Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Зоколь Б$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Зоколь Б. 
Силовий потік і розподіл напружень при аксіальному, горизонтальному та екстрааксіальному навантаженнях імплантату / Б. Зоколь, В. Вінтер, Ш. Мьорлє, З. М. Хекманн, М. Віхманн, М. Карл // Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія. - 2010. - № 4. - С. 27-32. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Застосування сили на імплантаті викликає навантаження на ділянці альвеолярної кістки. Для зображення та аналізу напружень, що виникають, виготовлено моделі та генеровані тривимірні моделі кінцевого елементу. Навантаження на імплантат проводили в аксіальному та горизонтальному напрямках, а також екстрааксіально з плечем важеля 2 см. Піки напруг на періімплантитній ділянці можуть мати зв'язок із виявленою тут деструкцією кістки. Надмірне зростання напружень під час екстрааксіального навантаження повинно спонукати клініциста до того, щоб під час планування імплантації та супраконструкції він намагався забезпечити максимально осьове навантаження імплантату.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.43-99 + Р668.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25689 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Зоколь Б. 
Можливості використання технології CAD/CAM для оксиду цирконію / Б. Зоколь, З. Айтнер, Е. Кірхнер, М. Г. Віхманн, З. М. Хекманн // Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія. - 2011. - № 4. - С. 24-29. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

У 80-ті роки минулого століття це було футуристичним баченням, а сьогодні стало повсякденним застосуванням у стоматологічній практиці: комп'ютерне виготовлення зубного протеза. Як лікар-стоматолог, так і зубний технік можуть використовувати нові технології. Безперечно, для цього необхідно підвищувати свою кваліфікацію, починаючи з нових технічних понять і завершуючи розумінням принципу роботи систем CAD/CAM. Перетворення препарування у цифрову форму, комп'ютерне конструювання за допомогою програмного забезпечення CAD і фрезерування зубного протеза на верстаті CNC (computer numeric control) - це загальноприйняті методики. Для виготовлення високоякісного зубного протеза можна використовувати такий тяжкий в обробці матеріал як оксид цирконію. Висока біосумісність - це істотна перевага, що дозволяє зовсім відкинути питання присутності металу в порожнині рота. Наведено огляд структури систем CAD/CAM, описано зв'язані з цим поняття, а також матеріал оксид цирконію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25689 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського