Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Булавкіна Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Булавкіна Т. П. 
Перехід важких металів з кормів у продукти забою свиней / Т. П. Булавкіна, С. О. Семенов // Свинарство. - 1999. - № 54. - С. 129-132. - укp.

Опубліковано результати досліджень з вивчення нагромадження важких металів у продуктах забою свиней при підвищеній їх кількості в кормових раціонах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29341 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Семенов С. О. 
Використання препарату бетаїн для підвищення спермопродукції кнурів-плідників / С. О. Семенов, О. О. Висланько, Т. П. Булавкіна, М. І. Чаповський // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2002. - № 5-6. - С. 70. - укp.

Наведено результати досліджень з вивчення ефективності кормового препарату "Бетаїн" (триметилгліцину 96 %) для покращання спермопродукції кнурів: збільшення об'єму еякуляту на 16,1 % та кількості життєздатних сперміїв на 6,3 % у порівнянні з контролем.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-455.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Булавкіна Т. П. 
Лікувально-профілактичні домішки з ехінацеєю пурпуровою, опокою та гарбузами для зниження накопичення свинцю в організмі свиней / Т. П. Булавкіна // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2003. - № 1-2. - С. 119-120. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено дані про результативність фізіологічного балансового досліду і використання в складі раціону подрібненої надземної маси ехінацеї пурпурової, заготовленої в фазі бутонізації та цвітіння (2 %), гарбузів (15 % - за поживністю) та мінерального адсорбенту опоки (3 %) для зниження нагромадження свинцю в організмі свиней.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Поліщук А. А. 
Дослідження токсичності важких металів у свинарстві / А. А. Поліщук, Т. П. Булавкіна // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2009. - № 1. - С. 53-56. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Представлено дані з дослідження питань надходження важких металів у навколишнє середовище, впливу їх на організм тварин, зокрема свиней, накопичення важких металів у кормах і різних біологічних тканинах свиней та результати пошуку зниження впливу токсичної дії свинцю на організм відгодівельних свиней шляхом регулювання в раціонах тварин рівня протеїну, вітамінів, кальцію, цинку, а також домішок (ехінацеї пурпурової, мінерального адсорбенту опоки, глини та кормових гарбузів). Найбільш перспективною домішкою до раціонів свиней для зниження токсичності важких металів є природні цеоліти і мінеральний адсорбент - опока.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451 + П65-272.527

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Поліщук А. А. 
Залежність між показниками перетравності раціонів із протеїновими добавками різної природи та їх хімічним складом / А. А. Поліщук, Т. П. Булавкіна // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2011. - № 4. - С. 64-67. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено результати дослідження залежності між коефіцієнтами перетравності поживних речовин та використання азоту, кальцію і фосфору в організмі свиней під час годівлі раціонами з протеїновими домішками різної природи (рослинної і мікробіологічної) та їх хімічним складом. Встановлено, що хімічний склад не впливає на перетравність сухої, органічної речовини, жиру, клітковини та безазотистих екстрактивних речовин. Показниками використання азоту в групі тварин, у раціонах із протеїновою домішкою, що мала вищий рівень протеїну, було вищим, фосфору - однаковим у всіх групах. Походження протеїнової домішки не впливає на перетравність поживних речовин раціонів для свиней і обмін речовин в їх організмі.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Поліщук А. А. 
Сучасні кормові добавки в годівлі тварин та птиці / А. А. Поліщук, Т. П. Булавкіна // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2010. - № 2. - С. 63-66. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Проведено аналіз кормових добавок нового покоління, що застосовуються в годівлі тварин і птиці на сучасному етапі розвитку комбікормової промисловості. Встановлено, що найбільше розповсюдження мають комбіновані кормові добавки, до складу яких входять декілька біологічно активних речовин. В альтернативу антибіотикам, використання яких останнім часом заборонено і їх випуск значно зменшено, в системі годівлі свиней нині використовується чотири групи препаратів: кормові ферменти, пробіотики, пребіотики та кормові підкислювані. Найбільша кількість сучасних кормових добавок застосовується у годівлі птиці.


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.12

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Мироненко О. І. 
Вплив мінеральних нетрадиційних кормових добавок на обмін макроелементів в організмі свиней / О. І. Мироненко, Т. П. Булавкіна // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2013. - № 2. - С. 73-75. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Вивчено та проаналізовано вплив мінеральних нетрадиційних кормових домішок: двокомпонентних композицій СМК (сухий мінеральний концентрат) із ліпротом, СМК з ехінацеєю пурпуровою та комплексної СМК із ліпротом і ехінацеєю пурпуровою) на обмін окремих макроелементів, зокрема, кальцію, фосфору, калію, натрію та заліза, в організмі свиней, а також їх вміст у хімусі шлунково-кишкового тракту й сироватці крові. Досліджено та встановлено позитивний вплив пластової води на функціональний стан молодняку свиней і науково обгрунтовано введення її в необхідній кількості до складу кормової домішки раціону.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.2 + П65-273.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Поліщук А. А. 
Ріпак: за і проти / А. А. Поліщук, Т. П. Булавкіна // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2014. - № 3. - С. 67-70. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Представлено результати аналізу літературних та інформаційних джерел із застосування у годівлі сільськогосподарських тварин насіння ріпаку та продуктів його переробки і макухи, шроту і рослинної олії - на сучасному етапі. Визначено їх позитивні й негативні сторони. Встановлено, що у годівлі тварин можуть використовуватись як насіння ріпаку, так і продукти його переробки (макуха, шрот і ріпакова олія). Шкідливі речовини в насінні ріпаку - глюкозинолати і ерукова кислота - обмежують широке використання кормів із ріпаку у годівлі тварин. Рівень цих речовин у насінні варіює в широких межах і залежить від сорту ріпаку. Каналові (00) ярі сорти ріпаку не містять антипоживних речовин. Ріпаковий корм тваринам згодовують в обмеженій кількості й лише у складі комбікормів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського