Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Колотілов С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Колотілов С. В. 
Синтез, структура, спектральні, магнетохімічні і редокс-властивості поліядерних комплексів нікелю(ІІ) з оксимвмісними лігандами : Автореф. дис... канд. хім. наук : 02.00.01 / С. В. Колотілов; НАН України. Ін-т фіз. хімії ім. Л.В.Писаржевського. - К., 2002. - 18 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г128.136

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319955 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Колотілов С. В. 
Вплив хімічної і кристалічної будови на магнітні і сорбційні властивості мікропористих мультиспінових систем на основі поліядерних комплексів іонів 3d металів та їх нанорозмірних оксидів : автореф. дис. ... д-ра хім. наук : 02.00.01; 02.00.04 / С. В. Колотілов; НАН України, Ін-т фіз. хімії ім. Л. В. Писаржевського. - К., 2012. - 36 c. - укp.

Одержано експериментальні дані щодо властивостей нового класу парамагнітних сполук, які здатні сорбувати субстрати різної природи. Вперше синтезовано та досліджено більше 100 координаційних сполук і понад 50 нових композитів і нанорозмірних оксидів. Запропоновано кількісний критерій для оцінки конформаційної лабільності кристалічних граток пористих 2D координаційних полімерів. Встановлено закономірності впливу лабільності таких кристалічних граток на їх сорбційні характеристики, а саме: збільшення сорбційної ємності по відношенню до спиртів та зменшення по відношенню до азоту та водню за збільшення лабільності. В результаті дослідження рядів ПКП з лабільними кристалічними гратками виявлено невідоме раніше явище, яке полягає в різкому зростанні сорбційної ємності таких систем під час досягнення певного значення тиску субстрату, що є проявом кооперативного ефекту. Знайдено, що параметри кристалічних граток 2D ПКП симбатно змінюються за зниження температури та за умов десольватації, що дозволяє передбачати будову десольватованих форм конформаційно-лабільних ПКП, яку неможливо встановити з даних дифракційних експериментів через розупорядкування кристалічних граток таких сполук. На основі порівняння кристалічної будови різних сольватів супрамолекулярних систем, побудованих з пентаядерних координаційних сполук міді(ІІ), показано, які структурні перебудови кристалічних граток таких сорбентів відбуваються за зміни вмісту молекул-гостей. Експериментально показано, що водень краще адсорбується на поверхні ПКП, утвореній ароматичними циклами, ніж на поверхні ПКП, утвореній трет-бутильними групами, що є першим підтвердженням існуючих уявлень, які грунтуються на результатах теоретичних розрахунків, щодо більш високої по модулю енергії адсорбції цієї речовини поблизу ароматичних систем в сорбентах такого типу. Знайдено, що десольватація ПКП з лабільними кристалічними гратками на основі поліядерних комплексних сполук 3d металів впливає на їх молярну магнітну сприйнятливість навіть у тому випадку, коли вона не веде до змін складу координаційних сфер іонів металів. Поряд з тим показано, що десольватація/ресольватація ПКП кобальту(ІІ), яка супроводжується змінами складу його координаційної сфери, може приводити до більше ніж двократної зміни молярної магнітної сприйнятливості навіть за кімнатної температури. Розроблено методи створення мікропористих мультиспінових систем на основі координаційних сполук, що базуються на використанні поліядерних комплексних сполук як вихідних речовин, а також способи створення мікро/мезопористих композитів на основі феримагнітних наночастинок, які полягають в захопленні наночастинок пористою матрицею в процесі її формування. Встановлено, що магнітні композити, поверхню яких модифіковано оптично-активними речовинами або протеїном А, виявляють відмінність в сорбції оптично-активних амінокислот та здатні до селективного вилучення γ-імуноглобулінів з рідких середовищ, відповідно.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г742.6,0 + Г39,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394428 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Павліщук В. В. 
Моделювання активного Ni-Fe-центра Ni-CO-дегідрогеназ із використанням комплексів нікелю з тіаазалігандами / В. В. Павліщук, С. В. Колотілов, А. В. Едісон, М. Дж. Прушан, Р. Дж. Бутчер, Е. Сінн // Укр. біохім. журн.. - 2001. - 73, № 3. - С. 91-100. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*725.111.41 + Г298

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Колотілов С. В. 
Наномагнетики з пористою структурою та їх сорбційні властивості / С. В. Колотілов // Вісн. НАН України. - 2012. - № 6. - С. 52-56. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено результати досліджень нових наномагнетиків з пористою структурою. Встановлено фактори, що впливають на магнітні властивості таких систем, досліджено вплив адсорбції/десорбції діамагнітних субстратів на магнітні властивості пористих координаційних полімерів, а також розроблено нові підходи до створення сполук і композитів, що поєднують феро- або ферімагнітні властивості зі здатністю сорбувати задані субстрати. Окреслено можливі сфери застосування таких наномагнетиків, зокрема проведення біохімічних або медичних аналізів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г583.252.2 + В377.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20611 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Колотілов С. В. 
Порівняння спектроскопічних властивостей внутрішньоочної рідини у хворих з катарактою і первинною відкритокутовою глаукомою / С. В. Колотілов, В. О. Мельник, А. С. Литвиненко, С. О. Сотнік, О. О. Гуржій // Фізіол. журн.. - 2016. - 62, № 5. - С. 62-68. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Порівняно спектроскопічні властивості внутрішньоочної рідини (ВОР) у пацієнтів з катарактою (60 пацієнтів, 60 очей) і комбінацією її та первинної відкритокутової глаукоми (ПВКГ, 36 пацієнтів, 36 очей). Зразки ВОР були взяті інтраопераційно. З анамнезу відомо, що у передопераційному періоді пацієнти обох груп отримували різні види місцевої медикаментозної гіпотензивної терапії з різною кратністю та тривалістю закапування. Спектри поглинання зразків ВОР вимірювали в діапазоні довжин хвиль 190 - 1100 нм. Спостерігали дві смуги поглинання з максимумами при 202 та 267 нм незалежно від діагнозу (другий максимум у спектрах деяких зразків зміщений у довгохвильову ділянку). Середня оптична густина ВОР при 202 нм у пацієнтів без ПВКГ достовірно нижче порівняно зі значеннями у хворих з глаукомою. Така відмінність імовірно пояснюється накопиченням продуктів метаболізму у ВОР пацієнтів з ПВКГ, що в свою чергу може бути викликано сповільненням її потоку. Тим не менш статистично значимих відмінностей середньої оптичної густини ВОР при 267 нм між двома групами не спостерігається.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р670.91 + Р673.704

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Василенко І. В. 
Композити на основі магнітних наночастинок для неруйнівної магнітної та магнітно-люмінесцентної дефектоскопії / І. В. Василенко, Н. В. Грабова, А. С. Литвиненко, В. В. Павліщук, С. В. Колотілов, М. Л. Казакевич // Техн. діагностика та неруйнів. контроль. - 2020. - № 3. - С. 11-15. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607с33-5 + К391.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14309 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Асаула В. М. 
Композити на основі нанодисперсного нікелю, графеноподібного вуглецю і аеросилу для каталітичного гідрування фурфуролу і хіноліну / В. М. Асаула, О. В. Швець, О. О. Парійська, В. В. Бур'янов, С. В. Рябухін, Д. М. Волочнюк, С. В. Колотілов // Теорет. та експерим. хімія. - 2020. - 56, № 4. - С. 245-251. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29112 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Іваниця М. О. 
Сучасні підходи до створення іммобілізованих металокомплексних каталізаторів процесів гідрування, метатезису алкенів і крос-сполучення (огляд) / М. О. Іваниця, С. В. Рябухін, Д. М. Волочнюк, С. В. Колотілов // Теорет. та експерим. хімія. - 2020. - 56, № 5. - С. 267-288. - Бібліогр.: 136 назв. - укp.

Розглянуто підходи до іммобілізації металокомплексних каталізаторів органічних процесів гідрування, метатезису алкенів і крос-сполучення на кремнеземних, полімерних та інших носіях. Проаналізовано переваги і недоліки сучасних підходів до створення таких систем. Показано, що стабільність каталізатора з іммобілізованим комплексом металу у відповідному процесі безпосередньо пов'язана з механізмом його каталітичної дії, а саме з відщепленням лігандів у каталітичному циклі. Серед розглянутих каталізаторів для різних типів реакцій найбільшою стабільністю характеризуються каталізатори процесів гідрування, що пов'язано з особливостями їх дії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.328

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29112 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Курмач М. М. 
Вплив будови гідрофобних пористих кремнеземних матеріалів типу SBA-15 і похідних поліметилсилоксану на величину тиску інтрузії води / М. М. Курмач, М. М. Цирін, А. В. Єрошенко, О. В. Швець, Ж. В. Черненко, П. С. Яремов, Л. С. Давидовський, С. П. Бісик, А. М. Жученко, Г. М. Мельниченко, С. В. Колотілов // Теорет. та експерим. хімія. - 2021. - 57, № 2. - С. 110-115. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г583.252

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29112 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського