Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Клушин Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Клушин Ю. С. 
Підвищення точності оцінювання часу виконання складаних програмних комплексів у багатопроцесорних комп'ютерних системах під час поярусного стохастичного моделювання / Ю. С. Клушин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 881. - С. 55-65. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Для підвищення точності оцінювання часу виконання складних програмних комплексів на паралельних комп'ютерах розроблено алгоритм рівномірного розподілу вершин графу заданого комплексу взаємопов'язаних робіт. Цей алгоритм використовується у методі поярусного стохастичного моделювання у багатопроцесорних комп'ютерних системах.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.221

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Клушин Ю. С. 
Програмне реалізування математичних моделей, методів та алгоритмів оцінювання часу виконання складаних програмних комплексів у багатопроцесорних комп'ютерних системах / Ю. С. Клушин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2018. - № 905. - С. 73-81. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Для вирішення проблеми прогнозування у повному обсязі розроблено програмний комплекс, який побудований на основі математичних моделей, методів та алгоритмів прямого стохастичного модулювання та поярусного стохастичного модулювання, використовуваних для оцінювання часу виконання складаних програмних комплексів у багатопроцесорних комп'ютерних системах. Наведений програмний комплекс обчислює середнє значення і функцію розподілу часу виконання сукупності взаємопов'язаних завдань на однорідних ресурсах паралельної обчислювальної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.221

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Клушин Ю. С. 
Оцінка надійності паралельних обчислювальних систем при виконанні заданого комплексу взаємопов'язаних робіт / Ю. С. Клушин // Computer Systems and Networks. - 2019. - 1, № 1. - С. 15-23. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Під час проектування паралельної обчислювальної системи (ОС) для виконання заданого комплексу взаємопов'язаних робіт важливою характеристикою є її надійність. Але крім основних показників надійності ОС, забезпечених технічними засобами, існує ще показник надійності системи, який оцінює придатність паралельної ОС до вирішення конкретних задач за визначений час. Це оцінювання безпосередньо пов'язане з ефективністю використання ОС.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Клушин Ю. С. 
Підвищення швидкості роботи веб-додатків / Ю. С. Клушин, Ю. Б. Захарчин // Computer Systems and Networks. - 2020. - 2, № 1. - С. 33-43. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Односторінкові веб-додатки - це технологія веб-додатка, яка складається з однієї веб-сторінки, яка взаємодіє з користувачем, динамічно генеруючи поточну сторінку, а не завантажує цілі нові сторінки з сервера. Наведено методику створення веб-додатка на основі SPA технології (односторінковий веб-додаток) як метод підвищення швидкості роботи веб-додатків на основі використання сучасних фреймворків, інструментів і засобів розроблення клієнтської та серверної частини односторінкового веб-додатка. На основі цієї методики розроблено власний веб-додаток і на його основі визначено швидкість відгуку, яка є меншою ніж оптимальна швидкість відгуку для односторінкових веб-додатків. Надано роз'яснення, завдяки яким рішенням збільшується швидкість відгуку та продуктивність роботи в односторінковому веб-додатку та чому створення багатосторінкового сайту є не найкращою ідеєю.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Грицик А. Я. 
Кіберфізична система автономного поливу з дистанційним управлінням / А. Я. Грицик, Ю. С. Клушин // Computer Systems and Networks. - 2021. - 3, № 1. - С. 38-46. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

У сучасних реаліях темп життя людей є набагато вищим, ніж 30 років тому, і він все ще зростає. У цьому випадку кількість інформації також зростає. Цю інформацію слід обробляти постійно, щодня, щойно вона надходить. Обсяги виробництва також не стоять на місці. Такий живий ритм життя вимагає послідовності та безперервності процесу. І ці процеси має забезпечити людина. Описано систему поливу, яка повинна автоматизувати процес вирощування рослин. Проведено аналіз нової галузі, кібер-фізичних систем; сучасних систем автономного зрошення, принципів їх побудови та організації роботи. Запропоновано спосіб впровадження системи, що забезпечує можливість постійного моніторингу середовища вирощування та надає можливість впливати на нього. Зроблено вибір компонентів для побудови системи. Описано алгоритм роботи програми. Проведено аналіз взаємозв'язку між компонентами системи та взаємовідносинами користувача з системою.


Індекс рубрикатора НБУВ: П062.33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Клушин Ю. С. 
Принцип побудови кіберфізичної системи контролю роботи розумної теплиці / Ю. С. Клушин, М. А. Цап'як // Computer Systems and Networks. - 2021. - 3, № 1. - С. 47-57. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Кіберфізична система - це механізм, що контролюється або відстежується комп'ютерними алгоритмами та тісно пов'язаний з інтернетом і взаємодією з фізичним світом. Система описує поєднання між собою трьох основних компонентів: фізичного світу, програмного алгоритму та інтернету. На базі цих компонентів розроблено принципи побудови системи контролю роботи розумної теплиці, описано середовище розробки з його функціями та можливостями. Запропоновано алгоритми запуску та налаштування програми з поясненнями ключових моментів у роботі системи. Дана система спрямована на покращання ефективності процесу вирощування овочевих культур. Система є простою в використані. Всі програмні засоби взаємодіють між собою за чітко визначеними протоколами і тому не виникає збоїв в роботі системи. Однією з особливостей даної системи є швидкодія опитування давачів, що є актуальним у даний час. Система складається з простого користувацького інтерфейсу, який може бути модифікований за вимогами користувача.


Індекс рубрикатора НБУВ: П082.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Клушин Ю. С. 
Мобільна система для просторової орієнтації людей з вадами зору / Ю. С. Клушин // Computer Systems and Networks. - 2022. - 4, № 1. - С. 67-77. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

На підставі аналізу існуючих систем для допомоги незрячим людям орієнтуватися у просторі виникло розуміння щодо створення нової системи, яка мала б зовсім інший підхід до взаємодії незрячого користувача з існуючим світом. Така система, маючи функцію голосового повідомлення, надає незрячій людині інформацію, і цим допомагає їй орієнтуватися у просторі. Існуючі підходи акцентують увагу на подачі звукових сигналів, які надають можливість лише перенаправляти людину у певному напрямку, забороняти чи дозволяти рух. Тому виникла потреба у розробці такої мобільної системи, яка б допомогла людям з вадами зору орієнтуватися в приміщенні на основі отриманої ними інформації у вигляді голосового повідомлення. Об'єктом дослідження є методи та засоби допомоги в орієнтації незрячих людей у приміщеннях за допомогою показника рівня прийнятого сигналу RSSI (Received Signal Strength Indication). Для пристроїв, що працюють за стандартами Wi-Fi та Bluetooth 4.0, RSSI є єдиним параметром, який надає змогу виміряти відстань від пристрою до базової станції або маяка. Розроблена мобільна система поєднує такі компоненти, як вебклієнт, серверний додаток, бази даних і мобільний додаток для роботи модуля Bluetooth ESP32. На основі цих компонентів наведено методику побудови мобільної системи, описано середовище розробки з її функціями та можливостями, надано опис запуску та налаштування програм із поясненнями ключових моментів у роботі системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: С493.2-357 + З884.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського