Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Дунець Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Заремба Є. Х. 
Сімейна медицина : енцикл.: у 5-ти т. Т. 1, кн. 2. Внутрішні хвороби: у 2 кн. Хвороби органів травлення. Хвороби нирок і сечових шляхів. Хвороби органів кровотворення. Експертиза працездатності при патології внутрішніх органів / Є. Х. Заремба, Ю. Г. Кияк, О. О. Біляєва, С. Й. Заремба, С. Й. Волошиновська, В. А. Скибчик, В. Д. Чиж, Г. В. Світлик, Г. В. Дунець, І. О. Кущ. - К. : Здоров'я, 2006. - 568 c. - Бібліогр.: с. 561-567. - укp.

Розглянуто питання діагностики хвороб органів травлення, зокрема, стравоходу, шлунка, кишок, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. Описано анатомо-фізіологічні особливості та симптоматику хвороб нирок і сечових шляхів, патології органів кровотворення, синдром дисемінованого внутрішньосудинного згортання крові. Визначено орієнтовні терміни тимчасової непрацездатності у разі найпоширеніших захворювань за умов амбулаторного та стаціонарного лікування.

Рассмотрены вопросы диагностики болезней органов пищеварения, в частности, пищевода, желудка, кишечника, печени, желчного пузыря, поджелудочной железы. Описаны анатомо-физиологические особенности и симптоматика болезней почек и мочевых путей, патологии органов кровеобразования, синдром диссеминированного внутрисосудистого свёртывания крови. Определены ориентированные термины временной нетрудоспособности в период наиболее распространённых заболеваний в условиях амбулаторного и стационарного лечения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р41я2

Шифр НБУВ: В349165/1,кн.2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дунець Г. В. 
Дисбаланс в імунній системі та порушення функції кори наднирників у хворих на тонзилоодонтогенні ураження серця та методи їх корекції : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.02 / Г. В. Дунець; Івано-Франків. мед. акад. - Івано-Франківськ, 2002. - 20 c. - укp.

На підставі результатів комплексного вивчення спонтанної екскреції 17-кетостероїдів (17-КС) і 17-кетогенних стероїдів (17-КГС), складових 17-КС та стану імунореактивності у хворих на нейроциркулярну дистонію (НЦД) і ревматизм у поєднанні з хронічним тонзилітом розроблено додаткові критерії диференційної дігностики тонзилоодонтогенної НЦД та ревматизму з мінімальним ступенем активності. У хворих на ревматизм зафіксовано дискортицизм, який характеризується низьким рівнем андрогенів і підвищеною активністю глюкокортикоїдів, зростання дискримінантної функції Бальбрука (відношення показника екскреції 17-КГС до суми показників екскреції андростерону й етіохоланолону) та індексу андрогенності 17-КС (відношення показників екскреції метаболітів андростероїдогенезу до показників екскреції метаболітів глюкокортикоїдів у складі 17-КС). Результати дослідження функції кори наднирників у хворих на НЦД показали підвищення в них індексу андрогенності 17-КС та екскреції 17-КГС за близьких до нормальних значень спонтанної екскреції 17-КС, дискримінантної функції Бальбрука та відсутність дискортицизму. За допомогою багатофакторного кореляційно-регресійного аналізу показників функціональної активності кори наднирників та імунної системи в хворих на НЦД і ревматизм у поєднанні з хронічним тонзилітом доведено детермінацію імунологічних змін у цих хворих розладами функції кори наднирників. Вперше використано інсулін, гіпертонічний розчин глюкози з аскорбіновою кислотою разом з імуномоделювальним препаратом - настойкою ехінацеї в комплексному лікуванні хворих на ревматизм і

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.17-25 + Р419.101-25

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319565 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського