Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Бугай Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Тимченко Л. Д. 
Застосування міжнародних податкових договорів: теорія та практика : монографія / Л. Д. Тимченко, В. П. Кононенко, П. О. Селезень, М. П. Мельник, Т. В. Бугай; ред.: Л. Д. Тимченко; Нац. ун-т держ. податк. служби України, Асоц. молодих юристів України. - Ірпінь : Вид-во Нац. ун-ту ДПС України, 2013. - 218 c. - Бібліогр.: с. 195-218 - укp.

Розкрито теоретико-методологічні засади застосування норм міжнародних податкових договорів та особливості протидії неналежному використанню міжнародно-правових норм у сфері оподаткування. Увагу приділено концепції бенефіціарного отримувача, яка активно використовується вітчизняними податковими органами. Розкрито особливості формування національної політики щодо запобігання уникненню від оподаткування у контексті забезпечення належної реалізації вимог asquis communautaire. На основі узагальнення зарубіжного досвіду запобігання неналежному застосуванню норм міжнародних податкових договорів (на прикладі загальної норми про запобігання уникненню від оподаткування, доктрини "сутність над формою" та антиофшорного регулювання) сформульовано ряд пропозицій та рекомендацій щодо вдосконалення державної політики у відповідній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.5(4УКР)-329 + У9(4УКР)826.141.3 + У582.614.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА776498 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бугай Т. В. 
Інституційне забезпечення бюджетного процесу в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Т. В. Бугай; Черніг. держ. ін-т економіки і упр. - Чернігів, 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання формування та розвитку інституційного забезпечення бюджетного процесу в Україні. Розкрито зміст бюджетного процесу, визначено принципи й узагальнено зарубіжний досвід його організації. Проаналізовано інституційне забезпечення бюджетного процесу в Україні й охарактеризовано сучасний стан його складових: інституційно-правової й інституційно-організаційної. Запропоновано комплексний підхід до оцінювання ефективності бюджетного процесу. Виявлено інституційні деформації бюджетного процесу та запропоновано шляхи їх усунення. Розроблено модель інституційної архітектоніки бюджетного процесу та запропоновано практичні рекомендації щодо вдосконалення інституційно-організаційного забезпечення бюджетного процесу в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Варналій З. С. 
Бюджетний процес в Україні: стан та проблеми інституційного забезпечення : монографія / З. С. Варналій, Т. В. Бугай, С. В. Онищенко. - Київ : ПолтНТУ, 2014. - 270 c. - Бібліогр.: с. 217-239 - укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання формування і розвитку інституційного забезпечення бюджетного процесу в Україні. Розкрито зміст бюджетного процесу, визначено принципи та узагальнено зарубіжний досвід його організації. Проаналізовано інституційне забезпечення зазначеного процесу в Україні та охарактеризовано сучасний стан його складових: інституційно-правової та інституційно-організаційної. Запропоновано комплексний підхід до оцінювання ефективності бюджетного процесу. Виявлено інституційні деформації цього процесу та запропоновано шляхи їх усунення. З'ясовано сутність та пріоритети зміцнення бюджетної безпеки України. Розроблено модель інституційної архітектоніки бюджетного процесу та сформульовано практичні рекомендації щодо вдосконалення інституційно-організаційного забезпечення такого процесу в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3 + Х829(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА787185 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бугай Т. 
Система інституційного забезпечення бюджетного процесу в Україні / Т. Бугай // Вісн. Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - 2015. - № 2. - С. 103-118. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Розглянуто існуючі підходи до розуміння сутності інституційної архітектоніки бюджетних відносин в Україні, запропоновано авторське визначення поняття "інституційна архітектоніка бюджетного процесу" та представлено інтерпретацію її основних законів. Розроблено модель інституційної архітектоніки бюджетного процесу, яка є основою для формування його системи інституційного забезпечення, охарактеризовано її структурні елементи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Коротун В. І. 
Трансформація акцизної політики України : монографія / В. І. Коротун, С. С. Брехов, Н. В. Новицька, Т. В. Бугай, А. А. Капелюш; ред.: В. І. Коротун; Нац. ун-т держ. податк. служби України. - Ірпінь : Вид-во Нац. ун-ту ДПС України, 2015. - 402 c. - Бібліогр.: с. 354-372 - укp.

Досліджено особливості формування та реалізації акцизної політики держави, її місце та роль у системі державного регулювання економіки. Приведено критерії оцінювання ефективності реалізації фіскального та регулюючого потенціалу акцизного оподаткування. Визначено загальні світові тенденції розвитку акцизного оподаткування. Виокремлено особливості оподаткування окремих сегментів ринку підакцизних товарів, які притаманні країнам з розвинутими та трансформаційними економіками, систематизовано та класифіковано застосовувані інструменти державного регулювання ринку підакцизних товарів. Виявлено проблеми в реалізації фіскального та регулювального потенціалу акцизного оподаткування в Україні. Приділено увагу на вразливих місцях механізму адміністрування акцизного податку, контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів в Україні. Обгрунтовано необхідність реалізації в Україні комплексу заходів трансформації акцизної політики на середньо- та довгострокову перспективу, що у сукупності дозволить підвищити фіскальну, економічну, екологічну та соціальну ефективність акцизного оподаткування, а також сприятиме зниженню рівня тінізації ринку підакцизних товарів, підвищить результативність здійснення державного контролюючого впливу на зазначеному ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.81-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА800613 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бугай Т. А. 
Техніко-технологічні властивості дозатора комбікорму на доїльному роботі MONOBOX / Т. А. Бугай, В. І. Гноєвий, І. В. Гноєвий, О. А. Науменко, О. К. Трішин // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2020. - Вип. 209. - С. 94-96. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Досвід свідчить, що нові техніко-технологічні досягнення в країнах Західної Європи, які імпортуються в Україну, у вигляді програмних алгоритмів разом з сучасним обладнанням, вимагають адаптації для умов вітчизняних ферм. Це повною мірою стосується і доїльних роботів, оскільки від якості їх роботи залежить рівень продуктивності корів, рентабельність виробництва молока і строки окупності доїльних роботів (1, 2, 3). Мета досліджень - з'ясувати функціональні властивості дозатора комбікорму на доїльному роботі MONOBOX фірми GEA, який у поєднанні з комп'ютером програмує і контролює процес забезпечення корів комбікормом залежно від їх потреб. Встановлено, що дозатор комбікорму доїльного роботу MONOBOX фірми GEA є багатофункціональним дозуючим засобом, який забезпечує нормоване згодовування комбікорму залежно від рівня продуктивності, віку, вгодованості корів, тощо. Відсутній прямий зв'язок між кількістю споживання комбікорму і 96 кількістю його порцій та тривалістю поїдання, оскільки його потреба в автоматизованому режимі може змінюватись у зв'язку з індивідуальними особливостями корів. Ефективність використання комбікорму на доїльному роботі зумовлена правильним його розподіленням для згодовування на кормовому столі та роботі, для чого має бути визначена норма і верхня межа його споживання залежно від продуктивності корів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського