Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Власов І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Воробйов О. М. 
Окремі теоретичні засади вирішення протиріч існуючого захисту озброєння і військової техніки від дії електромагнітного імпульсу / О. М. Воробйов, І. О. Власов, С. В. Селезньов // Системи озброєння і військ. техніка. - 2011. - № 4. - С. 20-23. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Висвітлено основні недоліки існуючих методів, способів і приладів захисту радіоелектронної апаратури та агрегатів електрообладнання зразків озброєння і військової техніки від дії електромагнітного імпульсу. Встановлено, що основою ідеї вирішення проблеми захисту є принципи відбиття та дифракції електромагнітних хвиль, енергія яких є вражаючим фактором. Визначено сукупність протиріч теоретичного і практичного характеру, що стосуються стану сучасного захисту об'єктів від дії електромагнітного імпульсу, а також обгрунтовано окремі теоретичні засади їх вирішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц571.432

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Купко В. С. 
Атестація неметричних цифрових фотокамер на метрологічному стенді / В. С. Купко, І. В. Лукін, І. О. Власов // Вісн. геодезії та картографії. - 2009. - № 1. - С. 24-27. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Рассмотрены результаты исследования неметрических цифровых фотокамер на вновь образованном рабочем месте метролога с целью дальнейшей их аттестации для топографических и геодезических применений, например, при аэрофотосъемке беспилотными летательными аппаратами. Описана методика проведения испытаний фотокамер и определения их основных метрологических характеристик (дисторсий объективов, координат оптических центров объективов на матрице, фокусных расстояний и разрешающей способности). Приведены результаты апробации вновь созданного рабочего места.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д131

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14681 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Власов І. М. 
Авторське право і хмарні обчислення / І. М. Власов // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2014. - № 1. - С. 90-95. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто ймовірні проблемні області авторського права, які виникають у зв'язку із використанням технологічного процесу, який застосовується в хмарах і, на основі аналізу судової практики у справах, пов'язаних із хмарними обчисленнями, описує сьогоднішню і перспективну життєздатність авторського права в хмарі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(7СПО)3:З970.31 + Х891.9(7СПО)1-383:Х803

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Марущак П. О. 
Вплив ударно-коливального навантаження на механізми руйнування титанового сплаву ВТ23 / П. О. Марущак, М. Г. Чаусов, І. В. Коноваленко, О. П. Ясній, С. В. Панін, І. В. Власов // Проблеми міцності. - 2020. - № 2. - С. 84-94. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Установлено, що неоднорідність структури титанового сплаву ВТ23 після ударно-коливального навантаження призводить до збільшення пластичності матеріалу та зміни механізмів руйнування. Локалізація деформаційних процесів впливає на розміри та кількісний розподіл ямок на поверхні руйнування. Розвинуто підхід, який дозволяє виявляти ямки відриву на поверхні зламу сплаву, зокрема після ударно-коливального навантаження. На основі фрактографічного контролю обчислено параметри ямок, а саме: площу, кількість, еквівалентний діаметр, візуальну глибину. За отриманими параметрами для всієї сукупності виявлених ямок проведено їх статистичний аналіз та встановлено додаткові закономірності руйнування сплаву на мікрорівні. Це створює передумови для попередньої порівняльної оцінки стану титанових сплавів, модифікованих ударно-коливальним навантаженням, за результатами фрактографічного аналізу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.77

Шифр НБУВ: Ж61773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Власов І. О. 
Обгрунтування концептуальних та наукових підходів щодо розвитку єдиної системи логістики в Збройних Силах України / І. О. Власов, О. М. Воробйов, О. В. Наконечний, Ю. С. Середа // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2020. - Вип. 2. - С. 12-18. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Окупація Криму і підтримка Російською Федерацією сепаратистських рухів у Луганській та Донецькій областях засвідчили хибність актуальних до недавнього часу оцінок воєнно-політичної обстановки, що склалася навколо України, а також внутрішніх та зовнішніх загроз національним інтересам держави. Аналіз проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (операції Об'єднаних сил) свідчить, що системи тилового, технічного, медичного та інших видів забезпечення потребувала швидкої адаптації до реальної обстановки, форм та способів застосування частин (підрозділів) на різних етапах її проведення. В контексті європейської інтеграції і нових завдань Збройних Сил України, пов'язаних з участю України в антитерористичних операціях, в миротворчій діяльності під егідою НАТО та ООН, виникає потреба реформування військ (сил), видів тилового, технічного та медичного забезпечення відповідно до вимог стандартів НАТО. Збройні Сили України потребують створення єдиної системи матеріального, технічного, транспортного, інженерно-інфраструктурного та медичного забезпечення, задоволення потреб життєдіяльності військ (сил) - впровадженням логістики, як системи управління сумісної з системою логістики армій НАТО, яка охоплює широке коло різноманітних питань планування, управління та організації забезпечення Збройних Сил. Організація і управління господарською діяльністю в зв'язку з розвитком ринкових відношень і формування багатовекторних економічних процесів, вимагає більш глибокого вивчення і практичного використання положень нового наукового застосування - логістики, як системи управління матеріальними ресурсами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц60(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського