Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>A=Корольков В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Корольков В. В. 
Об одном методе хранения очередей в оперативной памяти / В. В. Корольков // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. - 1999. - № 1. - С. 63-65. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Розглянуто питання організації збереження черг типу FIFO і запропоновано оригінальний метод збереження черг, що дозволяє скоротити непродуктивні витрати, повязані з обслуговуванням цього типу черг.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.13-018.4 + З970.211-018.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кудин Д.  
Применение формальных моделей безопасности для анализа защищенности систем от несанкционированного удаленного администрирования / Д. Кудин, В. Корольков // Прав., нормат. та метрол. забезп. системи захисту інформації в Україні. - 2001. - Вип. 2. - С. 67-73. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Рассмотрены подходы к организации подсистемы защиты в операционных системах, описаны классические формальные модели политики безопасности и оценина возможность их применения для анализа защищенности систем от несанкционированного удаленного администрирования.


Ключ. слова: операционная система, удаленное администрирование, политика безопасности, модель безопасности, подсистема защиты
Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70508 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Корольков В. В. 
Особливості врахування фактора технічного прогресу у виробничій функції / В. В. Корольков // Економіка і прогнозування. - 2009. - № 2. - С. 97-109. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-961 + У9(4УКР)0-961

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Галецкий Л. С. 
Минерально-сырьевая база магнезита Украины и перспективы ее освоения / Л. С. Галецкий, Е. А. Ремезова, С. М. Лупинос, Д. В. Прутцков, В. Ю. Корольков, О. В. Лазакович // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2011. - № 5. - С. 78-82. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Рассмотрены расположение, геологическая и минералогическая структура месторождений талько-магнезитов и серпентинитов Украины. Изучены образцы пород, их минералогический и химический состав. Дана оценка запасов месторождений, рассмотрены возможные направления вовлечения руд в промышленное производство. В связи с разработкой новых технологий использования магнезита для производства магния показана целесообразность ревизии месторождений и постановки разведки на наиболее перспективных из них.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452.329-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Корольков В. В. 
Технологічна домінанта забезпечення розвитку економіки, заснованої на знаннях: еволюція моделі виробничої функції / В. В. Корольков // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 1. - С. 131-142. - укp.

Досліджено еволюційні зміни умов розвитку економічних систем і пріоритетів економічного зростання від накопичення багатств в епоху ранніх меркантилістів до сучасного сталого розвитку економічних систем, які засновані на знаннях. Виконано аналіз змін виду виробничої функції. Визначено залежність виду виробничої функції від умов розвитку економічних систем, зміни якісної складової як екзогенних, так і ендогенних факторів, переходу від переважно екстенсивного до переважно інтенсивного економічного розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Корольков В. В. 
Прогнозування економічного розвитку регіону з використанням фактора технічного прогресу / В. В. Корольков // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2013. - Вип. 3. - С. 50-56. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто методологію прогнозування економічного зростання в регіоні на підставі дослідження структурних зрушень чисельного складу населення працездатного віку і фактора науково-технічного прогресу, який визначає продуктивність праці. На прикладі Запорізької області за наведеною методологією проведено моделювання і сформовано прогноз.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)0-96-55 в611.219

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гудзь П. В. 
Трансформація економічного потенціалу промислового регіону: проблеми, пріоритети, механізми реалізації : монографія / П. В. Гудзь, Т. В. Пуліна, M. Cichorzewska, В. В. Корольков, Л. О. Кримська; ред.: П. В. Гудзь; Запоріз. нац. техн. ун-т. - Запоріжжя, 2015. - 171 c. - Бібліогр.: с. 154-164 - укp.

Розкрито теоретичні основи розробки та впровадження механізму трансформації економічного потенціалу регіону. Проведено аналіз структури економічного потенціалу Запорізького регіону. Розроблено механізм трансформації економічного потенціалу та сформовано модель його впровадження. Досліджено структури економічного потенціалу регіону, в результаті чого розроблено механізм трансформації та модель його впровадження, які забезпечать подолання диспропорцій структури потенціалу та її модернізацію згідно з сучасними вимогами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)0-571

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА800728 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Корольков В. 
Моделювання наслідків інституційних змін в адмініструванні соціальних внесків в Україні / В. Корольков, О. Баранник // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2017. - № 9. - С. 84-96. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведено поетапний аналіз інституційних змін в адмініструванні соціальних внесків, визначено очікування збільшення надходжень у разі зниження ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ) у відповідності до теорії Лафера. Проведено моделювання змін на прикладі гіпотетичного підприємства з визначенням змін обсягу надходжень від податків і внесків внаслідок прийнятих інституційних змін. Проаналізовано кожний етап змін від створення ЄСВ і зменшення ставки до підвищення мінімальної заробітної плати. Розглянуто можливі наслідки змін в коротко- та довгостроковому періоді. Визначено можливі стратегії бізнес середовища для використання коштів, що вивільнюються у разі зниження ставки ЄСВ. Розглядаються наслідки адміністративного рішення про підвищення мінімальної заробітної плати. Визначаються дисбаланси, які виникли в наслідок підвищення рівня мінімальної заробітної плати. Надаються рекомендації щодо усунення дисбалансів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-146.452 + Х829(4УКР)211.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Корольков В. 
Удосконалення механізму стимулювання торговельно-оперативного персоналу мережі Сільпо / В. Корольков, О. Ткачук, М. Корогод // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2018. - № 9. - С. 84-101. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено різні теорії мотивації, які набули найбільшого розповсюдження. Визначено їх характеристики та сутність. За результатами дослідження доведено, що кожна із визначених теорій має раціональну частину, але процес мотивації та застосування теорій ускладнюється тим, що навіть погляди на визначення самого поняття мотивації ще недостатньо сформовані. Досліджено погляди різних авторів на формування концепції мотивації. За результатами дослідження, формуються найпоширеніші погляди на визначення поняття мотивації. Ці визначення дають підстави для розгляду мотивації персоналу як дуже різноманітного та складного явища, яке необхідно вивчити комплексно. Більш детальна інтерпретація поняття мотивації може бути сформульована з урахуванням того, що вирішальна роль у цьому процесі належить до цінностей, інтересів та потреб людини, а також до подразників, тобто зовнішніх чинників. Таким чином ефективність інструментів мотивації може змінюватися з часом. В нових умовах виникають нові потреби у співробітників. Це потребує застосування нових інструментів. З психологічної точки зору, мотивація - це процес, який керує діями конкретної людини. Поєднання всіх засобів впливу на поведінку працівника створює систему мотивації. Система мотивації - це сукупність потреб та стимулів, на яких впливає працівник. З врахуванням результатів дослідження проведено аналіз стану системи мотивації торговельного та операційного персоналу на прикладі роздрібної мережі магазинів "Сільпо". За результатами аналізу системи мотивації та її ефективності для досягнення мети стимулювання було створено таблицю співвідношення між завданнями мотивації та інструментами їх досягнення, які формують мотиваційну систему торгової мережі "Сільпо". Визначено характеристики та конкретні фактори, що визначають використання певних механізмів мотивації персоналу. Розроблено рекомендації щодо подальшого розвитку методів мотивації в окремих структурних підрозділах мережі "Сільпо".


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.1-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Корольков В. 
Впровадження концепції безперервного вдосконалення як форма реалізації потенціалу знань людського капіталу / В. Корольков, О. Березовська, К. Литвин // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2018. - № 10. - С. 104-119. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто сутність та філософію бережливого виробництва як основу успіхів компанії Toyota. Визначено роль концепції безперервного вдосконалення в діяльності промислового підприємства. Встановлено що впровадження передбачає глибоку і всебічну культурну трансформацію. Виконано аналіз ключових аспектів та інструментів безперервного вдосконалення, які одержали визнання багатьма компаніями різних галузей у багатьох країнах світу. Співробітники підприємства, працівники формують людський капітал, який є носієм знань, набутих через життя через освіту і кваліфікацію у вигляді компетенцій, набутих під час участі у виробничому процесі на підприємстві. Застосування знань - це інтелектуальна праця, продуктом якої є інтелектуальний капітал. Інтелектуальний капітал формує новий тип економіки, що базується на економіці знань. Тому важливим елементом реалізації є інклюзивне включення всіх працівників технологічного процесу до пошуку резервів. Це філософія системи кайдзен, яка полягає в подальшому вдосконаленні концепції бережливого виробництва. Відповідно до цієї філософії, основним джерелом оптимізації ідей є люди, які безпосередньо виконують роботу, тобто людський капітал. Активізація людського капіталу, умови та рішучість необхідні при реалізації будь-якої ідеї, а також використання засобів і методів пошуку нових ідей. Успіх реалізації залежить, з одного боку, від ступеня інклюзивного включення людського капіталу, а з іншого - від тезауруса знання людського капіталу, який включає в себе компетенції у вигляді знань і навичок. Для реалізації філософії кайдзен, перш за все, топ-менеджмент повинен принести до загальної інформації помірну і дуже чітку заяву про нову політику. Після цього вищому керівництву необхідно встановити терміни реалізації стратегії та очолити процес, застосовуючи процедури кайдзен на вашому рівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.1-640

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Корольков В. В. 
Інтелектуалізація Інтернет-середовища та новий інструментарій для дослідження споживчого попиту / В. В. Корольков, К. В. Литвин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2018. - № 892. - С. 127-133. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проаналізовано етапи розвитку Інтернет середовища. Доведено, що акцент розвитку зміщується в бік накопичення знань та трансформації протоколів прикладного рівня шляхом інтелектуалізації і створення нового інструментарію для дослідження Інтернет транзакцій. Проаналізовано традиційні методи вивчення попиту. Визначено умови підвищення адекватності визначення споживчого попиту шляхом використання нових можливостей аналізу транзакцій споживачів в Інтернет середовищі. Розглянуто нові можливості використання пошукових дій за допомогою апарата гугл-аналітик.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)421.0-361

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського