Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Грінівецька Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Грінівецька Н. М. 
Державна служба як соціальний інститут: проблеми концептуального аналізу / Н. М. Грінівецька; Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : ТОВ "ФАДА, ЛТД", 1999. - 31 c. - укp. - рус.

Розглядається управлінська ситуація в Україні - етапи становлення державної служби. На прикладі емпіричних та фактологічних даних проведено порівняльний аналіз змісту діяльності державної служби в країнах Європи та США. Велику увагу приділено загальним принципам становлення і розвитку державної служби на сучасному етапі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012 + Х999.81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р86888 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Грінівецька Н. М. 
Проблема формування сучасного типу державного службовця в Україні : Автореф. дис... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / Н. М. Грінівецька; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К., 1998. - 18 c. - укp. - рус.

Сформульовано особливості моделі державної служби, які можуть бути визначені як функції управління безпосередніми умовами життєдіяльності людей, що мешкають на даній території в даних соціально-економічних, культурних умовах, і мають бути максимально наближені до потреб громади, асоціації, кожного індивіду і вільні від нальоту політизації та ідеологізації. Здійснено типологізацію державних службовців: за рівнями владних відносин - центральний, місцевий; за видами влади - концептуальна, інформаційно-аналітична, законодавча, виконавча і судова; за приналежністю до політичних партій і рухів - політична еліта, професіонали, відповідальні і технічні виконавці; за якістю освіти державного управління (вищий, середній, початковий тип); за типами особи - лідер концептуального мислення, лідер-організатор, лідер інноваційних змін, спеціаліст, виконавець з потенціалом росту і без потенціалу росту і т.ін. Запропоновано шляхи інновування державної діяльності, управлінської і кадрової ситуації, створення науково обгрунтованої системи підготовки державних службовців, а також інноваційні ресурси розвитку державної служби, наукомісткі механізми формування державного службовця сучасного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА302400 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Грінівецька Н. В. 
Розподіл глікозаміногліканів у сполучнотканинній стромі підшлункової залози новонароджених щурів в нормі та після внутрішньоутробної дії антигенів / Н. В. Грінівецька // Експерим. і клініч. медицина. - 2014. - № 3. - С. 50-55. - укp.

Досліджували розподіл глікозаміногліканів в капсулі, між- і внутрішньодольковій сполучній тканині та судинах підшлункової залози протягом трьох місяців життя в нормі і за умов антигенного навантаження. Показано, що розподіл глікозаміногліканів в сполучній тканині певною мірою відображає процес її функціонального становлення і динамічно змінюється з 1-ої до 14-ої доби життя. Хвилеподібні зміни інтенсивності нагромадження альціанофільних сполук виникають у більшості випадків за рахунок гіалуронової кислоти. Внутрішньоутробне введення антигену призводить до збільшення глікозаміногліканів з 1-ої до 3-ої доби життя і зниження на 7-му та 14-ту добу. Це може вплинути на темпи формування (становлення) сполучної тканини, а також на її особливості.

Исследовали распределение гликозаминогликанов в капсуле, меж- и внутридольковой соединительной ткани и сосудах поджелудочной железы в течение трех месяцев жизни в норме и в условиях антигенной нагрузки. Показано, что распределение гликозаминогликанов в соединительной ткани в какой-то мере отражает процесс ее функционального становления и динамично изменяется с 1-ых по 14-ые сутки жизни. Волнообразные изменения интенсивности накопления альцианофильных соединений возникают в большинстве случаев за счет гиалуроновой кислоты. Внутриутробное введение антигена приводит к увеличению гликозаминогликанов с 1-ых по 3-ьи сутки жизни и снижению на 7-ые и 14-ые сутки. Это может повлиять на темпы формирования (становления) соединительной ткани, а также на ее особенности.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.6-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16674 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Волошин М. А. 
Розподіл рецепторів до лектину арахісу в структурах підшлункової залози щурів в ранньому післянатальному періоді в нормі та після внутрішньоутробної дії антигенів / М. А. Волошин, Н. В. Грінівецька // Галиц. лікар. вісн.. - 2015. - 22, 3 (ч. 1). - С. 42-44. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.6-2 + Е60*694.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Григор'єва О. А. 
Морфологічні особливості перебудови строми підшлункової залози щурів з експериментальною недиференційованою дисплазією сполучної тканини / О. А. Григор'єва, Н. В. Грінівецька // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2019. - 18, № 1. - С. 46-51. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.6 + Р251.262

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Грінівецька Н. В. 
Особливості будови підшлункової залози щурів в постнатальному періоді в нормі та після внутрішньоутробної антигенної дії (анатомо-експериментальне дослідження) : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.01 / Н. В. Грінівецька; Запоріз. держ. мед. ун-т. - Запоріжжя, 2016. - 20 c. - укp.

Визначено абсолютну та відносну масу підшлункової залози (ПЗ) та співвідношення її структурних компонентів в нормі та після внутрішньоутробної дії антигенів. Визначено особливості розподілу сполучної тканини та судин після внутрішньоплідного введення антигенів. Описано топографію, кількісний та якісний склад лімфоцитів в сполучній тканині ПЗ в нормі та після дії антигену в плідному періоді розвитку. Вивчено розподіл глікопротеїнів, глікозаміногліканів у клітинах ПЗ і в сполучній тканині у відповідь на антигенну дію. Описано особливості розподілу рецепторів лектинів на структурах і клітинах ПЗ (WGA, PNA, LSA, SBA).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.6-29 + Е60*694.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424332 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського