Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>A=Корінний М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Корінний М. М. 
Короткий термінологічний словник з української та зарубіжної культури / М. М. Корінний, Г. Г. Потапов, В. Ф. Шевченко. - К. : Україна, 2000. - 184 c. - Бібліогр.: с.179-181. - укp.

Вміщено близько 1500 найважливіших і найчастіше вживаних в українській та зарубіжній культурі термінів і термінологічних сполучень, а також їх тлумачення. Реєстр термінів словника добирався на засадах використання давніх і традиційних понять, пов'язаних з історичним минулим українського народу, його духовним життям, глибинними джерелами національної культури, а також нових, що увійшли у широкий обіг уже в останні роки. Застарілі поняття оновлено відповідно до сучасного рівня знань і тих змін, що останнім часом відбулися в Україні та на міжнародній арені.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч11 я2 + Т3(0)0-7 я2 + Т3(4УКР)0-7 я2 + Щ.я212

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА600473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корінний М. М. 
Короткий енциклопедичний словник з культури / М. М. Корінний, В. Ф. Шевченко. - К. : Україна, 2003. - 384 c. - Библиогр.: с. 380-383 - укp.

Вміщено тлумачення найважливіших і найчастіше вживаних термінів і термінологічних сполучень, пов'язаних з джерелами української і зарубіжної культури, а також тих, що увійшли у широкий обіг уже в останні роки. Наведено стислі біографічні довідки про діячів культури, які зробили значний вплив на розвиток духовного життя в світі та, зокрема, в Україні.

Помещены толкования найважнейших и найболее часто употребляемых терминов и терминологических сочетаний, связанных с источниками украинской и зарубежной культуры, а также те, что вошли в широкий оборот уже в последние годы. Приведены краткие биографические справки о деятелях культуры, которые имели значительное влияние на развитие духовной жизни в мире и, в частности, в Украине.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч11 я20 + Т3(0)0-7 я20

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА642475 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Корінний М. М. 
Короткий енциклопедичний словник з культури / М. М. Корінний, В. Ф. Шевченко; ред.: В. Ф. Шевченко. - К. : Україна, 2012. - 383 c. - Бібліогр.: с. 380-383 - укp.

Наведено тлумачення найважливіших і найчастіше вживаних термінів та термінологічних сполучень, пов'язаних глибинними джерелами української та зарубіжної культури, а також тих, що увійшли до широкого обігу в роки незалежності України під впливом науково-технічного прогресу, нових явищ і процесів у культурному поступі людства. Вміщено біографічні довідки про діячів культури, які справили значний вплив на розвиток духовного життя в Україні та світі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч11 я2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА760501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Глосарій юридичних понять і термінів з "Історії держави і права України", "Історії держави і права зарубіжних країн" та "Історії вчень про державу і право" : [у 2 ч.]. Ч. 2. М-Я / уклад.: А. Є. Шевченко, С. В. Кудін, М. М. Корінний. - Вінниця, 2021. - 421 c. - Бібліогр.: с. 414-421 - укp.

Вміщено понад дві тисячі юридичних термінів, якими користуються правознавці від найдавніших часів до сьогодення, з трьох фундаментальних історико-правових дисциплін, що вивчаються в усіх юридичних закладах вищої освіти України. Оскільки серед юридичних термінів і номенклатурних назв сучасності дедалі більшого поширення набувають скорочення, наведено значення новітніх абревіатур. Крім широко вживаної термінологічної лексики, наведено слова, які вийшли з активного вжитку, та неологізми - термінологічні одиниці, якими іменуються нові правові поняття та явища. Вміщено також короткі політичні портрети понад 300 лідерів усіх часів і народів, які здійснили найбільший вплив на суспільно-політичний, економічний та культурний прогрес і полілог націй у складному та багатоманітному світі, сприяли й активно сприяють миру, дружбі та взаєморозумінню між народами на сучасному етапі розвитку людства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х.в4 + Х2

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359076/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Глосарій юридичних понять і термінів з "Історії держави і права України", "Історії держави і права зарубіжних країн" та "Історії вчень про деражву і право" : у 2 ч. Ч. 1. [А-Л] / ред.: А. Є. Шевченко; уклад.: А. Є. Шевченко, С. В. Кудін, М. М. Корінний. - Вінниця, 2020. - 549 c. - Бібліогр.: с. 540-549 - укp.

Вміщено понад одну тисячу юридичних термінів, якими користуються правознавці від найдавніших часів до сьогодення, з трьох фундаментальних історико-правових дисциплін, що вивчаються в усіх юридичних закладах вищої освіти України. Оскільки серед юридичних термінів і номенклатурних назв сучасності дедалі більшого поширення набувають скорочення, у пропонованому словнику наведено значення новітніх абревіатур. Крім широко вживаної термінологічної лексики, є слова, які вийшли з активного вжитку, та неологізми - термінологічні одиниці, якими іменуються нові правові поняття та явища. Словник також містить короткі політичні портрети понад 150 лідерів усіх часів та народів, які здійснили найбільший вплив на суспільно-політичний, економічний та культурний прогрес та полілог націй у складному та багатоманітному світі, сприяли і активно сприяють миру, дружбі та взаєморозумінню між народами на сучасному етапі розвитку людства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР) я212

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359425/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Адміністративно-територіальний поділ Київщини. 1471 - 1918 роки : довідник / ред.: С. А. Каменєва, Г. В. Бойко, О. М. Бєлая, М. М. Корінний, О. М. Лужинська; Київська обласна державна адміністрація, Державний архів Київської області. - Біла Церква : Пшонківський О. В., 2017. - 286 c. - Бібліогр.: с. 205-208 - укp.

Розглянуто історію адміністративно-територіального поділу Київщини з 1471 р. до початку XX ст. - від Київського воєводства до Київської губернії. Довідник укладено на підставі опублікованих джерел та архівних документів Державного архіву Київської області. Видання ілюстровано картами з фондів Державного архіву Київської області.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4КИї)4/6 я2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867967 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського