Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Божок С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Божок С. Г. 
Організаційно-правові засади міжнародного співробітництва в протидії нелегальній міграції : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. Г. Божок; Відкр. міжнар. ун-т розв. людини "Україна". - К., 2011. - 20 c. - укp.

Досліджено напрями використання міжнародного досвіду для вдосконалення законодавства та національної програми протидії нелегальній міграції в Україні на основі проведення аналізу організаційно-правових засад взаємодії сучасних міжнародних організацій, їх суб'єктів і механізмів у сфері протидії нелегальній міграції. Розглянуто та проаналізовано різні світоглядні уявлення, точки зору та наукове ставлення до нелегальної міграції. Проаналізовано сучасний стан нелегальної міграції та заходи щодо її протидії. Розкрито питання діяльності міжнародних організацій, органів виконавчої влади, громадських організацій щодо виявлення нелегальних мігрантів та їх взаємодії. Викладено ряд загальнотеоретичних висновків, обгрунтовано науково-практичні рекомендації щодо зваженого й ефективного запозичення міжнародного досвіду в сфері протидії нелегальній міграції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.14 + Х911.5 + Ф4(0),32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385845 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Божок С. 
ISMN - Міжнародний стандартний номер нотного видання / С. Божок // Вісн. Кн. палати. - 2007. - № 11. - С. 13-15. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.168:Щ

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15184 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Нестандартні ситуації в хірургічній практиці, пов'язані з ускладненнями травматичних ушкоджень діафрагми / В. О. Шапринський, В. Ф. Кривецький, О. А. Камінський, Є. В. Шапринський, В. І. Поліщук, В. Ю. Домбровський, С. М. Божок, О. І. Процик, Ю. О. Усатюк, В. Т. Гончаренко, В. Д. Романчук // Шпит. хірургія. - 2013. - № 1. - С. 148-149. - укp.

Зазначено, що вибір методів діагностики за названих уражень треба проводити з урахуванням механізму та давності травми в кожному конкретному випадку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.364.408

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16211 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дикан І. М. 
Цифровий томосинтез у діагностиці захворювань грудних залоз: розкіш чи необхідність? (Аналітичний огляд літератури) / І. М. Дикан, С. М. Божок, А. В. Гурандо, Т. М. Козаренко // Здоровье женщины. - 2017. - № 8. - С. 108-115. - Бібліогр.: 52 назв. - укp.

Проаналізовано дані наукових публікацій щодо сучасних аспектів діагностики захворювань грудних залоз (ГЗ) за допомогою похідної технології від цифрової мамографії (Full-Field Digital Mammography - FFDM) - томосинтезу (Digital Breast tomosynthesis - DBT) і його переваги та недоліки у порівнянні зі стандартними мамографічними дослідженнями у візуалізації новоутворень ГЗ, мікрокальцинатів, деформацій матриксу та асиметрій. Головними перевагами DBT є визначення характеристик пухлин і виявлення деформацій матриксу, які не візуалізуються на FFDM та аналоговій мамографії (стандартна мамографія - СМ). DBT надає можливість нівелювати артефакти сумації за FFDM, які призводять до гіпердіагностики, покращує точність діагностики приблизно на 7 %, знижує кількість повторних викликів зі скринінгу від 17 до 38 % для пухлин без мікрокальцинатів, може зменшити кількість біопсій приблизно на 39 % завдяки кращій деталізації пухлини, покращує виявлення раку ГЗ на 8 % за менших розмірів і на більш ранніх стадіях. Характеристика згрупованих мікрокальцинатів за допомогою DBT до сьогодні все ще залишається неоднозначною та суперечливою і потребує подальших досліджень. Уперше в Україні технологія DBT була застосована наприкінці 2014 р. у Державній установі "Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України" у відділенні мамології та загальної рентгенології, де була встановлена мамографічна система Selenia Dimensions system's Genius 3D MAMMOGRAPHY з опцією DBT фірми Hologic, США. У результаті аналізу наукової літератури статистично доведено, що цифровий томосинтез є необхідною опцією в алгоритмі діагностики захворювань ГЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського