Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Духневич Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Духневич Л. М. 
Еволюція газової бульбашки з урахуванням дифузії та коагуляції / Л. М. Духневич, М. А. Приходько, В. О. Ткаченко, В. В. Яковлев // Приклад. гідромеханіка. - 1999. - 1, № 1. - С. 12-19. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Наведено результати числового розвЯзку задачі підйому ізольованної сферичної газової бульбашки у в'язкій нестискуваній рідині, насиченій розчиненим у ній газом, яка також містить у собі газ у вигляді дрібних бульбашок, що рівномірно розподілені в об'ємі рідини. Враховано вплив дифузії розчиненого газу і коалесценція гетерогенних газових частинок через границю розділу фаз, а також поділ бульбашки на дві рівновеликі: на її швидкість підйому та радіальну динаміку. Доведено, що, навіть за малих концентрацій дрібних бульбашок, їх вплив на досліджувані процеси значно перевершує дифузію. На початковій дільниці спливання швидкість і радіус бульбашки пульсують зі збільшенням амплітуди коливань, завдяки чому швидкість збільшується, а середнє значення радіуса зменшується. На основній дільниці пульсації зникають і плавно збільшують свою масу, радіус та швидкість.


Ключ. слова: газова бульбашка, в'язка нестискувана рідина, дифузія, чісельне рішення, метод Рунге-Кутта
Індекс рубрикатора НБУВ: В253.342

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Січкарук І. М. 
Поширеність основних факторів ризику у хворих після інфаркту міокарда / І. М. Січкарук, Н. Д. Сидор, Ю. Г. Кияк, Л. П. Духневич, А. Я. Базилевич, А. В. Ягенський // Запорож. мед. журн. - 2010. - 12, № 4. - С. 37-41. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведена оценка распространенности факторов риска среди пациентов после инфаркта миокарда. Распространенность факторов риска изучалась среди 333 пациентов, рандомизированных из 912, которые были госпитализированы в 2000 - 2005 гг. В домашних условиях проводилось анкетирование, измерение АД, антропометрических параметров. Лабораторно-инструментальные обследования проводились в условиях клиники. Наиболее распространенным фактором риска оказалась артериальная гипертензия - 84,1 %, наименее - сахарный диабет - 13,8 %. Гиперхолестеринемия встречалась у 55,4 % пациентов и часто сочеталась с одновременным повышением уровня ЛПНП и ТГ (45,5 %). Общее ожирение выявлено у 44,7 %, абдоминальное у 58 %, при этом, абдоминальное ожирение также имел каждый седьмой пациент с нормальным весом. Распространенность курения составила 18,3 %, гиподинамии - 27,9 %. Более половины пациентов после инфаркта миокарда имели одновременное сочетание 3 - 4 факторв риска.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ягенський А. В. 
Стан медикаментозного лікування після перенесеного інфаркту міокарда з супутньою патологією / А. В. Ягенський, Є. Х. Заремба, Л. П. Духневич, І. М. Січкарук, А. Я. Базилевич // Запорож. мед. журн. - 2011. - 13, № 4. - С. 59-63. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Січкарук І. М. 
Вплив супутніх захворювань на прихильність до лікування у хворих після перенесеного інфаркту міокарда / І. М. Січкарук, А. В. Ягенський, Л. П. Духневич // Галиц. лікар. вісн.. - 2010. - 17, № 1. - С. 75-78. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Дослідження спрямоване на виявлення оцінки прихильності до медикаментозного лікування хворих після інфаркту міокарда (ІМ) та виявлення впливу супутніх захворювань на її формування. Прихильність до лікування вивчено у 333 пацієнтів, рандомізованих із 912, що були госпіталізовані з приводу ІМ у 2000 - 2005 рр. За домашніх умов проведено анкетування, вимірювання АТ, антропометричних параметрів. Лабораторно-інструментальні обстеження проведено за умов клініки. Прихильність до лікування пацієнтів після ІМ склала 64,3 %. У жінок порівняно з чоловіками відзначено чітку тенденцію до більшої прихильності до лікування. У чоловіків прихильність до лікування залежала від віку та зменшувалась його зростанням. Прихильність до лікування не залежала від перенесеного в анамнезі ішемічного інсульту чи наявного супутнього цукровою діабету (ЦД). Пацієнти із супутньою артеріальною гіпертензією (АГ) виявились більш прихильними до лікування незалежно від віку та статі. Ожиріння у пацієнтів після ІМ також асоціювалось із вищою прихильністю до лікування. Одним з предикторів формування неприхильності до лікування була неможливість відмови від куріння. Понад 35 % пацієнтів після ІМ виявились неприхильними до лікування. АГ та ожиріння асоціювалась з вищим рівнем прихильності у хворих після ІМ. На прихильність до лікування не впливали перенесений ішемічний інсульт чи супутній ЦД.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського