Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Камнєва А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Камнєва А. В. 
Адаптація страхування ризиків в діяльності підприємств в умовах трансформаційної економіки України / А. В. Камнєва, Ю. Ю. Діденко // Економіка та упр. п-вами машинобуд. галузі: пробл. теорії та практики. - 2008. - № 1. - С. 76-85. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проаналізовано страхування ризиків у діяльності підприємств за нових умов ринку України. Розглянуто фактори, що визначають внутрішні та зовнішні ризики підприємства. Досліджено основні форми передання ризиків господарюючим суб'єктам та сутність страхування комерційної діяльності. Запропоновано вирішення проблеми зниження ризиків суб'єктів господарювання, що розвиваються, за допомогою фінансового страхування, що дозволяє господарюючим суб'єктам впевненіше планувати розвиток свого бізнесу, а також - заходи щодо зменшення витрат підприємства у сфері збуту та виробництва продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-99 + У9(4УКР)261.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Камнєва А. В. 
Державне регулювання ринку обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / А. В. Камнєва; НАН України, НДЦ індустр. пробл. розв. - Х., 2011. - 20 c. - укp.

Досліджено сутність і зміст категорії страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів і державне регулювання ринку обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів. Проведено комплексний аналіз стану та тенденцій розвитку обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів. Запропоновано методичний підхід до визначення найбільш доцільних напрямків розвитку обов'язкового страхування автовласників, а також розроблено аналітичний підхід до визначення розміру збитку, що базується на моделі розподілу розмірів страхових виплат. Це дозволяє кожній страховій компанії згідно зі своєю діяльністю розраховувати та встановлювати тарифи з урахуванням інтересів страхувальників і страховиків. Обгрунтовано організаційне забезпечення поетапного переходу від адміністративного регламентування обов'язкового страхування автовласників до формування страхових тарифів виходячи зі стану попиту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.726

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386991 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Камнєва А. В. 
Дослідження існуючих інструментів та моделей антикризового управління на підприємстві / А. В. Камнєва // Економіка та упр. п-вами машинобуд. галузі: пробл. теорії та практики. - 2014. - № 4. - С. 15-27. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Обгрунтовано, що за мінливих умов господарювання найважливішим стає попередження кризового стану підприємства, оперативне реагування на зміни навколишнього середовища. Увагу приділено аналізу основних існуючих інструментів та моделей антикризового управління, дослідженню їх основних переваг та недоліків під час впровадження на практиці окремих підприємств. Підкреслено, що визначення змісту існуючих моделей та систем антикризового управління сприяє розширенню можливостей впливу підприємств на недопущення та нейтралізацію кризових явищ в своїй діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-97-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Камнєва А. В. 
Антикризове управління підприємством : навч. посіб. / А. В. Камнєва, Т. Ю. Можевенко; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є. Жуковського "Харків. авіац. ін-т". - Харків, 2015. - 83 c. - Бібліогр.: с. 81-82 - укp.

Приділено увагу кризам в соціально-економічному розвитку систем макро- і мікрорівня. Розкрито поняття кризи у соціально-економічному розвитку, причини й наслідки виникнення криз. Висвітлено суть банкрутства як економічної категорії. Викладено методи діагностики банкрутства підприємства. Розглянуто ризики в антикризовому управлінні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-97-21 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА799500 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Можевенко Т. Ю. 
Процеси диверсифікації продукції та послуг підприємств в умовах невизначеності зовнішнього середовища / Т. Ю. Можевенко, А. В. Камнєва // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - № 6. - С. 63-66. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - розкрити особливості існуючих методів диверсифікації продукції та послуг підприємств, звертаючи увагу на вплив зовнішнього середовища на діяльність підприємства. Розкрито суть процесу диверсифікації, наведено ефективні диверсифікаційні методи, розкрито суть показників ефективності здійснення диверсифікаційних послуг, факторів та умов успішної диверсифікації продукції та послуг підприємства. Наукова новизна дослідження полягає у розгляді ключових компетенцій, які є умовою досягнення успішної диверсифікації. В результаті виділено головну компетенцію та охарактеризовано різні диверсифікаційні методи та надано умови їх застосування. Приділено увагу важливості особливостей галузі функціонування підприємства у період диверсифікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Можевенко Т. Ю. 
Тенденції розвитку менеджменту підприємств ресторанного бізнесу / Т. Ю. Можевенко, А. В. Камнєва // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2021. - № 4. - С. 72-75. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено тенденції сучасного середовища, які здійснюють вплив на розвиток менеджменту підприємств ресторанного бізнесу. У дослідженні зроблено акцент на сучасні умови існування підприємств ресторанного бізнесу, що змушені адаптуватися до нових умов існування. Епідеміологічна ситуація в країні та у світі у зв'язку із розповсюдженням коронавірусної інфекції (COVID-19), а саме карантинні обмеження негативним чином впливають на діяльність підприємств ресторанного бізнесу. Нові умови існування змушують підприємства шукати нові методи управління ресторанним бізнесом. В роботі розглянуто основні методи, що застосовуються в управлінні підприємствами ресторанного бізнесу в сучасних умовах, зокрема в умовах пандемії. Багато ресторанів зазнають колосальних збитків через закриття залів і переходять на доставку їжі додому. В умовах мінімальної рентабельності успіх цієї стратегії багато в чому залежить від цінової політики ресторану, асортименту меню і стимулювання попиту. Ресторани змушені перебувати в постійному пошуку нових рішень, щоб підвищити попит на свою продукцію. Автором запропоновано кілька заходів по підвищенню ефективності діяльності ресторанних підприємств, здатних допомогти зберегти бізнес.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.1-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського