Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Вернюк Я$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Вернюк Я. С. 
Волинь у фольклористичних дослідженнях XIX - початку XX ст. / Я. С. Вернюк. - Рівне, 2000. - 147 c. - Бібліогр.: с.126-136. - укp.

Охарактеризовано регіональний процес як складову частину загальноукраїнської фольклористики. На підставі архівних матеріалів, історико-етнографічних праць у хронологічній послідовності розглянуто формування наукової думки щодо вивчення усної народної творчості Волині діячами культури та мистецтва, товариствами, навчальними закладами з метою утвердження самобутності краю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш2г(4УКР)5 + Т52(23=УКР7,35)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА621493 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вернюк Я.  
Волинь у фольклорно-етнографічних студіях В'ячеслава Камінського / Я. Вернюк // Нар. творчість та етнографія. - 2001. - № 1-2. - С. 74-78. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ333(4Укр)61л5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27482 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Вернюк Я. С. 
Формування та становлення фольклористики Волині у XIX - початку XX ст. : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.01.07 / Я. С. Вернюк; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Системно досліджено набутки волинезнавства, проаналізовано розгортання наукових студій фольклору. Висвітлено внесок діячів культури, літератури, мистецтва, окремих наукових товариств, установ, їх різних підходів до вивчення фольклору цього регіону, піднесення фольклористики до вищого ступеня тогочасної науки. Здійснено спробу відійти від існуючої у радянську добу періодизації вивчення історії, етнографії, літературознавства, фольклористики, пристосованої до національно-визвольного руху в Росії, та подати системний аналіз в аспекті реалістичних соціально-економічних умов. Відзначено, що систематизація великої кількості розпорошених рукописних, писемних джерел, надала змогу розглянути явище фольклористичних зацікавлень Волинню на базі досліджень діячів науки, літератури, мистецтва трьох народів (українського, російського та польського) з метою висвітлення спільного та відмінного у їх поглядах та оцінках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш2 г(4)5 + Ш3(2=1УК) г

Шифр НБУВ: РА326301 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського