Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Бритвєнко А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Представлено документи з 1 до 18

      
Категорія:    
1.

Бритвєнко А. С. 
Інвестиційна політика підприємств у сфері харчової промисловості / А. С. Бритвєнко // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2015. - № 1. - С. 27-29. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено основні аспекти орієнтації інвестиційної політики підприємств у сфері харчової промисловості України, проаналізовано сучасний стан галузі та тенденції її розвитку, здійснено оцінку основних економічних показників підприємств харчової промисловості та наведені завдання, вирішення яких надасть змогу покращити економічний стан країни в цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бритвєнко А. С. 
Формування інноваційних моделей корпоративного розвитку масложирової галузі / А. С. Бритвєнко // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2015. - № 4. - С. 20-23. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Зазначено, що розвиток інноваційної діяльності має стати невід'ємною складовою частиною реформування економіки країни. Розглянуто питання суті і значення інновацій та досліджено проблеми інноваційної діяльності. Визначено основні умови, що сприяють покращанню інноваційних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.9-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Рунчева Н. В. 
Ефективність корпоратизації виробництва соняшнику та олієжирової продукції в Україні / Н. В. Рунчева, А. С. Бритвєнко // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2016. - № 2. - С. 28-32. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Зроблено порівняльний аналіз ефективності виробництва та врожайності соняшнику в агрохолдингах і незалежних підприємствах, а також наведено компанії-експортери української соняшникової олії та аграрні компанії-виробники соняшнику. Проведено аналіз динаміки змін площі сільгоспугідь і виробництва валової сільськогосподарської продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.51 + У9(4УКР)306.751.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бритвєнко А. С. 
Чинники формування конкурентоспроможності аграрного виробництва на корпоративних засадах / А. С. Бритвєнко, Н. В. Рунчева // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2016. - № 3. - С. 17-21. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Визначено суть конкурентоспроможності виробництва та чинники, які впливають на її формування. Викладено матеріали досліджень, які спрямовані на структуризацію та систематизацію проблем функціонування аграрного ринку в контексті провадження маркетингової діяльності сільськогосподарської галузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Бритвєнко А. С. 
Маркетингова стратегія позиціювання підприємства на ринку логістичних послуг / А. С. Бритвєнко // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2018. - № 2. - С. 23-27. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто інструменти позиціювання провідних операторів поштової логістики та експрес-доставки у свідомості споживача. Виокремлено основних лідерів українського логістичного ринку та досліджено особливості позиціювання державних і приватних підприємств поштової логістики та експрес-доставки. Наведено показники обсягу українського ринку поштового логістичного ринку, умови внутрішніх та міжнародних постачань. Розглянуто основні причини для покращення ефективності позиціювання логістичних підприємств і освітлено три основні сегменти поштової логістики та експрес-доставки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)385.0-81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бритвєнко А. С. 
Теоретичні засади дослідження суті стратегічного маркетингового планування підприємств олійно-жирової галузі / А. С. Бритвєнко, Є. В. Журавльов // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2017. - № 3. - С. 44-46. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Наведено результати дослідження сутності стратегічного маркетингового планування на підприємствах олійно-жирової галузі та чинники вироблення ефективної маркетингової стратегії, включаючи обгрунтування напрямів її вдосконалення. Проаналізовано конкурентоспроможність олійно-жирової продукції на вітчизняному ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.91-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Новак Н. П. 
Чинники пріоритетного розвитку аграрної сфери економіки / Н. П. Новак, А. С. Бритвєнко // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2017. - № 3. - С. 64-67. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Виявлено чинники, особливості, тенденції та проблеми розвитку аграрного господарювання. Обгрунтовано в якості механізмів погодження й реалізації його державних та місцевих пріоритетів раціональне використання ресурсного потенціалу, транскордонне співробітництво, державний протекціонізм, розв'язання екологічних проблем, нівелювання диспропорцій в розвитку аграрного виробництва та соціальної інфраструктури сільських територій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Бритвєнко А. С. 
Маркетингові інформаційні системи в АПК / А. С. Бритвєнко, А. В. Семенов, Д. В. Тулопов // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2017. - № 4. - С. 34-38. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто основні поняття, рівні і етапи процесу створення й розвитку маркетингової інформаційної системи аграрного ринку. Запропоновано розробити державну цільову програму і створити національний інформаційно-аналітичний центр з регіональними відділеннями. Описано діяльність Центрального Бюро інформації і Маркетингу в Сільському Господарстві "CAMIB". Наведено цілі створення web-сайту, а також корисні web-сервіси для аграрного маркетингу. Розглянуто переваги і ризики використання мобільних додатків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-211.1 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Бритвєнко А. С. 
Теоретичні аспекти хеджування ф'ючерсними контрактами / А. С. Бритвєнко, С. В. Батрак, Г. Д. Хомічук // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2018. - № 3. - С. 98-103. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Надано визначення поняття "хеджування" та обгрунтовано діяльність хеджерів. Приведено класифікацію видів хеджування та позабіржових інструментів хеджування. Розглянуто типи, витрати і стратегії хеджування, а також його мета, переваги та недоліки. Проаналізовано вплив операцій з ф'ючерсними контрактами на нафтопродукти та ціни на них.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.229

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Бритвєнко А. С. 
Напрями інноваційно-інвестиційної активності олійно-жирових підприємств / А. С. Бритвєнко // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2018. - № 4. - С. 17-23. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто основні напрями інноваційно-інвестиційної діяльності олійно-жирових підприємств. Окреслено основні сегменти та способи виробництва. Наведено класифікацію підприємств олійно-жирового підкомплексу відповідно до типу продукції, яку вони виробляють. Проаналізовано основні тенденції інноваційно-інвестиційної діяльності. Проілюстровано показники обсягів виробництва найбільших продуцентів соняшникової рафінованої і нерафінованої олій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.91-55 + У9(4УКР)306.751.91-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Бритвєнко А. С. 
Впровадження інновацій у виробництво оліє-жирової продукції / А. С. Бритвєнко // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2019. - Вип. 42. - С. 49-58. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Оскільки конкуренція і інноваційна діяльність взаємопов'язані, то на сучасному етапі розвитку економіки України проблема підвищення прибутковості та конкурентоспроможності виробництва насіння соняшнику на основі розвитку інноваційних процесів у галузі залишається досить актуальною. Ті виробники насіння соняшнику, яким вдалося першими застосувати інновації, отримують можливість знизити собівартість виготовленої продукції, що сприяє зміцненню їх позицій в умовах конкуренції і підвищенню виживання на сучасному ринку. Спад ділової активності, що переживає вітчизняна економіка, зазвичай супроводжується і зниженням витрат на розробку нововведень. Однак аналіз діяльності великих фірм, особливо на олігополістичних ринках, як високотехнологічних, так і менш технологічно прогресивних, показує, що для багатьох з них розвиток інновацій зберігає своє пріоритетне значення і в періоди несприятливої економічної кон'юнктури. Це дозволяє досягти стратегічних переваг, вийти на нові ринки і закріпити позиції в галузі після завершення кризи. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Оліє-жировий комплекс представляє широкий асортимент продукції, застосування нових технологій, високий рівень прибутковості та конкурентоспроможності, залучення іноземних вкладів, орієнтацію на експорт сировини. інвестиції в розвиток з боку підприємств-виробників олії, що закріпилися на ринку, насправді створюють додаткові природні бар'єри для їх входу на ринок, що призводить до зміни рівня концентрації і ступеня конкурентоздатності та провокує появу нових явищ, які потребують проведення подальшого дослідження. Мета дослідження - визначення теоретичних аспектів впровадження інновацій у діяльність сільськогосподарських підприємств оліє-жирового комплексу. Поставлена мета обумовлює наступні завдання: розглянути категорії підприємств, які охоплює оліє-жировий комплекс; надати схему екстенсивного розвитку галузі; дослідити основні умови довгострокового розвитку підприємства та розглянути схему задоволення перспективних потреб ринку; виокремити переваги інновацій; обгрунтувати основні тенденції і напрямки розвитку інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств-виробників оліє-жирової продукції. Методологія проведення дослідження - ідентифікація підходів до визначення поняття "інновацій", у визначенні сукупності методологічних складників оціночного апарату т обгрунтуванні і виокремленні їх переваг, наведенні логістичної інфраструктури оліє-жирового комплексу. Розглянуто категорії підприємств, які охоплює оліє-жировий комплекс. Наведено схему екстенсивного розвитку галузі. Описано необхідну умову довгострокового розвитку підприємства та розглянуто схему задоволення перспективних потреб ринку. Виокремлено переваги інновацій, що стимулюють сільськогосподарських виробників до впровадження новацій. Наведено логістичну інфраструктуру оліє-жирового комплексу та основні тенденції і напрямки розвитку інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств-виробників.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.9-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Розвиток соціально-економічних систем у трансформаційних умовах : матеріали VIII Міжнар. наук.-практ. конф. студентів і молодих учених, 06 - 07 лют. 2019 р., Бердянськ / ред.: Л. І. Антошкіна, Н. В. Рунчева, Ю. І. Осенін, В. Ф. Столяров, Ю. Ю. Юрченко, В. К. Антошкін, А. Л. Баланда, А. С. Бритвєнко, О. Л. Горяча, О. О. Добренко, Л. Л. Кірова, Л. І. Міхов, І. А. Сільченко; Бердян. ун-т менеджменту і бізнесу. - Бердянськ : Халіков Р.Х., 2019. - 191 c. - укp. - рус. - англ.

Обговорено актуальні питання теорії та практики застосування математичних методів і моделей в економіці, проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитного механізму держави та регіонів. Розглянуто теоретичні та практичні аспекти аналізу розвитку соціально-економічних систем, питання статистики, обліку й аудиту в умовах глобалізації. Охарактеризовано управлінські аспекти забезпечення розвитку соціально-економічних систем, особливості фінансового забезпечення діяльності суб'єктів господарювання в умовах євроінтеграції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА833949 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку України : колект. монографія / Г. І. Фролова, Н. В. Гріцай, Я. О. Тихонюк, О. В. Скворцова, О. В. Пошивалова, Н. В. Рунчева, А. С. Бритвєнко, І. І. Княженко, П. В. Захарченко, Л. І. Міхов, О. Ю. Педенко, І. М. Макарчук, Л. М. Яременко, В. Ф. Столяров, О. В. Шинкарюк, В. В. Столярова, Л. Л. Кірова, Д. В. Матієнко, Л. Ю. Гордєєва-Герасимова, Т. М. Завора, В. Ю. Фролова, К. В. Бельзецька, А. О. Тесля, О. Л. Горяча, Н. С. Нізельник, Г. П. Чорнобай, О. Г. Головко, К. В. Орєхова, А. О. Чернова, Д. М. Артеменко, В. Ю. Стрілець, Ю. М. Тютюнник, С. В. Тютюнник, Ж. А. Кононенко, А. С. Яременко, Т. В. Гільорме, І. В. Трикоз, М. С. Лобачевська, Н. В. Рибас, Л. Ю. Леваєва, С. Ю. Кучеренко, А. А. Клименко, О. О. Дубовиченко, А .М. Гілевич, В. О. Степанова, Н. Б. Калєдіна, Л. І. Антошкіна, В. К. Антошкін, А. С. Горб, М. В. Скрипіцин, Н. М. Порватова, Є. Ю. Лактіонов, Ю. М. Фролов, І. М. Макарчук, І. В. Грановська, І. М. Буц, В. В. Малишко, В. О. Мирошниченко, О. О. Добренко, Н. В. Васильченко, Д. І. Соловйов, С. П. Матковський, В. І. Педан, Т. В. Статішнюк; ред.: В. Ф. Столяров, Г. І. Фролова; ТОВ "Бердян. ун-т менеджменту і бізнесу". - Київ : Талком, 2020. - 470 c. - укp.

Обговорено стратегічні напрями соціально-економічного розвитку України в умовах інституціональних змін, наукові засади стратегічного управління соціально-економічним розвитком регіонів України. Розглянуто концептуальні положення стратегічного розвитку національних підприємств, аспекти державного регулювання соціально-економічним розвитком України. Охарактеризовано особливості державного регулювання сталого розвитку Білорусі та України в умовах інтеграції в світову господарську систему, проблеми державного регулювання моніторингу земельних ресурсів в Україні та Приазовському регіоні. Розкрито соціально-економічні засади детінізації зайнятості населення, особливості державного регулювання інвестиційної активності в туристичній сфері. Викладено проблеми кримінально-правового захисту економічних відносин у сфері медичного обслуговування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА840491 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Бритвєнко А. С. 
Управління ризиками як інструмент економічної безпеки оліє-жирових підприємств / А. С. Бритвєнко, Т. В. Запорожець, Т. С. Смовж // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2019. - № 2. - С. 45-50. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто основні напрями інноваційно-інвестиційної діяльності оліє-жирових підприємств. Окреслено основні сегменти та способи виробництва. Наведено класифікацію підприємств оліє-жирового підкомплексу відповідно до типу продукції, яку вони виробляють. Проаналізовано основні тенденції інноваційно-інвестиційної діяльності. Проілюстровано показники обсягів виробництва найбільших продуцентів соняшникової рафінованої і нерафінованої олій. Запропоновано шляхи розв'язання проблем відтворення та оновлення основних засобів сільського господарства в умовах обмежених фінансових можливостей сільськогосподарських виробників.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.91-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Бритвєнко А. С. 
Організаційно-економічний механізм функціонування міжнародної електронної біржової торгівлі / А. С. Бритвєнко, О. Л. Горяча, І. І. Войний // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2020. - № 1. - С. 9-14. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

За результатами дослідження було виявлено, що у процесі своєї діяльності електронні біржі (ЕБ) створили та реалізують власний механізм функціонування, що перетворює їх на найбільш організовану форму міжнародної торгівлі. Тренди розвитку ЕБ можна відстежувати та прогнозувати за допомогою відповідних фондових індексів. Визначено основні особливості та найбільш важливі аспекти розвитку ЕБ на основі аналізу фондових індексів двох найбільших ЕБ світу, географічного розподілу обсягів ЕБ торгів та динаміки використання штучного інтелекту у процесі біржової торгівлі. Висвітлено негативні та позитивні взаємозалежності стосовно розвитку міжнародної ЕБ торгівлі у майбутньому.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.1ф + У010.295.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Рунчева Н. В. 
Національні та міжнародні стандарти обліку: імплементація і практики / Н. В. Рунчева, А. С. Бритвєнко, В. Д. Туварчі // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2020. - № 2. - С. 122-129. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто міжнародні стандарти фінансової звітності та підходи до імплементації у всесвітню облікову систему.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(0)20-149.3-15я86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Розвиток соціально-економічних систем у трансформаційних умовах : матеріали X Міжнар. наук.-практ. конф. здобувачів освіти і молод. учених (м. Бердянськ, 24 - 25 берез. 2021 р.) / ред.: Л. І. Антошкіна, В. К. Антошкін, Н. В. Рунчева, Ю. Ю. Юрченко, О. Л. Горяча, А. С. Бритвєнко, О. О. Добренко, Л. І. Міхов, А. А. Клименко, І. А. Сільченко, В. О. Степанова; Бердянський університет менеджменту і бізнесу, Полтавський державний аграрний університет, Хулунбуирский университет, Бердянський державний педагогічний університет, національний університет "Запорізька політехніка", державний вищий навчальний заклад "Херсонський державний аграрний університет", Криворізький національний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Херсонський національний технічний університет. - Київ : Талком, 2021. - 168 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - рус. - англ.

Висвітлено теоретичні та практичні аспекти аналізу розвитку соціально-економічних систем, сучасні виклики та перспективи розвитку міжнародної економічної політики України. Звернено увагу на актуальні питання теорії та практики застосування математичних методів і моделей в економіці. Розглянуто проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитного механізму держави та регіонів, фінансове забезпечення діяльності суб'єктів господарювання в умовах євроінтеграції. Проаналізовано управлінські аспекти забезпечення розвитку соціально-економічних систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848593 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку України : колект. монографія / Л. І. Антошкіна, В. К. Антошкін, О. І. Антонов, Д. М. Артеменко, А. С. Бритвєнко, І. М. Буц, О. Л. Горяча, Л. О. Дем'яненко, О. О. Добренко, О. Ю. Жучінський, М. М. Ігнатенко, Н. Г. Карпенко, О. Є. Картамишева, М. С. Кіров, Л. Л. Кірова, А. А. Клименко, І. І. Княженко, С. В. Коваль, Л. А. Кравцова, О. В. Круковська, Є. Е. Куцарський, М. А. Кучеренко, С. Ю. Кучеренко, Г. Р. Лаврега, Є. Ю. Лактіонов, Л. Ю. Леваєва, Л. О. Мармуль, В. В. Малишко, О. А. Марченко, Т. П. Мац, Л. І. Міхов, Д. М. Мухін, В. І. Педан, К. А. Пилипенко, В. С. Піньковський, Я. А. Плевако, Н. О. Попова, Н. М. Порватова, А. А. Постол, Ю. О. Романченко, І. А. Романюк, Н. В. Рунчева, О. В. Сабардіна, К. О. Семенов, А. І. Сирота, І. А. Сільченко, М. В. Скрипіцин, Д. І. Соловйов, В. О. Степанова, В. Ф. Столяров, В. В. Столяров, А. В. Терещенко, І. В. Трикоз, С. В. Тютюнник, Ю. М. Фролов, Г. І. Фролова, І. Б. Храновська, О. В. Шинкарюк, Ю. Ю. Юрченко, І. О. Юткіна, Л. В. Ясинецька; ред.: Л. І. Антошкіна, Н. В. Рунчева, О. Л. Горяча; Бердянський університет менеджменту і бізнесу. - Київ : Талком, 2020. - 535 c. - Бібліогр. в кінці гл. - укp.

Представлено результати ініціативних досліджень щодо обґрунтування пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку України в умовах виконання національних завдань Цілей Сталого Розвитку людства на період до 2027 року та до 2030 року. Визначено науково-методичні основи агропромислового розвитку україни в умовах євроінтеграції. Розглянуто концептуальні положення визначення соціогуманітарних складових стійкого розвитку. Досліджено теоретико-прикладні засади сталого розвитку регіонів та держави. Наведено провідні аспекти фінансово-кредитного та правового механізмів розвитку. Розглянуто інновації, математичні методи та інформаційні технології в управлінні економікою.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851516 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського