Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (19)
Пошуковий запит: (<.>A=Козленко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Козленко О. М. 
Система вступних фахових випробувань з фізичної культури в національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова / О. М. Козленко // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - Х., 2001. - № 14. - С. 15-19. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто проблему нормативної бази вступних випробувань з фізичної культури. На підставі аналізу результатів використання Державних тестів розроблено нормативи вступного випробування, апробовані у 2000 р., які продемонстрували добрі результати.


Ключ. слова: абітурієнти, вступні випробування, тести, нормативи, оцінки
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51р31(4Укр)

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Хлопенко Б. К. 
Проектування технологічних процесів обробки типових деталей : Навч. посіб. / Б. К. Хлопенко, М. М. Івахненко, О. П. Шумілов, О. О. Козленко; Укр. держ. морс. техн. ун-т ім. адмірала Макарова. - Миколаїв, 2003. - 56 c. - (Навч. посіб.). - Бібліогр.: с. 51-53. - укp.

Розглянуто питання проектування технологічних процесів обробки типових деталей у судновому машинобудуванні, а також складання та монтажу виробів даної галузі. Охарактеризовано керівні документи з їх проектування, запропоновано зразки оформлення карт ескізів, наладок та заповнення технологічних документів. Наведено вимоги щодо виконання курсових проектів.

Рассмотрены вопросы проектирования технологических процессов обработки типовых деталей в судовом машиностроении, а также сборки и монтажа изделий данной отрасли. Охарактеризованы руководящие документы по их проектированию, предложены образцы оформления карт эскизов, наладок и заполнения технологических документов. Приведены требования к выполнению курсовых проектов.


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.14-64 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА646801 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Козленко О. М. 
Сучасне спортивне країнознавство: Арабський світ : наук. вид. Ч. 1. Арабські країни Азії / О. М. Козленко; Міжрегіон. акад. упр. персоналом. - К. : Персонал, 2008. - 216 c. - Бібліогр.: с. 213-214. - укp.

Узагальнено досягнення в галузі спорту арабських країн Азії, висвітлено історію проведення Азійських ігор - наймасовіших у світі після Олімпійських. Наведено загальну інформацію про Бахрейн, Ємен, Ірак, Йорданію, Катар, Кувейт, Ліван, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, Саудівську Аравію, Сирію, висвітлено їх участь в олімпійському русі й Азійських іграх, проаналізовано рівень розвитку окремих видів спорту та наведено матеріали про професійні здобутки видатних спортсменів.

Обобщены достижения в отрасли спорта арабских стран Азии, освещена история проведения Азийских игр - наиболее массовых в мире после Олимпийских. Дана общая информация о Бахрейне, Емене, Ираке, Иордании, Катаре, Кувейте, Ливане, Объединенных Арабских Эмиратах, Омане, Саудовской Аравии, Сирии, освещено их участие в олимпийском движении и Азийских играх, проанализирован уровень развития отдельных видов спорта, изложены материалы о выдающихся спортсменах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(53)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В351291/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Козленко О. Л. 
Розвиток педагогічної техніки молодого вчителя середньої загальноосвітньої школи : Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О. Л. Козленко; Ін-т педагогіки і психології проф. освіти АПН України. - К., 1998. - 18 c. - укp. - рус.

Дисертація містить теоретичне й експериментальне дослідження проблеми розвитку педагогічної техніки молодого вчителя середньої загальноосвітньої школи. З'ясовано, що ефективність розвитку педагогічної техніки забезпечується організацією цілеспрямованого поетапного навчання шляхом залучення вчителів до активної діяльності в системі педагогічного ігрового моделювання та активізацією роботи щодо самоудосконалення на основі рефлексивної позиції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.511.203

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА301646 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Козленко О. М. 
Продуктивність ярих олійних культур залежно від елементів технології вирощування в Правобережному Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / О. М. Козленко; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Проведено комплексне оцінювання восьми видів рослин олійних культур у зв'язку з інтродукцією в Правобережному Лісостепу України. Встановлено особливості росту, розвитку, динаміку продукційного процесу рослин залежно від умов вегетації. Визначено урожайність основної та побічної продукції, вміст олії, сирого протеїну в насінні, вихід сухої речовини та біоенергії з урожаєм. Висвітлено закономірності формування ростових, урожайних параметрів рослин ріпаку ярого та редьки олійної залежно від впливу елементів технології вирощування. Визначено кількісні, якісні та технологічні характеристики основної та побічної продукції. Досліджено економічну й енергетичну цінність ярих олійних культур залежно від видових особливостей та елементів технології вирощування.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.1-4(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА378228 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Матяш Н. Ю.  
Навчання біології у старшій школі на академічному рівні : монографія / Н. Ю. Матяш, В. В. Вербицький, О. Г. Козленко, Т. В. Коршевнюк; НАПН України, Ін-т педагогіки. - Київ : Пед. думка, 2013. - 227 c. - укp.

Розкрито профільність старшої школи, освітні рівні, акцентовано увагу на науковій проблемі навчання біології у старшій школі на академічному рівні. Досліджено стан проблеми в теорії та на практиці в Україні та за кордоном. Обгрунтовано методичну систему як педагогічну категорію, а також підходи до наповнення методичної системи навчання біології у старшій школі на академічному рівні новим змістом та інноваційними формами, методами та засобами навчання. Розкрито функціонування методичної системи в реальному навчально-виховному процесі, наведено приклад вивчення окремих розділів або тем з урахуванням закладених під час розроблення методичної системи підходів: системного, кореляційного, культурологічного, аксіологічного, модульного, ігрового та дослідницького.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е.р21-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА778634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Архипов А. 
Застосування інформаційної онтології для проектування та аналізу КСЗІ / А. Архипов, О. Козленко // Захист інформації. - 2017. - 19, № 2. - С. 110-118. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Запропоновано варіант онтологічної структури як специфічної формально-логічної схеми, що дозволяє накопичувати та впорядкувати відомості про типові загрози інформації, заходи та засоби з їх нейтралізації, аналізувати ефективність можливих варіантів побудови системи захисту інформації. Формування онтології виконується з орієнтацією на найбільш поширені варіанти сценаріїв ураження інформації та на типові вразливості організації, обумовлені характерним для неї станом та рівнем культури інформаційної безпеки. Дана онтологічна структура може бути використана для обчислення значень інформаційних ризиків для типових сценаріїв ураження інформації, формування базової системи захисту інформації та визначення узагальненої оцінки захищеності організації у інформаційній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Козленко О. 
Використання Q-аналізу для визначення захищеності інформаційної системи / О. Козленко // Захист інформації. - 2018. - 20, № 3. - С. 155-160. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто застосування методів структурного аналізу систем для дослідження функціонування та визначення системи захисту інформації в ІТС з орієнтацією на найбільш поширені варіанти сценаріїв витоку інформації та на особливості культури інформаційної безпеки. Компанія Verizon щорічно у своїх дослідженнях в області безпеки інформації ділять усі інциденти витоку інформації на дев'ять сценаріїв, які стали основою для побудови відповідної множини елементів захисту та загроз. Небезпеку також становить людський фактор, який не завжди пов'язаний з нестачею або недосконалістю заходів захисту, але завжди пов'язан з недотриманням вимог політики безпеки. Дослідження людських чинників в області інформаційної безпеки все більше привертають увагу, тому що мають значний вплив на інформаційну безпеку в цілому і окремо на інсайдерську її складову. Організації страждають від випадкових або навмисних помилок співробітників, незважаючи на наявність політики безпеки і необхідних технологій. За допомогою Q-аналізу наведено основні принципи побудови моделі зв'язаності забезпечення захисту інформації в ІТС на прикладі двох множин: множини загроз і множин заходів щодо захисту, розраховано числові значення ексцентриситетів. Математичний апарат Q-аналізу надає змогу здійснювати дослідження топологічних, інформаційних і функціональних властивостей забезпечення захисту інформації в ІТС. На основі дослідження структурної зв'язності системи з'являється можливість провести формальну оцінку її рівня функціональності, що визначає здатність до поглинання зовнішніх несприятливих факторів за рахунок внутрішніх ресурсів. Системний характер надав змогу зробити висновок, що елементи двох множин забезпечення захисту інформації в ІТС взаємопов'язані і складають основу системи забезпечення їх безпеки. Дані розрахунки можуть бути використані для подальшого визначення загальної формальної оцінки захищеності організації і побудова системи захисту інформації в ІТС має рахуватися за результатами даного аналізу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Козленко О. В. 
Побудова нечіткої онтології для аналізу системи захисту інформації в ІТС / О. В. Козленко // Безпека інформації. - 2018. - 24, № 3. - С. 156-162. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Запропоновано варіант нечіткої онтології для аналізу комплексних систем захисту інформації в ІТС, яка орієнтується на найбільш поширені варіанти сценаріїв витоку інформації та на особливості культури інформаційної безпеки. Результати реалізації загрози можуть впливати на інформацію як безпосередньо, так і опосередковано. Аналіз систем захисту інформації в ІТС спирається на багато факторів (сценарії атак на систему та інше), серед яких також можуть бути не тільки технічні засоби. Зазвичай загрози інформації в інформаційній системі залежать від характеристик внутрішньої системи, фізичного середовища, персоналу і оброблюваної інформації. Загрози можуть мати як об'єктивну складову (зміна умов фізичного середовища, відмова елементів взаємодії системи), так і суб'єктивну - "людський фактор", який не завжди пов'язаний з нестачею або недосконалістю заходів захисту, але він завжди пов'язаний з недотриманням вимог політики безпеки. Звичайні помилки та нерозуміння визначення інцидентів безпеки та як на них реагувати теж грає важливу роль. Отже, для базової захищеності системи потрібно визначити багато факторів і структура, де буде визначено фактори, сценарії та зв'язок між елементами захисту для подальшого використання буде значно спрощувати розуміння та побудову системи захисту інформації в ІТС. Саме такі особливості властиві онтологічному аналізу, що базується на понятті іонтологіїі. Але онтології за класичним визначенням не можуть використовуватися в областях, де є нечітка інформація через неможливість оперувати відношеннями без чітких рамок. Одним з варіантів розв'язання цієї проблеми є використання нечіткої онтології, яка містить в собі елементи нечіткої логіки у множинах концептів та відношень. Дана онтологія може бути використана для сценаріїв витоку інформації з урахуванням культури інформаційної безпеки та для подальшого визначення загальної формальної оцінки захищеності організації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Кормові ресурси польових агроекосистем : монографія / В. Ф. Петриченко, О. В. Корнійчук, Ю. А. Векленко, В. Д. Бугайов, С. І. Колісник, С. Ф. Антонів, В. С. Задорожний, І. С. Воронецька, І. С. Задорожна, О. А. Петриченко, Н. Я. Гетман, К. П. Ковтун, В. В. Бугайов, В. М. Горенський, О. А. Запрута, Т. П. Захлєбна, О. І. Земляний, Н. П. Юрчук, О. О. Корнійчук, О. О. Чернелівська, В. В. Коновальчук, Т. В. Лілик, В. Д. Тромсюк, Т. С. Аралова, О. М. Козленко, А. В. Задорожний, М. А. Сокульський; ред.: В. Ф. Петриченко, О. В. Корнійчук. - Київ : Аграрна наука, 2023. - 543 c. - укp.

Узагальнено науково-практичні засади формування кормовиробництва в Україні. Висвітлено науково-методичні засади ефективного управління генетичними та сортовими ресурсами в селекції кормових ресурсів. Окреслено концептуальні підходи та принципи реалізації генетичного потенціалу сучасних сортів за стійкого виробництва високоякісного насіння кормових культур. Обгрунтовано еколого-біологічні принципи реалізації продуктивного потенціалу багаторічних бобових трав у виробництві високоякісних кормів із підвищеним вмістом кормового білка. Розглянуто відновлення біорізноманіття у контексті глобальних змін клімату як стратегічний пріоритет для стійкості кормових екосистем на перспективу. Охарактеризовано грунтово-кліматичні умови кормовиробництва в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС71182 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського