Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Бороздих Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Бороздих Н. 
Трансформація форм і функцій науково-технічних музеїв у міжнародному та історичному контексті / Н. Бороздих // Дослідж. з історії техніки : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 25. - С. 7-12. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

За допомогою історико-порівняльного аналізу та міждисциплінарного підходу висвітлено роль науково-технічних музеїв у популяризації науки в Україні в контексті міжнародного досвіду. Проаналізовано трансформацію форм і функцій музеїв у сучасному та історичному аспектах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч774(4Укр)76:Ч21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72035 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бороздих Н. В. 
Популяризація науки в Україні: історико-методологічний аналіз (90-ті рр. ХХ - початок ХХІ ст.) : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.07 / Н. В. Бороздих; Національна академія наук України, Державна установа "Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г. М. Доброва". - Київ, 2021. - 22 c. - укp.

Вперше за допомогою історико-методологічного аналізу історії популяризації науки в Україні, з урахуванням нових тенденцій розвитку науки та взаємодії науки та суспільства, розкрито сутність та тенденції трансформації науково-популярного жанру. Популяризація науки в Україні переважно має одновекторну спрямованість (від популяризатора – до аудиторії), не використовує дискурсивні форми. Історико-методологічний аналіз показав, що популяризація науки пройшла шлях розвитку від просвітництва (поширення наукових знань серед малоосвічених верств населення) за допомогою пропаганди (демонстрація здобутків науки як найвищих досягнень людства).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч210.92 + Ч213(4УКР)6/64

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА452939 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського