Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Волот О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
Категорія:    
1.

Волот О. І. 
Облік як основа інформаційного забезпечення управління підприємствами / О. І. Волот // Наук. вісн. Черніг. держ. ін-ту економіки і упр. Сер. Економіка. - 2012. - Вип. 1. - С. 214-217. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено і висвітлено, що бухгалтерський облік є постачальником інформації про стан та напрями розвитку підприємства, а тому формує основу інформаційного забезпечення управління підприємством (ІЗУП). Сформовано об'єкти ІЗУП в частині задач бухгалтерського обліку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-211.852

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620/с.1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Волот О. І. 
Інформаційне забезпечення та його вплив на ефективність управління підприємствами харчової промисловості регіону : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. І. Волот; Черніг. держ. технол. ун-т. - Чернігів, 2012. - 20 с. - укp.

Обгрунтовано теоретико-методичні засади інформаційного забезпечення системи управління та розроблено практичні рекомендації, спрямовані на підвищення ефективності роботи підприємств харчової промисловості регіону. Визначено реальний стан та проаналізовано використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) на підприємствах харчової промисловості в регіонах України, виявлено основні проблеми, що перешкоджають їх ефективному впровадженню та розвитку. Запропоновано сучасну модель управління інформаційними потоками, яка дозволяє оптимізувати вартість проходження управлінської інформації з урахуванням її значущості та відповідності функціям управління. Розроблено методику оцінювання ефективності застосування ІКТ. Обгрунтовано методи та напрямки впровадження новітніх ІКТ в систему управління підприємствами харчової промисловості в залежності від підходів до вдосконалення організаційної структури. Наведено функціональну модель інформаційного забезпечення процесу управління підприємствами харчової промисловості на основі максимального використання можливостей сучасних ІКТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-210.302

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394929 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Волот О. І. 
Впровадження електронної податкової звітності в Україні: переваги та недоліки / О. І. Волот, А. М. Гордієнко // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2015. - № 3. - С. 313-316. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Обгрунтовано переваги впровадження електронної звітності в оподаткуванні. Визначено можливі проблеми та ризики під час впровадження електронної звітності в оподаткуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.13-15-211.852

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Волот О. І. 
Банкрутство підприємства: сутність, ймовірність та методи визначення / О. І. Волот, І. М. Бабич, О. О. Ткаченко // Наук. вісн. Полісся. - 2015. - Вип. 4. - С. 61-67. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Досліджено та уточнено зміст поняття "банкрутство", наведено класифікацію видів і характеристику моделей банкрутства, визначено основні причини його виникнення. Наведено сучасні інформаційні системи, які може використовувати підприємство для аналізу банкрутства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-932.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Волот О. І. 
Реальний сектор економіки: сутність, складові та його роль в забезпеченні стійкого розвитку економіки держави / О. І. Волот, І. М. Пліско // Наук. вісн. Полісся. - 2016. - Вип. 1. - С. 23-29. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Реальний сектор економіки відіграє важливу роль в економічній розбудові держави. Розглянуто підходи до визначення реального сектора економіки і його ролі у формуванні валового внутрішнього продукту. Запропоновано типологію та складові реального сектора економіки за видами економічної діяльності та сегментами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Волот О. 
Інформаційна модель автоматизованого аудиту ефективності діяльності підприємства / О. Волот, О. Акименко // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2016. - № 1. - С. 249-254. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Визначено й узагальнено роль аудиту за умов автоматизованого оброблення інформації, розглянуто та систематизовано програмні продукти у галузі комп'ютеризації аудиторської діяльності, виявлено підходи до проведення автоматизованого аудиту, описано проблеми, від розв'язання яких залежить інтенсивність поширення систем автоматизації аудиту в Україні, визначено умови забезпечення ефективності аудиту в середовищі електронного оброблення даних. Встановлено, що на основі запропонованої інформаційної моделі в інформаційну систему закладається порядок проведення аудиту, параметри перевірки й управлінські рішення щодо передбачуваних помилок або порушень. Визначено основні комплекси завдань аудиту та аналізу ефективності роботи підприємства з використанням комп'ютерної техніки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-211.852

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Пліско І. 
Інформаційні технології та їх вплив на підвищення ефективності діяльності підприємств малого бізнесу / І. Пліско, О. Волот // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2016. - № 2. - С. 154-159. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Підприємство, незалежно від чисельності працюючих та потужності основних і оборотних фондів, є складною системою з численними взаємозв'язками між об'єктом управління й управлінською системою. Важливим фактором підвищення ефективності господарської діяльності підприємств є підвищення рівня їх управління. Вдосконалення форм управління на підприємствах можливе за допомогою застосування сучасних інформаційних технологій, які допомагають найбільш ефективно аналізувати, прогнозувати та приймати управлінські рішення. Досліджено вплив інформаційних технологій на ефективність господарської діяльності малих підприємств. Доведено доцільність застосування інформаційних технологій на малих підприємствах з метою підвищення ефективності їх діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.9 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Волот О. І. 
Модель взаємодії ІКТ-процесів в системі управління промисловими підприємствами / О. І. Волот // Наук. вісн. Полісся. - 2016. - Вип. 3. - С. 197-200. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Запропоновано методичне підгрунтя щодо побудови та використання моделі взаємодії ІКТ-процесів в системі управління промисловими підприємствами, спрямованої на підвищення обгрунтованості управлінських рішень та ефективності діяльності підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Волот О. І. 
Комунікаційні аспекти обліку в умовах розподіленої системи обробки даних / О. І. Волот // Наук. вісн. Полісся. - 2016. - Вип. 4. - С. 276-278. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто комунікаційні аспекти обліку з погляду автоматизованої системи обробки інформації, виявлені підходи та можливості організації інформаційних систем на основі застосування розподіленої системи обробки даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-211.852

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Волот О. І. 
Інформаційне забезпечення інформаційної безпеки підприємств малого бізнесу в умовах ринкових відносин / О. І. Волот, В. О. Колоток // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2019. - № 7/8. - С. 50-57. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Предмет дослідження - теоретичні аспекти, методичні положення та прикладні аспекти формування інформаційного забезпечення інформаційної безпеки підприємств малого бізнесу та шляхи їх удосконалення в умовах ринкових відносин. Мета дослідження - обгрунтування теоретико-методичних засад інформаційного забезпечення підприємств малого бізнесу та розробка рекомендацій щодо удосконалення існуючих заходів та засобів інформаційного забезпечення безпеки інформаційних потоків, спрямованих на підвищення ефективності їх функціонування і безпеки. Теоретичну та методичну основу дослідження становлять наукові праці вчених із проблематики інформаційної безпеки підприємств. Застосовано сукупність наукових методів і підходів, у тому числі системний, логічний, що дозволило забезпечити концептуальну єдність і ефективність дослідження. Наведено та проаналізовано потенційні загрози від зовнішнього та внутрішнього втручання в інформаційну систему підприємств малого бізнесу. Знання загроз, причин та умов скоєння таких злочинів, як викрадання інформації через комп'ютерні мережі і прослуховування ліній зв'язку та інші дозволить працівникам підрозділів служб безпеки підприємств у межах своєї компетенції здійснити заходи, що стануть перешкодою на шляху до зловмисних замахів на інформаційні ресурси та потоки господарюючого суб'єкта. Досліджено та класифіковано заходи та засоби забезпечення безпеки інформаційних потоків. Обгрунтовано завдання забезпечення інформаційної безпеки, які необхідно вирішувати системно. Розглянуто поняття фейкової інформації; з'ясовано методи поширення фейкової інформації в мережі Інтернету за сучасних умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.9-995ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Волот О. І. 
Аналіз перспектив запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування / О. І. Волот, В. С. Пономаренко // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2019. - № 11. - С. 42-50. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Предмет дослідження - теоретичні, методичні положення та прикладні аспекти запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та їх перспективи в системі електронних розрахунків з бюджетом. Мета дослідження - обгрунтування теоретико-методичних засад впровадження та ефективного функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в податковій системі України як для суб'єктів господарювання, так і для державного сектору економіки стосовно питань справляння податків та зборів, вплив такого рахунку на розвиток системи електронних платежів в Україні. Методи дослідження. Теоретичну та методичну основу дослідження становить нормативно- правова база законодавчих документів із питань запровадження єдиного рахунку для сплати податків, зборів та інших платежів суб'єктами господарювання під час здійснення ними підприємницької діяльності. Застосовано такі наукові методи і підходи, як аналіз, індукція, логічний підхід, синтез, системний підхід, які, в свою чергу, дали можливість злагоджено представити матеріал дослідження для кращого його сприйняття. Результати роботи. Представлено та проаналізовано процес запровадження і функціонування єдиного рахунку в електронній системі оподаткування. Дано визначення поняттю "єди ний рахунок" відповідно до положень аналізованих законопроектів. Здійснено аналіз потенційних ситуацій в процесі його використання, причини та способи усунення можливих проблем. Розглянуто черговість сплати податків, зборів й інших платежів та їх елементів через єдиний рахунок для формування податковими органами реєстру платежів в розрізі окремого платника податків. Визначено дату, з якої єдиний рахунок почне діяти в платіжному просторі України. Обгрунтовано переваги використання єдиного рахунку і для суб'єктів господарювання, і для державних структур, і навіть, для банківських установ; з'ясовано деякі інші аспекти запровадження такого механізму справляння податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Галузь застосування результатів. Система економічних наук у розрізі галузей знань з обліку, оподаткування та аудиту, сукупність макроекономічних проблем з дослідження циркуляції електронних платежів в Україні. Висновки: розглянуто єдиний рахунок як основний елемент удосконаленого механізму сплати податків та зборів до відповідних бюджетів. Проаналізовано сам процес дії такого механізму, вирішення можливих проблем здійснення платежів під час його використання, необхідні умови переходу або відмови від застосування єдиного рахунку, а також вплив на подальший розвиток платіжного простору країни. Доведено, що модернізація програмного забезпечення державних податкових органів з кожним днем набуває все більшої актуальності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.553 + У9(4УКР)271

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Організація бухгалтерського обліку : навч. посіб. / В. С. Лень, О. Ю. Акименко, О. І. Волот, В. В. Гливенко, К. В. Гнедіна, Т. А. Гоголь, М. Б. Жолобецька, Т. В. Клименко, В. А. Нехай, Ю. М. Перетятько, О. С. Сакун, О. О. Сидоренко; ред.: В. С. Лень; Національний університет "Чернігівська політехніка". - Чернігів : НУ "Чернігів. політехніка", 2021. - 663 c. - Бібліогр.: с. 652-660 - укp.

Викладено питання організації бухгалтерського обліку на підприємствах усіх форм власності. Розглянуто питання для самопідготовки, самоконтролю та тести, що дає змогу їх використовувати в навчальному процесі для набуття практичних навичок, поточного та завершального (у тому числі тестового) контролю знань студентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2 я73 + У052.9(4УКР)229 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА853155 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського