Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Голинський І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Голинський І. С. 
Вплив похибок визначення напружень в околі вершини тріщини на точність обчислення коефіцієнтів ряду Вільямса за поперечного зсуву / І. С. Голинський // Фіз.-хім. механіка матеріалів. - 2012. - 48, № 4. - С. 25-29. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Змодельовано та проаналізовано вплив похибок визначення поля напружень на точність обчислення коеффіцієнтів розкладу Вільямса та відтворення поля напружень за поперечного зсуву.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Личак О. В. 
Оцінювання точності визначення коефіцієнтів Вільямса за нормального відриву / О. В. Личак, І. С. Голинський // Фіз.-хім. механіка матеріалів. - 2012. - 48, № 5. - С. 97-102. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Змодельовано та проаналізовано вплив похибок визначення поля напружень на точність обчислення коефіцієнтів розкладу Вільямса та похибку відтворення поля напружень за нормального відриву.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сахарук О. М. 
Визначення поля локальних переміщень методом цифрової спекл-кореляції з адаптивною сегментацією зображень / О. М. Сахарук, Л. І. Муравський, І. С. Голинський, О. В. Личак // Фіз.-хім. механіка матеріалів. - 2013. - 49, № 5. - С. 92-97. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Запропоновано метод цифрової спекл-кореляції, що грунтується на адаптивній сегментації зображень шорстких поверхонь на фрагменти довільної форми з урахуванням структури та розмірів усіх спеклів, присутніх на цих зображеннях. Метод використано для визначення полів переміщень поверхні дюралюмінієвої балки з бічною втомною тріщиною за триточкового навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н54-01-07 с34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Муравський Л. І. 
Критерій оптимізації фільтра дробового степеня для цифрової кореляції спекл-зображень / Л. І. Муравський, Т. І. Половинко, І. С. Голинський // Відбір і оброб. інформації : міжвід. зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 33. - С. 75-82. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Запропоновано критерій оптимізації фільтра дробового степеня для цифрової кореляції спекл-зображень. Проведено його аналіз та наведено результати апробації на реальних спекл-зображеннях дослідженої поверхні композитного матеріалу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61280 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Голинський І. С. 
Розроблення методів діагностування напружено-деформованого стану матеріалу з тріщиною цифровою кореляцією спекл-зображень : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.10 / І. С. Голинський; НАН України, Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В. Карпенка. - Львів, 2015. - 20 c. - укp.

Розроблено методи діагностування напружено-деформованого стану матеріалу з тріщиною спекл-кореляційним методом з використанням моделі рядів Вільямса, що підвищує точність опису реального поля напружень у матеріалі. Проведено моделювання впливу похибок у компонентах полів напружень на точність визначення параметрів рядів Вільямса показало домінуючий вплив систематичної складової похибки на точність визначення коефіцієнтів рядів. Запропоновано та випробувано способи компенсації постійної складової похибки визначення поля напружень. Встановлено, що координати вершини тріщини, визначені як параметри рядів Вільямса з поля напружень навколо вершини мають мінімальну шумову чутливість і можуть бути використані для моніторингу розвитку тріщини та як критерій досягнення стійкого розв'язку ітераційної процедури визначення параметрів рядів Вільямса. Випробувано технологію та спекл-кореляційну систему, що дозволяє достовірно визначати положення вершини тріщини та коефіцієнти рядів Вільямса до 7-го порядку включно. Випробування на зразках за нормального відриву (тип І) та мішаного (тип І+ІІ) навантажень підтвердили можливість визначення параметрів напружено-деформованого стану (НДС) з похибками, меншими, ніж за використання інших методів оцінювання НДС матеріалу. Показано, що нехтування членами вищих порядків рядів Вільямса за умов визначення меж зони пластичності може спричинити суттєву переоцінку її розмірів у півплощині поширення тріщини. Запропоновано новий метод визначення кута старту тріщини на основі детермінанта тензора напружень, який базується на використанні напрямку з її вершини на центр мас фігури, обмеженої критичною величиною третього інваріанта напружень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж820.5 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415972 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського