Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Вовкодав Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Вовкодав Г. М. 
Фізико-хімічні основи флотаційного виділення з води іонів цинку, нікелю та міді : Автореф. дис... канд. хім. наук: 21.06.01 / Г. М. Вовкодав; НАН України. Ін-т колоїд. хімії та хімії води ім. А.В.Думанського. - К., 2000. - 17 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.510

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА309096 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія: Будівництво   
2.

Вовкодав Г. М. 
Оцінка забруднення повітряного басейну міста Одеса сірководнем та фенолом / Г. М. Вовкодав, О. В. Бешляга // Збалансов. природокористування. - 2020. - № 1. - С. 94-101. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Висвітлено аспект дослідження й оцінки якості атмосферного повітря, що нині є актуальною задачею. Визначено, що в м. Одеса розташована велика кількість різних джерел викидів, які негативно впливають на якість повітря. Тому реалізація природоохоронних заходів неможлива без оперативної оцінки рівня забруднення атмосфери. Мета дослідження - оцінка рівня забруднення атмосфери в м. Одеса сірководнем та фенолом. Об'єкт дослідження - визначення ступеня забруднення атмосферного повітря в м. Одеса. Для розрахунку характеристик рівня забруднення атмосфери було проведено стандартні розрахунки згідно з "Руководством по контролю загрязнения атмосферы. РД 52.04.186-89. Москва Госкомгидромет, 1991Э. Відповідно до одержаних результатів зроблено висновок, що атмосфера забруднена з перевищенням ГДКсд для фенолу у 1,5 - 3 разу та у 1,5 - 2 рази для сірководню. Аналіз індексу забруднення атмосфери у 2003 і 2013 р. встановив зменшення показників у 1,5 - 2 рази. Для 2003 р. характерними були зміни тенденцій кожні 2 - 3 міс (ріст параметра змінювався на зменшення), а у 2013 р. така чітка динаміка не простежувалась. Інша картина спостерігалася для вмісту сірководню. Найбільші значення середньомісячних концентрацій зареєстровано у різні періоди (у 2003 р. у травні, а у 2013 р. - у серпні). Також виявлено зміну тенденції протягом року, тобто у 2013 р. зафіксували незначний ріст від початку і до кінця року, а в 2003 р. відбувалися більш різкі зміни, особливо в літній період.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н932 + Б1(4УКР-2О) В2:Г + Д23,8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100860 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Гірнича справа   
3.

Вовкодав Г. М. 
Оцінка впливу на навколишнє середовище шламонакопичувача відходів та небезпечних хімічних речовин у балці Ясинова міста Кам'янське / Г. М. Вовкодав, О. І. Чернякова, К. Д. Щербина // Збалансов. природокористування. - 2021. - № 1. - С. 67-75. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Основними спорудами хвостових і шламових господарств є хвостосховища та шламонакопичувачі, споруди гідротранспортування хвостів й шламів і споруди оборотного водопостачання. Оцінка впливу на навколишнє середовище шламонакопичувача відходів і небезпечних хімічних речовин у балці Ясинова міста Кам'янське є актуальним завданням для науковців і працівників промислових підприємств рудопереробного виробництва. Мета роботи - оцінка впливу на довкілля шламонакопичувача відходів і небезпечних хімічних речовин у балці Ясинова міста Кам'янське. Об'єктом дослідження є процес забруднення навколишнього середовища внаслідок діяльності шламонакопичувача відходів й небезпечних хімічних речовин у балці Ясинова міста Кам'янське. Предмет дослідження - зниження рівня забруднення довкілля під час діяльності шламонако-пичувача відходів і небезпечних хімічних речовин у балці Ясинова міста Кам'янське. Вихідні дані лабораторного аналізу проб води були надані лабораторією ВАТ "Дніпроазот". Нормативно-технічна документація надана відділом охорони навколишнього природного середовища Департаменту екології та природних ресурсів міста Кам'янське. Екологічна ситуація в м. Кам'янське впродовж тривалого періоду характеризується як кризова. Зафіксовано значне перевищення геохімічних показників деяких елементів у грунтах. Особливу увагу треба звернути на вміст Ce та РЗЕ в полімінеральній речовині хвостосховищ. Встановлено перевищення показників ГДК Ni та Cu у р. Коноплянка, яка протікає в безпосередній близькості до хвостосховища, що дає нагоду припустити наявність міграції зазначених елементів із хвостосховища з підземними водами та їх акумуляцію поблизу річки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1(4УКР) в2:И

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100860 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського