Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Добрик Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Добрик Л. О. 
Організаційно-економічний механізм управління реалізаційними процесами на машинобудівних підприємствах : автореф. дис... канд. екон. наук / Л. О. Добрик; Приазов. держ. техн. ун-т. - Маріуполь, 2008. - 19 c. - укp.

Розроблено організаційно-економічний механізм керування реалізаційними процесами на машинобудівних підприємствах. Досліджено суть комерційної діяльності як основи системи збуту машинобудівних підприємств. Розкрито суть поняття "управління реалізаційними процесами" на даних підприємствах. Удосконалено класифікацію функцій цього управління. Розроблено концепцію промислового збуту й обгрунтовано систему управління соціальними ризиками у процесі реалізації продукції на машинобудівних підприємствах. Розроблено методичні підходи до оцінювання ефективності реалізаційних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-592-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА355497 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Добрик Л. О. 
Історія фінансів : навч. посіб. / Л. О. Добрик, Н. Ф. Єфремова, В. І. Роєнко; МОНМС України, Дніпродзерж. держ. техн. ун-т. - Дніпродзержинськ, 2011. - 346 c. - Бібліогр.: 86 назв - укp.

Охарактеризовано еволюційний процес розвитку грошово-фінансових систем світу від стародавніх часів до сьогодення. Розкрито особливості формування та функціонування фінансових систем на українських землях, а також проблеми розвитку фінансової системи незалежної України. Висвітлено сутність і функції фінансів як економічної категорії. Подано інформацію про товарно-грошові відносини у Стародавньому Єгипті, грошово-банківське господарство та податки у середньовічній Європі, грошовий обіг в українському козацтві, господарське та фінансове життя України у складі Російської імперії. Проаналізовано особливості податкової системи СРСР. Увагу приділено історії та проблемам сучасного функціонування української гривні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У03(0)026 я73 + У03(4УКР)026 я73 + У526.0-03 я73 + У9(4УКР)260-03 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА748951 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Головкова Л. С. 
Підвищення ефективності діяльності банку шляхом управління витратами / Л. С. Головкова, Н. О. Крисанова, Л. О. Добрик // Rev. of Transport Econ. and Management. - 2021. - Вип. 5. - С. 134-142. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Мета роботи - огляд та порівняння основних показники ефективності діяльності банків, визначення факторів, що на них впливають, виявлення ключових факторів ефективності найбільших зарівнем рентабельності активів банків України, визначення ролі управління витратами в управлінні ефективністю діяльності банку, а також надання практичних рекомендацій з управління та оптимізації витрат банку. Ефективність в загальному розумінні визначається як співвідношення результату до витрат на його отримання. Проаналізована структура доходів та витрат банківської системи України за період з 2008 р. по жовтень 2020 р. Також для визначення впливу доходів чи витрат на ефективність діяльності банку були розраховані показники прибутковості та інші фінансові коефіцієнти сорока п'яти найбільших за розміром активів банків України. Виходячи з отриманих результатів, був проведений аналіз впливу окремих факторів на ефективність діяльності обраних банків. Визначені тенденції зміни структури доходів та витрат банківської системи України, розраховані та проаналізовані два показника ефективності ROA та CIR за даними діяльності сорока п'яти банків України за 2019 рік, визначені ключові фактори ефективності та зазначений основний спосіб підвищення ефективності діяльності банку на даному етапі розвитку банківської системи України. Запропоновані рекомендації з побудови витратного менеджменту для підвищення ефективності діяльності банку. Вказані результати мають практичне значення для використання в діяльності банків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.210-148.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74014 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського