Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Коротка в$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Коротка В. О. 
Використання методів математичної статистики для оцінки якості відбитків трафаретного друку на оксо-біодеградуючих плівках / В. О. Коротка, К. Ф. Базилюк, Р. С. Зацерковна; Укр. акад. друкарства // Наук. зап.. - 2014. - № 3. - С. 86-90. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

За допомогою методів математичної статистики оцінено якість відбитків трафаретного друку на оксо-біодеградуючих плівках. Шляхом побудови математичної моделі процесу стирання фарбового шару на досліджуваних взірцях плівок оптимізовано параметри трафаретного друку.


Індекс рубрикатора НБУВ: М867 + М879

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Нетак В. Б. 
Якість відбитків широкоформатного струминного друку на різних основах / В. Б. Нетак, В. О. Коротка // Поліграфія і вид. справа. - 2010. - № 2. - С. 156-163. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Досліджено вплив різних матеріалів, що задруковуються широкоформатним струминним друком на якість відтворення градаційних характеристик.


Індекс рубрикатора НБУВ: М802-906.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29709 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Коротка В. О. 
Вивчення структурної будови біодеградуючих плівок для виготовлення екопаковань / В. О. Коротка // Технологія і техніка друкарства. - 2014. - № 3. - С. 94-102. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено результати досліджень структурної будови плівок на основі поліетилену високої і низької щільності у комбінації з оксо-біодеградуючими домішками та без них методом оптичної світлової та електронної мікроскопії. Представлені порівняння мікрофотографій поперечного перерізу плівок з домішками та традиційної поліетиленової плівки. Проаналізовано взаємодію у системі "плівка-фарбовий шар", а також вплив фібрилярної структури поверхні плівок на адгезійну міцність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж679-3 + Л719.4-101

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коротка В. О. 
Удосконалення технології трафаретного друкування на пакованнях з оксо-біорозкладальних плівкових метеріалів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.01 / В. О. Коротка; Укр. акад. друкарства. - Львів, 2015. - 24 c. - укp.

Удосконалено технологію трафаретного друкування на пакованнях з оксо-біорозкладальних плівкових матеріалів та оптимізації параметрів технологічного процесу з врахуванням властивостей плівок для одержання якісних відбитків. Удосконалено ракельний пристрій для ручних трафаретних верстатів, який забезпечує кращу якість відбитків. Розроблено методику для визначення зносостійкості фарбового шару на відбитках трафаретного друкування на оксо-біорозкладальних плівкових пакованнях. Електронно-мікроскопічними дослідженнями виявлено структуру та характер розподілу біодомішок у плівках, їх вплив на мікрогеометричні параметри поверхні та репродукційно-графічні показники відбитків трафаретного друкування. Оптимізовано технологічні параметри трафаретного друкування на оксо-біорозкладальних плівкових пакованнях з метою одержання якісних відбитків.


Індекс рубрикатора НБУВ: М867-64 + М879-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415830 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Зацерковна Р. С. 
Технологія трафаретного друкування на пакованнях з біорозкладальних плівкових матеріалів : монографія / Р. С. Зацерковна, В. О. Коротка; Укр. акад. друкарства. - Львів : Ліга-Прес, 2015. - 150 c. - Бібліогр.: с. 126-144 - укp.

Висвітлено теоретичні та практичні аспекти удосконалення технології трафаретного друкування на пакованнях з біорозкладальних плівкових матеріалів. Здійснено оптимізацію параметрів технологічного процесу друкування з урахуванням властивостей плівок для одержання якісних відбитків. Удосконалено ракельний пристрій для ручних трафаретних верстатів, який забезпечує кращу якість відбитків. Розроблено методику для визначення зносостійкості фарбованого шару на відбитках трафаретного друкування на оксобіорозкладальних плівкових пакованнях. Наведено електронно-мікроскопічні дослідження структури та характеру розподілів біодомішок у плівках, їх вплив на мікрогеометричні параметри поверхні та репродуктивно-графічні показники відбитків трафаретного друкування. Оптимізовано технологічні параметри трафаретного друкування на біорозкладальних плівкових пакованнях з метою одержання якісних відбитків.


Індекс рубрикатора НБУВ: М867-64 + М879-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА801138 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Коротка В. О. 
Оптимізація технологічних параметрів трафаретного друку на оксо-біорозкладальних плівках / В. О. Коротка, К. Ф. Базилюк, Р. С. Зацерковна // Наук. зап./Укр. акад. друкарства. - 2015. - № 1. - С. 50-56. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень параметрів трафаретного друку з метою одержання якісного зображення на оксо-біорозкладальних плівках для виготовлення паковань. У результаті аналізу одержаних даних визначено параметри друкування, що мають найбільший вплив на стійкість фарбового шару до стирання та на роздільну здатність зображення. Виявлено прямий лінійний зв'язок між стійкістю фарбового шару до стирання і величиною технологічного зазору, між роздільною здатністю зображення та лініатурою сітки друкарської форми. Побудовано математичні моделі результатів вивчення стійкості фарбового шару до стирання та роздільної здатності зображення. Проведено оптимізацію параметрів трафаретного друку для одержання відбитків з максимально стійким до стирання фарбовим шаром та високою роздільною здатністю зображення.


Індекс рубрикатора НБУВ: М867.02 + М899.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Коротка в. О. 
Дослідження мікрогеометричних параметрів поверхні оксо-біорозкладальних плівок / в. О. Коротка, Р. С. Зацерковна // Наук. зап./Укр. акад. друкарства. Сер. Техн. науки. - 2015. - № 2. - С. 107-112. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено результати досліджень мікрогеометричних параметрів поверхні оксо-біорозкладальних плівок. Аналіз одержаних топографій і профілограм поверхонь досліджуваних зразків надав змогу визначити максимальне та мінімальне значення шорсткості поверхневого шару плівки й фарбового зображення; найбільшу та середню висоти нерівностей профілю. В результаті досліджень установлено вплив біодомішки на зміну шорсткості поверхневого шару досліджуваних зразків. Проаналізовано, як змінюються параметри шорсткості поверхонь плівки та фарбового шару. Визначено форму та розмір растрових крапок зображення на досліджуваних зразках. Встановлено, що параметри шорсткості для поверхні плівок відрізняються, зокрема для зразків на основі поліетилену низької щільності характерна вища гладкість поверхневого шару.


Індекс рубрикатора НБУВ: М879 + Л719.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Коротка В. О. 
Удосконалений ракельний пристрій для друкування на біорозкладальному плівковому пакованні з використанням ручних трафаретних верстатів / В. О. Коротка, Р. С. Зацерковна, Л. С. Слоцька // Наук. зап./Укр. акад. друкарства. - 2016. - № 1. - С. 116-122. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано проблеми, пов'язані з друкуванням на невсотуючих плівкових матеріалах за допомогою технології ручного трафаретного друкування. Враховуючи експериментальні дані та літературні джерела, побудовано причинно-наслідкову діаграму факторів впливу на якість відбитків трафаретного друкування. Розглянуто ефективний спосіб підвищення якості ручного друкування з використанням ракельного пристрою, що надає змогу стабілізувати ряд технологічних параметрів друкарського процесу та підвищити репродукційно-графічні характеристики відбитків. Проаналізовано проблеми наявних ракельних пристроїв і запропоновано вдосконалений ракельний пристрій, який відрізняється від аналогів спрощеною конструкцією приводу руху каретки і механізму опускання та піднімання ракелетримача з ракелем, зменшенням металоємності конструкції. Досягнуто збільшення продуктивності пристрою завдяки механізму приводу руху каретки, що надає змогу за один період циклу ракелетримача із ракелем виконувати 2 протилежні рухи з паузою між ними.


Індекс рубрикатора НБУВ: М879 + М899.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського