Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Кліценко Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Кліценко Г. Т. 
Мінеральне живлення тварин : Навч. посіб. для студ. і викл. вищ. аграр. закл. освіти / Г. Т. Кліценко, М. Ф. Кулик, М. В. Косенко, В. Т. Лісовенко, П. К. Загниборода, Г. О. Богданов, В. О. Бусол, П. П. Фукс, Т. В. Засуха, В. П. Литвин; ред.: Г. Т. Кліценко. - К. : Світ, 2001. - 575 c. - Бібліогр.: с. 544-558. - укp.

Проаналізовано біологічну роль макро- та мікроелементів, значення їх у відгодівлі тварин, вплив на обмін речовин, відтворювальні функції, ріст, розвиток і продуктивність. Наведено характеристику мінеральних домішок (сорбентів), традиційних і нетрадиційних джерел надходження. Запропоновано методи контролю за потребою тварин у мінеральних елементах. Розкрито значення сорбентів у процесі виведення радіонуклідів з організму тварин, використання їх для профілактики та лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.123 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА608538 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ібатуллін І. І. 
Практикум з годівлі сільськогосподарських тварин : Навч. посіб. для вищ. навч. аграр. закл. ІІІ- ІV рівнів акредитації із спец. "Зооінженерія" та "Ветеринарна медицина" / І. І. Ібатуллін, Ю. О. Панасенко, В. К. Кононенко, В. Д. Столюк, І. П. Чумаченко, Г. В. Танцуров, Г. Т. Кліценко, І. М. Березюк, В. І. Хрипун, Ю. В. Засуха. - К., 2000. - 372 c. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Викладено матеріал, необхідний для проведення лабораторно-практичних занять з годівлі сільськогосподарських тварин. Наведено дані про хімічний склад, перетравність і методи оцінки поживності та якості кормів. Визначено енергетичну поживність кормів у кормових одиницях за вмістом чистої та обмінної енергії. Висвітлено питання нормованої годівлі сільськогосподарських тварин різних видів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.5 я73-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605284 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кліценко Г. Г. 
Морфологічні аспекти гетероспермії сої і її використання при доборі насіння : автореф. дис... канд. с.-г. наук / Г. Г. Кліценко; Півден. філіал "Крим. агротехнол. ун-т" Нац. аграр. ун-ту. - Сімф., 2008. - 22 c. - укp.

Вивчено морфологічні особливості гетероспермії сої сортів "Херсонська 908", "Одеська 124", "Витязь 50" та їх взаємозв'язок з посівними та врожайними властивостями насіння. Обгрунтовано новий принцип добору посівного матеріалу. З урахуванням результатів досліджень показано, що найбільш об'єктивним параметром, що детермінує інтенсивність росту проростка, є форма насіння, яка зумовлюється співвідношенням його лінійних розмірів і відображається величиною індексу деформованості. Вивчено схожість насіння та встановлено, що найбільш суттєва схожість залежить від форми насіння. З'ясовано, що насіння оптимальної форми має схожість на 6,5 - 7,2 % вище, ніж насіння вихідного зразка. Між певними лінійними розмірами насіння та рівнем його врожайних властивостей на підставі результатів досліджень не було встановлено будь-якого певного зв'язку. Протягом всіх років досліджень у трьох сортів спостережено негативний зв'язок між ступенем деформованості насіння та продуктивністю рослин. Насіння сої, що формується в різних вертикальних ярусах рослин, суттєво не відрізняється за лінійними розмірами та масою, однак, відрізняється за рівнем врожайних властивостей. Краще насіння формується у середній частині рослини, а найменш урожайне - у нижній. З віддаленням місця формування насіння від головного стебла рослини зменшується довжина та маса насіння, але закономірно збільшується рівень його врожайних властивостей. За результатами досліджень встановлено, що система сортування насіння сої, яка грунтується на поділі зернової маси на решетах з довгастими та круглими отворами не дозволяє відбирати біологічно найбільш повноцінний

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-31

Рубрики:
 Соя 

Шифр НБУВ: РА356232 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кліценко Г. Г. 
Галузева система відстеження потенційних небезпек та виробничих ризиків в АПК / Г. Г. Кліценко // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2014. - Вип. 14, т. 3. - С. 229-236. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано функціональну модель системи відстеження потенційних небезпек і виробничих ризиків в АПК і розглянуто основні етапи її впровадження на підприємствах та установах аграрного сектора економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320-648

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кліценко Г. Г. 
Організація самостійної та неаудиторної роботи студентів під час вивчення комплексу дисциплін "Охорона праці" / Г. Г. Кліценко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2014. - Вип. 148. - С. 532-538. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Організація самостійної роботи студентів ВНЗ з комплексу дисциплін "Охорона праці" має певні особливості, зумовлені необхідністю формування у студентів працеохоронного світогляду. Окрім традиційних форм, самостійна робота з працеохоронних дисциплін має передбачати підготовку для участі у ділових іграх; аналіз виробничих ситуацій, зокрема розроблення паспортів робочих місць; представлення результатів виконаних наукових досліджень для участі у роботі конференцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)248р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського