції паралелізму в народній та авторській поезії різних народів, розглянуто лінгвістичні та літературознавчі дослідження цього явища. Виявлено вплив функцій паралелізму на фонетичну специфіку і побудову віршів танського періоду, визначено критерії відбору лексики у разі складання паралелізму і встановлено, що ці критерії залишались практично незмінними ще з часів народної поезії. Особливу увагу приділено дослідженню точного і розширеного видів паралелізму, а також їх специфічним функціям в поезії епохи Тан.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(5КИТ)4-335

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА404737 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського