Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Дмитрук Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Дмитрук Є. А. 
Ефективність переробки зерна в борошно при відборі дрібної фракції / Є. А. Дмитрук, В. Б. Ільчук, Г. С. Гайдай, О. А. Чорний // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2008. - № 25, ч. 2. - С. 18-19. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Запропоновано межі виділення дрібної фракції у процесі переробки українського зерна.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л822-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дмитрук Є. А. 
Раціональне використання обладнання при переробці гречки / Є. А. Дмитрук, Н. П. Желєзова, Г. С. Гайдай // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2008. - № 25, ч. 2. - С. 9-10. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано принципову схему виробництва гречаної крупи та борошна з гречки за почерговою технологією, що дозволяє раціонально використовувати обладнання у процесі переробки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л823.5-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дмитрук Є. В. 
Вплив репутації підприємства на його економічну безпеку : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Є. В. Дмитрук; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. - Луганськ, 2011. - 21 c. - укp.

Проаналізовано сутність та уточнено тлумачення поняття "репутація підприємства". Проведено семантичний аналіз понять репутації підприємства та його економічної безпеки (ЕБ). Встановлено передумови впливу репутації підприємства на його ЕБ. Обгрунтовано характер та інтенсивність впливу репутації підприємств різної галузевої приналежності на їх ЕБ. Розглянуто модельні подання репутації підприємства та його ЕБ. Встановлено залежність між ЕБ підприємства та його репутацією. Розроблено процедури для оцінювання репутації підприємства та рівня його ЕБ. Встановлено необхідні та достатні умови визначення впливу репутації підприємства на його ЕБ. Розроблено процедуру оцінювання впливу репутації підприємства на його ЕБ. Визначено шляхи посилення впливу репутації підприємства на його ЕБ з використанням методів стратегічного та факторного аналізу, а також методу екстраполяції тренду.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.311-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА379393 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дмитрук Є. 
Підвищення ефективності розмельних систем в сортових хлібопекарських помелах пшениці / Є. Дмитрук, О. Верещинський, Є. Харченко // Ukr. Food J.. - 2013. - 2, № 2. - С. 163-168. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Зазначено, що дослідження ефективності застосування машин дисмембраторного типу в процесі помелу пшениці в борошно є актуальним у зв'язку з тим, що інтенсивність дії робочих органів машин є значно вищою в порівнянні з типовими ентолейторами Р3-БЕР, які використовуються в технологічному процесі сортових хлібопекарських помелах. Показано ефективність типових ентолейторів Р3-БЕР під час подрібнення проміжних продуктів у борошно в розвинених сортових помелах пшениці. Наведено методику дослідження оцінки ефективності подрібнення проміжних продуктів у вальцьовому верстаті та дисмембраторі. Дослідження проведено за виробничих умов млинзаводу АП "Протос". Наведено якісні показники суміші продуктів першої та другої якості, яка подрібнювалась. На підставі досліджень встановлено кількісні та якісні показники подрібненого продукту (добуток, зольність і білість борошна) після вальцьового верстата залежно від режиму роботи верстата, а також після дисмембратора залежно від частоти обертання робочого органа дисмембратора. Встановлено вплив режимів роботи подрібнюючих машин на вихід борошна в системі вальцьовий верстат - дисмембратор. На базі експериментальних даних одержано рівняння регресії, які описують вихід борошна під час подрібнення продуктів першої та другої якості, що пов'язують вихід борошна з режимом роботи вальцьового верстата і частотою обертання робочого органа дисмембратора. Експериментальні дослідження показали доцільність використання дисмембраторів під час подрібнення проміжних продуктів у борошномельному виробництві, а також високу ефективність в порівнянні з типовими ентолейторами Р3-БЕР.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л822-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43715 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського