Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Гаврилів С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Гаврилів С. Ю. 
Обгрунтування параметрів редуктора пристрою для ліквідації аварій труб у свердловині / С. Ю. Гаврилів // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Число. - 2014. - № 1. - С. 211-220. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто схему планетарного редуктора пристрою для відгвинчування труб. На підставі проведених розрахунків на міцність зубчастого зачеплення обгрунтовано доцільність оптимізації геометричних параметрів редуктора. Визначено критерії оптимізації. Одержано теоретичні залежності оптимізації параметрів редуктора за шириною зубчастих коліс. Заплановано виготовлення планетарного редуктора з оптимальними розмірами.


Індекс рубрикатора НБУВ: И361-563-041.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гаврилів Ю. Л. 
Комплексний спосіб відновлення ободів шківів бурових установок / Ю. Л. Гаврилів, Л. Д. Пітулей, С. Ю. Гаврилів, О. В. Ступар // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Число. - 2019. - № 1. - С. 132-141. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано комплексний спосіб відновлення зношених ободів шківів без їх демонтажу, який поєднує наплавку, профілювання і установку в спрофільований обод рухомої футеровки. Розроблено конструкцію голкофрезерного пристрою. Побудовано математичну модель залежності різальної здатності голкофрези від швидкості різання. Проведено перевірку адекватності моделі експериментальним даним. Виведено формулу продуктивності голкофрезерного пристрою. Дано рекомендації щодо конструювання профілю різальної частини голкофрези. Запропоновано конструкцію рухомої футеровки, виконану з окремих футеровочних елементів на пружних гнучких ланках. Запропоновано конструкцію натяжного пристрою для компенсації видовження гнучких ланок.


Індекс рубрикатора НБУВ: И131-5-04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Гірнича справа   
3.

Гаврилів С. Ю. 
Кулачковий вузол фіксації пристрою для відгвинчування прихоплених труб у свердловині / С. Ю. Гаврилів, М. М. Лях, Ю. Л. Гаврилів // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Число. - 2020. - № 1. - С. 151-164. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Підвищення ефективності ремонтних робіт при ліквідації аварій бурильних труб у свердловині є актуальним завданням нафтопромислових підприємств і досягається застосуванням спеціальних пристроїв та інструментів. Запатентовано та виготовлено пристрій для відгвинчування труб в обсадній колоні з номінальним діаметром D = 114 мм. Цикл роботи пристрою для відгвинчування труб у свердловині складається з трьох періодів: вільного ходу, заклинювання водила пристрою для відгвинчування прихоплених труб і періоду розклинювання. Проаналізовано умови роботи вузла фіксації пристрою протягом перших двох періодів. Запропоновано формули для визначення сили притискання кулачків до обсадної колони під час вільного ходу, а також моменту сил тертя та потужності тертя для цього випадку. Одержано залежність максимально допустимого початкового кута заклинювання від коефіцієнта тертя та геометричних параметрів пристрою. Планується проведення випробувань пристрою для відгвинчування труб у промислових умовах ТОВ "Факторіал" (м. Полтава).


Індекс рубрикатора НБУВ: И131-563

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гаврилів С. Ю. 
Визначення параметрів кулачкового вузла фіксації пристрою для відгвинчування прихоплених труб у свердловині / С. Ю. Гаврилів, М. М. Лях, Ю. Л. Гаврилів, Р. О. Дейнега, В. В. Тирлич // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2020. - № 2. - С. 61-70. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Підвищення ефективності ремонтних робіт при ліквідації аварій з бурильними трубами у свердловині є надзвичайно актуальним завданням нафтопромислових підприємств, що досягається застосуванням спеціальних пристроїв та інструментів. Проведено огляд досліджень і публікацій по цій темі. Авторами запатентований пристрій для відгвинчування труб у свердловині, у вузлі фіксації якого запропоноване використання блоку ексцентрикових кулачків, і виготовлена його експериментальна робоча модель для досліджень в обсадній колоні з номінальним діаметром D = 114 мм. Цикл роботи пристрою для відгвинчування труб у свердловині складається з основних трьох періодів: вільного ходу, заклинювання водила пристрою для відгвинчування прихоплених труб і періоду розклинювання. Проаналізовано умови роботи вузла фіксації пристрою в перших двох періодах. Виведено залежності силових і геометричних параметрів вузла фіксації пристрою від кута повороту кулачків. Запропоновано математичну модель для визначення сили притискання кулачків до обсадної колони під час вільного ходу, моменту сил тертя і потужності для конкретного випадку. Встановлено залежність максимально допустимого початкового кута заклинювання від коефіцієнта тертя і геометричних параметрів пристрою. Визначений кут підйому робочої поверхні кулачків. Це дає можливість вибрати геометричні параметри, в тому числі і форму контактуючої поверхні кулачка механізму фіксації. Опорно контактуюча поверхня утворена переміщенням формоутворюючої твірної по спіралі Архімеда. Після обгрунтування додаткових параметрів блоку кулачків для виконання умови міцності його матеріалів планується проведення випробувань пристрою для відгвинчування труб в промислових умовах ТОВ "Факторіал" м. Полтава.


Індекс рубрикатора НБУВ: И131.093,7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського