Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Дмитрова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Дмитрова О. С. 
Моделювання оцінки операційного ризику комерційного банку : монографія / О. С. Дмитрова, К. Г. Гончарова, О. В. Меренкова, Т. А. Медвідь, А. О. Бойко, С. В. Вахнюк; ред.: С. О. Дмитров. - Суми : УАБС НБУ, 2010. - 264 c. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Висвітлено теоретичні підходи та методику оцінювання операційного ризику (ОР) комерційного банку (КБ) на основі застосування бінарних показників, апарату теорій імовірності та нечіткої логіки. Проаналізовано роль та місце ОР у сучасній банківській справі. Описано внутрішню систему, організаційно-функціональну структуру та методи управління ОР у КБ. Розглянуто питання корпоративного управління та оцінювання ділової репутації власників КБ як частини управління ОР. Викладено методологічні підходи до обчислення ймовірностей помилок в операційній системі КБ та прийняття рішень (ПР) на основі застосування ймовірнісного підходу, математичні методи та моделі ПР за умов невизначеності та багатокритеріальності. Розкрито теоретичні засади математичної моделі кількісного оцінювання ОР КБ. Визначено програмні засоби та бази даних як невід'ємну складову сучасного ризик-менеджменту КБ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34-99в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА737400 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дмитрова О. С. 
Загрози економічній безпеці як складова системи ризик-менеджменту банку / О. С. Дмитрова // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Екон. науки. - 2015. - № 33. - С. 43-49. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Стабільність та ефективний розвиток банківської системи є неодмінною умовою стабільного розвитку держави. Як показала практика останніх років, банківська система є найбільш чутливою та уразливою до економічних кризів, політичних потрясінь, тощо. Це не може не викликати занепокоєння, адже банківська діяльність це один із найважливіших видів економічної діяльності, який забезпечує рух грошей в обігу. Банки за умов ринкових відносин можуть дуже сильно позитивно та негативно впливати на економічну діяльність, але, забезпечення надійного та стабільного функціонування банківської системи, не можливо без виділення ризиків, які впливають на діяльність банківської установи. Розглянуто існуючі підходи до визначення терміну "ризик". Досліджено сучасні підходи до класифікації ризиків економічній безпеці банківської установи. Виділені та проаналізовані основні ризики, які впливають на систему економічної безпеці банківських установ, та зміна їх впливу на діяльність банку, у зв'язку із зміною навколишнього економічного середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-995 + Х839(4УКР)921.230.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дмитрова О. С. 
Моніторинг корупційних загроз в системі економічної безпеки банківських установ : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 21.04.02 / О. С. Дмитрова; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. - Черкаси, 2016. - 20 c. - укp.

Вдосконалено науково-методичні положення, формулювання практичних рекомендацій щодо моніторингу корупційних загроз у системі економічної безпеки (ЕБ) банківських установ. Розвинено категорійний апарат безпекознавства в частині уточнення поняття ЕБ банку. Удосконалено моніторинг банківської діяльності, що передбачає поетапне формування системи моніторингу під час управління корупційними загрозами в системі ЕБ. Набули подальшого розвитку науково-методичні положення щодо діагностики та роботи з корупційними загрозами через використання економіко-математичного апарату. Поглиблено теоретико-методичні засади для оцінювання рівня корупційних загроз у банківському секторі, що передбачають конкретизацію всіх ланок банківської діяльності, у роботі яких можливі вияви корупції (кредитні операції, операції клієнтів із цінними паперами, казначейські операції, управління персоналом). Запропоновано вдосконалений процесний підхід до формування системи забезпечення ЕБ банківської установи, що передбачає реалізацію сукупності виокремлених етапів. Удосконалено теоретичні основи державного регулювання банківської діяльності та стану ЕБ банківських установ. Запропоновано методичний підхід щодо оцінювання впливу корупційних загроз на систему ЕБ цих установ. Розвинено аналітичний інструментарій формування бази даних подій корупційного ризику, що передбачає розроблення матриці оцінювання такого ризику за ймовірністю настання та величиною втрат.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-995 + Х839(4УКР)921.230.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА425690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського