Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>A=Дмитрієва Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Гавриш Р. В. 
Вивчення ефективності цефтазидиму та амікацину в комплексі інтенсивної терапії гнійно-септичних ускладнень за різних форм нейрохірургічної патології / Р. В. Гавриш, Р. Ю. Яроцький, Н. Ю. Дмитрієва, Т. М. Пушкарьова, І. М. Іванович, М. В. Глоба, Л. А. Вишневська, С. В. Мінов // Хірургія України. - 2008. - № 1. - С. 37-43. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Дослідженням було охоплено 35 пацієнтів, серед них - 18 (51,42 %) дітей віком від 4-х міс до 18-ти років та 17 (48,57 %) дорослих віком від 18-ти до 74-х років, які перебували на лікуванні у клініці гнійних ускладнень Інституту нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова АМН України за період з 1-го березня до 1-го вересня 2007 р. Усі хворі з гнійно-септичними ускладненнями госпіталізовані в клініку після оперативного лікування та протокольного курсу терапії з приводу нейрохірургічної патології. У програму інтенсивної терапії гнійно-септичних ускладнень включено комбінацію цефтазидиму й амікацину. Препарати вводили впродовж 10 - 14-ти днів парентерально. Добрі результати застосування комбінації цефтазидиму та амікацину одержано у 21-го (60,00 %) хворого, задовільні - у 10-ти (28,57 %), незадовільні - у 4-х (11,43 %). У цілому лікування було ефективним у більшості випадків - у 31-го (88,57 %) пацієнта. Клінічна ефективність застосування комбінації цефтазидиму та амікацину в комплексі інтенсивної терапії гнійно-септичних ускладнень за різних форм нейрохірургічної патології становить 88,57 %. У разі гнійно-септичної патології у нейрохірургічних хворих виявлено високу бактеріологічну ефективність комбінації цефтазидиму та амікацину щодо проблемних збудників. Одержані результати дають змогу рекомендувати застосування комбінації цефтазидиму та амікацину для лікування гнійно-септичних ускладнень за різних форм нейрохірургічної патології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дмитрієва Н. Б. 
Обгрунтування методу хейлопластики у хворих із вродженою двосторонньою поєднаною розщілиною верхньої губи : автореф. дис... канд. мед. наук / Н. Б. Дмитрієва; Ін-т стоматології АМН України. - О., 2007. - 20 c. - укp.

Розглянуто проблеми лікування хворих з вродженою двосторонньою розщілиною верхньої губи (ВДПРВГ), деформаціями носа та верхніх губи та щелепи після проведених раніше хейлопластик. Запропоновано новий хурургічний метод лікування ВДПРВГ, який полягає у поетапному відновленні верхньої губи з одномоментною періостеопластикою альвеолярного відростка. На підставі даних клінічних, антропометричних досліджень, аналізу функції колового м'яза рота, ультразвукового дослідження зони дефекту альвеолярного відростка оцінено ступінь вираженості дефектів і деформацій верхньої губи та носа, а також ефективність їх хірургічного лікування. Під час вивчення функціональної активності серединного фрагмента колового м'яза рота у хворих після поетапної хелопластики виявлено посилення його біоелектричної активності до 65,8 - 66,5 % відносно норми в порівнянні з 51 - 55 % у хворих після одноетапної хейлопластики. Зауважено, що незначна кількість ускладнень і незадовільних віддалених результатів свідчить про ефективність удосконаленого методу хірургічного лікування хворих з ВДПРВГ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.624-5

Шифр НБУВ: РА351569 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дмитрієва Н. В. 
Технологія приготування спеціальних розчинів для прокладання комунікацій безтраншейним методом : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.08 / Н. В. Дмитрієва; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О., 2011. - 19 c. - укp.

Наведено результати досліджень з вдосконалення технології приготування спеціальних розчинів на основі глин Черкаського родовища, шляхом модифікації обладнання, розробки та використання технологічного регламенту. Розроблено технологічні рекомендації та технологічну карту на приготування спеціальних розчинів на основі бентонітів Черкаського родовища, модифікованих домішками як імпортного, так і українського виробництва, для використання їх за безтраншейної прокладки комунікацій методом горизонтально-направленого буріння. Наведено результати виробничої апробації та впровадження на реальних об'єктах прокладання інженерних комунікацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н788-06

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дмитрієва Н. М. 
Вчений, Учитель, Людина: до 65-ї річниці від дня народження професора А. В. Федосова / Н. М. Дмитрієва, Л. В. Ящинський, Д. А. Захарчук, М. П. Пастернак, Ю. В. Коваль // Наук. вісн. Волин. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2011. - № 16. - С. 51-53. - укp.

Висвітлено основні віхи життєвого шляху відомого вченого-фізика професора А. В. Федосова.


Індекс рубрикатора НБУВ: В3 д(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Калиновська Л. В. 
Дослідження ефективності застосування фітомінів із фітокомплексом для кастрованих котів / Л. В. Калиновська, Н. Л. Дмитрієва // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 3/4. - С. 75-77. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто результати досліджень ефективності фітомінів із фітокомплексом для кастрованих котів у формі гранул, виробник ООО "Веда" (Російська Федерація) для зниження маси тіла кастрованих котів із ознаками ожиріння.


Індекс рубрикатора НБУВ: П871.54-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Гулюк А. Г. 
Медико-соціальна реабілітація дітей з природженою патологією обличчя / А. Г. Гулюк, Л. Б. Коган, О. І. Демид, В. Г. Крикляс, Н. Б. Дмитрієва // Вісн. стоматології. - 2015. - № 2. - С. 54-60. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Вроджені розщілини верхньої губи і піднебіння є однією з найбільш складних стоматологічних патологій, які вимагають комплексного підходу в питанні реабілітації пацієнтів. Фахівці багатьох стоматологічних спеціальностей, стикаючись з проблемою лікування дітей з вродженою патологією, відзначають граничні значення показників, що характеризують ступінь деформації щелеп і зубних рядів, захворювання слизової оболонки порожнини рота, ураження зубів карієсом, рядом функціональних і, нарешті, косметичних дефектів у даної категорії хворих. Порівнюючи проблему реабілітації хворих з вродженими розщілинами верхньої губи та піднебіння з іншими видами стоматологічної патології, в очі впадає необхідність комплексного підходу в реабілітації цих дітей за участю лікарів усіх стоматологічних спеціальностей. З іншого боку, очевидно розуміння проблеми реабілітації цих хворих як процесу, що має багаторічний термін реалізації фактично до повноліття пацієнтів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.665.62 + Р11(4УКР)442.866

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гветадзе Р. Ш. 
Динаміка мікробіома імплантато-ясенного і протезного з'єднання у пацієнтів із мостоподібними протезами з опорою на дентальні імплантати / Р. Ш. Гветадзе, А. Ю. Дмитрієв, Н. А. Дмитрієва, Т. В. Купец, О. А. Поповкіна, Ю. А. Саввіна // Новини стоматології. - 2019. - № 2. - С. 44-49. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Застосування засобів гігієни порожнини рота різного напрямку в комплексному догляді за порожниною рота сприяє очищенню і створює умови, які запобігають нагромадженню мікроорганізмів зубної плівки навколо протезів, фіксованих на імплантатах, і загалом оздоровленню порожнини рота. Одержані результати вказують на перспективу використання комплексу засобів гігієни порожнини рота, який складається з трьох зубних паст R.O.C.S.: Біоніка, Подвійна м'ята, PRO кисневе відбілювання. Компоненти, які входять до складу зубних паст, мають позитивну (нормалізуючу) дію на видовий склад мікробіома імпланто-ясенного і протезного з'єднання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Міжнародна торговельна діяльність : підручник / В. В. Рокоча, В. Г. Алькема, В. І. Терехов, Б. М. Одягайло, К. В. Ковтонюк, Л. Г. Харсун, С. І. Ткаленко, С. В. Співаковський , Т. В. Співаковська, Н. М. Літвін, Г. П. Оласюк, О. І. Горбачук, О. І. Стародубцева, Н. О. Дмитрієва; ред.: В. В. Рокоча; ВНЗ "Ун-т економіки та права "КРОК". - Київ : ВНЗ "Ун-т економіки та права "КРОК", 2018. - 696, [1] c. - укp.

Висвітлено основоположні проблеми організації та ведення міжнародної торговельної діяльності (МТД). Розкрито сутність міжнародної торгівлі (МТ), її значення для розвитку національних економік. Розглянуто конкретні форми МТД, класичні та сучасні інструменти її здійснення. Описано механізм здійснення митних платежів. Подано інформацію про контроль міжнародної маркетингової діяльності та фактори успіху в міжнародній маркетинговій діяльності. Увагу приділено особливостям фінансування та логістичного забезпечення МТ. Охарактеризовано сучасні технології МТ. Наведено емпіричне обгрунтування впливу економічної дипломатії на МТД, зокрема оцінено ефективність української економічної дипломатії на місцевому та регіональному рівнях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.3 я73-1 + У9(4УКР)843 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС65297 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Дмитрієва Н. О. 
Концептуальні засади розвитку електронної торгівлі в національній економіці : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Н. О. Дмитрієва; Вищий навчальний заклад "Національна академія управління". - Київ, 2019. - 23 c. - укp.

Дисертаційну роботу присвячено дослідженню теоретичних і прикладних положень розвитку електронної торгівлі в національній економіці. Узагальнено та систематизовано дефініційно-методологічні аспекти дослідження еволюційних підходів до тлумачення сутності та генезису електронного бізнесу. Визначено новий напрям наукового дослідження, зміст якого полягає в розробці теоретичних і науково-методологічних засад забезпечення функціонування та розвитку електронної торгівлі. Проаналізовано фактори інтенсифікації та сучасні детермінанти розвитку такої торгівлі, а також роль державного регулювання у сфері електронної торговельної діяльності. Здійснено емпіричний аналіз проблем, процесів і динаміки сучасних трансформацій у розвитку електронної торгівлі в різних країнах світу. Зокрема, узагальнено міжнародний досвід, досліджено структурні зміни та розроблено методичний інструментарій оцінки розвитку електронної торгівлі в розвинених країнах і країнах з перехідною економікою. Розглянуто особливості функціонування центрів електронної торгівлі, сучасні бізнес-моделі та концептуальні засади функціонування комплексної системи "Електронна митниця". На основі проведеного аналізу конкретизовано предмет, об'єкт, принципи, механізми, моделі взаємовідносин між господарюючими суб'єктами електронної торгівлі в рамках національних систем функціонування електронної торговельної діяльності. Здійснено аналіз механізмів активізації розвитку електронної торгівлі в Україні в контексті прогнозування рівня попиту на інформаційні послуги, а також застосування інституційно-організаційних засад до реформування державного регулювання електронної торгівлі, що передбачає імплементацію європейських механізмів та інструментарію. Розглянуто концептуально-методичні підходи до формування стратегічних векторів розвитку електронних систем підтримки експортерів України, проаналізовано механізм функціонування таких систем в ЄС і країнах СНД. Подано оцінку можливостей їх застосування на вітчизняному ґрунті.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441455 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського