Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (16)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Глушков О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Глушков О. В. 
Нові оптимальні схеми лазерно-фотоіонізаційного методу очищення напівпровідникових речовин та виготовлення плівок особливо чистого складу на атомному рівні / О. В. Глушков, Я. І. Лепіх, С. В. Амбросов, О. Ю. Хецеліус // Укр. фіз. журн. - 2008. - 53, № 10. - С. 1023-1027. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж619

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Глушков О. А. 
Удосконалення технології виробництва швидкозаморожених м'ясних напівфабрикатів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.16 / О. А. Глушков; Одес. нац. акад. харч. технологій. - О., 2010. - 18 c. - укp.

Науково обгрунтовано технологію швидкозаморожених м'ясних напівфабрикатів, які стабілізовано природними полісахаридами. Вперше встановлено види полісахаридів та їх комплекси для використання у заморожених м'ясних напівфабрикатах та обгрунтовано раціональні масові долі їх введення у рецептури, що одержує якісні продукги під час заморожування та зберігання. Встановлено кріопротекторну дію полісахаридних добавок на стан води та білки м'яса та показано їх структуростабілізуючі властивості в заморожених м'ясних системах. Визначено закономірності змін фізико-хімічних, органолептичних, мікробіологічних показників швидкозаморожених напівфабрикатів у процесі тривалого зберігання та доведено позитивний вплив полісахаридів на якість, вихід, харчову та біологічну цінність готових виробів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л924

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376737 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Русов В. Д. 
Вплив Північноатлантичної осциляції на часовий розподіл опадів: метод вейвлет-розкладання / В. Д. Русов, О. В. Глушков, В. М. Ващенко, В. М. Павлович, Н. С. Лобода, Ж. І. Патлашенко, В. М. Хохлов, А. А. Свинаренко, Т. В. Солонко // Укр. антаркт. журн. - 2007/2008. - № 6/7. - С. 150-156. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Проаналізовано вплив Північноатлантичної осциляції (NAO) на часові зміни опадів над Україною за допомогою методу вейвлет-розкладання. Показано, що найбільші коефіцієнти кореляції між індексами NAO та місячними сумами опадів відзначаються для заходу України і для періоду тривалого домінування однієї фази NAO.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д241.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Глушков О. В. 
Хаос-геометричний аналіз часових рядів концентрацій діоксиду азоту в атмосфері промислового міста (на прикладі Гданського регіону) / О. В. Глушков, Ю. Я. Бунякова, О. М. Грушевський, Г. К. Балан // Укр. гідрометеорол. журн.. - 2013. - № 13. - С. 24-28. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

На основі методу теорії хаосу, зокрема, схеми кореляційної розмірності, алгоритму Гросбергера-Прокаччі, виконано аналіз часових рядів концентрацій діоксиду азоту у м. Гдиня (Гданський регіон) і розраховано спектр кореляційних розмірностей, що підтверджує наявність відповідного хаосу. Одержані числові оцінки узгоджуються з даними за спектром розмірностей Ляпунова, розмірності Калана-Йорка й ентропії Колмогорова. Надано оцінку ліміту передбачуваності методу короткострокового прогнозу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д232.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25662 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Бунякова Ю. Я. 
Аналіз і прогнозування антропогенного впливу на атмосферне повітря промислового міста із застосуванням нових географо-математичних підходів / Ю. Я. Бунякова, О. В. Глушков // Геофиз. журн.. - 2020. - 42, № 4. - С. 165-173. - Бібліогр.: 170 назв. - укp.

В останні два десятиліття доволі успішно впроваджуються різні математичні та кібернетичні підходи до розв'язання географічних і екологічних задач. Зазначено, що екологічна динамічна система є нелінійною, та з застосуванням лінійних методів аналізу, перетворення Фур'є та інших не завжди можна одержати задовільний результат, як у разі лінійної системи. Пов'язане це з тим, що процеси, які призводять до хаотичного режиму, є фундаментально багатовимірними. Саме ці обставини характерні для динаміки розподілу шкідливих домішок у повітряному басейні промислового міста. Розглянуто розвиток поглибленого вдосконаленого аналізу, моделювання та прогнозування часової динаміки концентрацій речовин, що забруднюють атмосферу, для конкретних індустріальних міст. Запропоновано новий метод аналізу та прогнозування структури полів концентрацій інгредієнтів в атмосфері промислового міста, що грунтується на положеннях теорії хаосу. Для аналізу використано дані щогодинних спостережень за концентрацією діоксиду азоту на постах моніторингу Гданського регіону - Гдиня і Сопот (Польща) впродовж року. На підставі аналізу емпіричних даних щодо концентрацій забруднювальних речовин у повітряному басейні виявлено стохастичні особливості та ефект хаосу в динаміці й структурі часових рядів концентрацій домішок. Наведені результати можна вважати прикладом цілком задовільного короткострокового прогнозу концентрацій забруднювальних речовин в атмосфері. Метод нелінійного прогнозу досить добре працює, якщо концентрації цих речовин збільшуються. Усі тенденції до такого збільшення виявлено під час прогнозування, що надає змогу використовувати метод як альтернативу традиційним методам.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д232.27 + Б1 в052

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Буяджи В. В. 
Спектроскопія за рахунок зіткнень електрон- і іон-атомних систем: енергетичний підхід : монографія / В. В. Буяджи, О. В. Глушков; Одеський державний екологічний університет. - Одеса : Гельветика, 2020. - 164 c. - Бібліогр.: с. 138-164 - укp.

Викладено основи нового напряму в теоретичній спектроскопії за рахунок зіткнень релятивістських електрон- і фотон-іонних атомних систем, що базуються на групі нових, послідовних методів (КЕД енергетичний підхід (ЕП), операторна теорія збурень (ТЗ)) до визначення всього набору характеристик за рахунок зіткнень (перетинів, сил електрон-іонних зіткнень), включаючи характеристики процесів електрон-іонних зіткнень у дебаєвській плазмі багатозарядних іонів (БІ), процесів багатофотонних зіткнень у присутності зовнішнього електромагнітного поля. Вперше в рамках єдиної теорії реалізовано програму коректного врахування багаточастинкових обмінно-кореляційних (поляризація остова, квазічастинкове екранування, тиск континууму тощо) ефектів, урахування станів континууму методом штурмовських розкладів, ефектів плазмового екранування в дебаєвській плазмі БІ та ін. у класі завдань релятивістських електрон-іонних систем (ЕІС). Визначено формули для перерізів, сил ЕІС, а також швидкостей процесів зіткнень, діелектронного захоплення, автоіонізаційного розпаду в рамках релятивістського ЕП і калібрувально-інваріантної КЕД ТЗ у класі задач релятивістської теорії ЕІС у дебаєвському наближенні. Виконано оцінку багатофотонних перерізів іонізації атома неону в низькочастотному наближенні з відкриттям нового ефекту радикальної зміни поведінки перерізів реакцій типу (е,2е) при різному співвідношенні напруженості поля й імпульсу налітаючого електрона.


Індекс рубрикатора НБУВ: В344,021

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА847611 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського