Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Кобець С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Кобець С. О. 
Вплив природної модифікації глинистих компонентів грунтів на сорбційно-десорбційну поведінку U(VI) та Ce(III) в довкіллі : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 21.06.01 / С. О. Кобець; Ін-т колоїд. хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Проаналізовано особливості сорбційно-десорбційної поведінки урану (VI) та церію (ІІІ) в об'єктах довкілля в присутності комплексотвірних лігандів природного та техногенного походження. Розкрито значну роль у процесах сорбції U(VI) гідроксидів кремнію Fe(III), осаджених на поверхні глинистих компонентів, які підвищують іммобілізацію U(VI) в об'єктах навколишнього середовища. Визначено вплив гідроксидів (ГК) Al(III), який, незалежно від їх вмісту на глинистих мінералах, на фіксацію U(VI) несуттєвий. Досліджено, що для зразка мінералу з осадженими гуміновими речовинами в присутності іонів високозарядного елементу - церію, спостерігається його сорбція, за значних концентрацій металу - десорбція гумінових кислот з поверхні мінералу з утворенням розчинних комплексів ГК-Ce(III) як енергетично більш вигідний процес від утворення комплексів [поверхня мінералу-ГК-Ce(III)], який сприяє підсиленню його рухливості в довкіллі. Встановлено, що розчинні комплексотвірні ліганди суттєво впливають на сорбційно-десорбційну поведінку U(VI) та Ce(III), підсилюючи рухливість металів в об'єктах довкілля. Описано особливості десорбції урану (VI) з поверхні Al(Fe)-модифікованих зразків комплексотвірними лігандами й обгрунтовано вибір найбільш ефективного реагенту - лимонної кислоти, та умов його застосування для дезактивації забруднених ураном (VI) грунтів і шламів. Доведено ефективність застосування сорбційного методу для очищення уранвмісних вод з використанням сапоніту як сорбенту з високим вмістом заліза.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З43 + Д334

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА372749 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кобець С. П. 
Управління конкурентною стійкістю машинобудівних підприємств за допомогою сценарних методів прогнозування / С. П. Кобець // Економіка та упр. п-вами машинобуд. галузі: пробл. теорії та практики. - 2014. - № 2. - С. 77-84. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Запропоновано підхід до формування управлінських рішень щодо підвищення рівня конкурентної стійкості машинобудівних підприємств за допомогою сценарних методів прогнозування. Сценарний підхід до прогнозування передбачає побудову не одного прогнозу майбутнього стану зовнішнього середовища підприємства, а цілого ряду альтернативних гіпотетичних картин розвитку зовнішніх факторів. Сценарний підхід до прогнозування здатний значно підвищити ефективність управлінських рішень щодо підвищення рівня конкурентної стійкості машинобудівних підприємств шляхом реалізації принципу послідовного усунення невизначеності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-13-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кобець С. П. 
Світовий та вітчизняний досвід антимонопольного законодавства / С. П. Кобець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2013. - Вип. 4. - С. 27-33. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Висвітлено питання становлення антимонопольного законодавства у зарубіжних промислово розвинутих країнах та в Україні. Запропоновано напрями вдосконалення антимонопольного регулювання в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.326-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кобець С. П. 
Управління конкурентною стійкістю машинобудівних підприємств : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / С. П. Кобець; Укр. інж.-пед. акад. - Харків, 2014. - 22 c. - укp.

Розглянуто науково-теоретичні, методичні та практичні аспекти управління конкурентною стійкістю машинобудівних підприємств (МБП). Удосконалено теоретичний базис управління конкурентною стійкістю підприємств як економічного процесу, визначено сутність понять "конкурентна стійкість підприємства" та "управління конкурентною стійкістю", досліджено та систематизовано основні методи оцінки конкурентної стійкості підприємств. Проведено інтегральне оцінювання конкурентної стійкості МБП, обгрунтовано механізм управління їх конкурентною стійкістю. Запропоновано науково-практичний підхід до формування стратегії управління конкурентною стійкістю МБП, удосконалено методичний підхід до формування управлінських рішень щодо підвищення її рівня. Надано прогноз зміни результуючих факторів розвитку підприємств залежно від зміни вхідних параметрів на основі оптимістичного та песимістичного сценаріїв розвитку підприємства. Запропоновано економіко-математичну модель залежності інтегрального показника конкурентної стійкості від показників складових діяльності МБП і виділено кластери залежно від рівня конкурентної стійкості МБП на основі кластерного поділу, за якими сформовано модель управлінських впливів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409295 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кобець С. П. 
Стратегічне управління конкурентною стійкістю машинобудівних підприємств на засадах інноваційного розвитку / С. П. Кобець // Бізнес Інформ. - 2014. - № 4. - С. 460-464. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - розробка моделі, визначення сутності та змісту етапів стратегічного управління конкурентною стійкістю машинобудівного підприємства. У результаті дослідження запропоновано модель стратегічного управління конкурентною стійкістю машинобудівного підприємства, що передбачає виконання таких етапів: стратегічний аналіз конкурентної стійкості підприємства; коректування місії та цілей підприємства і визначення довгострокових цілей формування конкурентної стійкості підприємства; розробка стратегії забезпечення конкурентної стійкості підприємства на засадах інноваційного розвитку; розробка стратегічного плану формування конкурентної стійкості підприємства на засадах інноваційного розвитку; реалізація стратегії забезпечення конкурентної стійкості підприємства та стратегічний контроль. Розкрито зміст кожного етапу стратегічного управління конкурентною стійкістю машинобудівних підприємств. Здійснення процесу стратегічного управління конкурентною стійкістю машинобудівних підприємств на засадах інноваційного розвитку згідно з представленою моделлю дозволить забезпечити комплексність у вирішенні проблеми формування конкурентної стійкості підприємства, підвищить рівень обгрунтованості та логічності стратегічних рішень, що приймаються.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-13-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Шевчук-Гриб В. А. 
Ефективність застосування "Антимігрену" у хворих на мігрень за даними транскраніальної допплерографії / В. А. Шевчук-Гриб, М. І. Пітик, Р. Д. Герасимчук, М. Ю. Купновицька-Сабадош, С. Ф. Кобець // Архів клініч. медицини. - 2003. - № 2. - С. 37-39. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Оцінено стан церебрального кровотоку по магістральних судинах головного мозку, визначений за допомогою методу транскраніальної допплерографії на висоті нападу головного болю у хворих на мігрень, та динаміку показників у разі застосування протимігренозного середника вітчизняного виробництва харківської фірми "Здоров'я" "Антимігрен". Виявлено незначно виражену дилатацію основних гілок внутрішньої сонної артерії із переважанням асиметрії на боці гемікраніалгії, дифузну венозну гіперемію мозку із наявністю артеріовенозних шунтів. Після застосування "Антимігрену" разом зі зникненням головного болю зменшується венозна гіперемія мозку на фоні незмінених артерій, що в подальшому веде до зникнення артеріовенозного шунтування та нормалізації просвіту артерії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р628.063.05-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Нейко Є. М. 
Освітянські виставки як засіб розвитку новітніх підходів навчально-виховного процесу / Є. М. Нейко, Л. В. Глушко, І. П. Вакалюк, М. І. Мізюк, С. Ф. Кобець, Р. І. Яцишин, В. С. Стукал // Архів клініч. медицини. - 2004. - № 1. - С. 86-89. - укp.

Викладено основні позиції 3-річного досвіду участі академії в освітянських виставках. Показано важливість інтегрування системи підготовки кваліфікованих кадрів, обміну досвідом, пошуку нових засобів навчання, популяризації новітніх освітніх технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)р3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Пітик М. І. 
Стан перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, із церебро-васкулярною патологією / М. І. Пітик, Р. Д. Герасимчук, В. А. Шевчук, С. Ф. Кобець, М. Ю. Купновицька-Сабадош, Ю. М. Гуменюк // Архів клініч. медицини. - 2002. - № 1. - С. 61-64. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проведено порівняльну клінічну оцінку стану перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту у 104-х хворих, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, із церебро-васкулярною патологією, та у 18-ти хворих з вегето-судинною дистонією нерадіаційного генезу. Встановлено, що виявлені порушення окиснювального гомеостазу наростали поряд із судинною дисциркуляцією, дефектом вегетативної регуляції та суттєво відрізнялись у хворих із різним етіологічним фактором захворювання. Враховуючи етіопатогенез захворювання, в комплексній терапії застосовано ентеросорбент "Силлард П" та гепатопротектор рослинного походження "Трицинол", що значно покращувало стан окисно-відновних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.0-3 + Р361.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Кобець С. П. 
Методичний підхід до моделювання управлінських рішень в аспекті управління конкурентною стійкістю підприємств / С. П. Кобець // Бізнес Інформ. - 2015. - № 12. - С. 309-314. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розроблено методичний підхід до моделювання управлінських рішень в аспекті управління конкурентною стійкістю підприємств. Запропоновано модель визначення впливу показників конкурентної стійкості на інтегральну оцінку конкурентної стійкості підприємства, що передбачає виконання таких етапів: вибір та обгрунтування показників конкурентної стійкості підприємства; визначення рівня конкурентної стійкості підприємства; розподіл підприємств на кластери залежно від їх рівня конкурентної стійкості; аналіз кореляційного зв'язку між множиною показників оцінки функціональних складових конкурентної стійкості та інтегральною оцінкою; побудова кореляційно-регресійної моделі залежності інтегральної оцінки конкурентної стійкості підприємств кластера від множини показників та перевірка її на адекватність; розробка бізнес-моделей управління, що забезпечують якісне поліпшення всіх стратегічних та оперативних впливів на різних рівнях управління підприємством. Запропонований методичний підхід до формування управлінських рішень щодо підвищення рівня конкурентної стійкості підприємств грунтується на розподілі підприємств за кластерами, використанні багатофакторного кореляційно-регресійного аналізу та є основою розробки стратегії й тактики підвищення рівня конкурентної стійкості підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-13-210.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Прохорова В. В. 
Управління конкурентною стійкістю підприємств : [монографія] / В. В. Прохорова, С. П. Кобець; Укр. інж.-пед. акад. - Харків, 2016. - 197 c. - Бібліогр.: с. 185-197 - укp.

Висвітлено теоретичні аспекти управління конкурентною стійкістю підприємств. Систематизовано методи оцінювання конкурентної стійкості підприємств. Визначено переваги та недоліки існуючих методів. Розроблено методичний підхід до оцінювання рівня конкурентної стійкості підприємств. Запропоновано методичний підхід до формування управлінських рішень щодо підвищення рівня конкурентної стійкості машинобудівних підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-13-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА802509 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Перспективи розвитку національної економіки України: теоретичні та практичні аспекти : колект. монографія / Г. М. Бойківська, Н. Ю. Буга, О. М. Варченко, О. О. Варченко, О. В. Гладкий, Д. М. Глушко, Л. В. Головко, Г. В. Долга, Л. Г. Дончак, Т. А. Заяць, О. В. Калініченко, В. С. Килівник, С. П. Кобець, І. М. Корсун, В. Г. Костогриз, Г. О. Краєвська, Д. Ф. Крисанов, О. Л. Легошина, В. С. Лесюк, О. В. Мазурчук, І. В. Мартусенко, О. В. Марчук, Л. В. Мезіна, І. В. Мустеца, В. О. Пенюк, О. В. Попова, Н. Й. Радіонова, О. Ю. Сова, О. Ю. Червак-Смерічко, І. О. Чкан, Д. Г. Шкварук; Центр фінансово-економічних наукових досліджень. - Полтава : Астрая, 2023. - 130 c. - Бібліогр.: с. 123-130 - укp.

У колективній монографії представлено дослідження економічного розвитку промислова, підприємств аграрних територіально-виробничих систем України. Здійснено оцінку потенціалу територіальних громад у сфері соціальних зобов’язань. Досліджено вплив розвитку цифрової економіки на людський капітал в сучасних умовах. Висвітлені особливост формування маркетингових стратегій аграрних підприємств. Викладено теоретичні основа системи управління персоналом підприємства. Досліджено європейський досвід застосування фінансових інструментів щодо заощаджень домогосподарств. Досліджено інформаційні технології в аудиті з метою економічної безпеки підприємсв.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського