Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Беспояско Е$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Беспояско Е. О. 
Технологічна мінералогія гіпергенно змінених залізних руд Інгулецького родовища Криворізького басейну : Автореф. дис... канд. геол. наук : 04.00.20 / Е. О. Беспояско; Криворіз. техн. ун-т. - Кривий Ріг, 2005. - 20 c. - укp.

Розглянуто особливості геологічної будови зони гіпергенних змін порід залізисто-кременистої формації родовища. За потужністю кори вивітрювання визначено основною сировинною базою бідних гематитових руд товщу п'ятого та шостого залізистих горизонтів. Охарактеризовано вертикальну та горизонтальну мінералогічну зональність кори вивітрювання цих стратиграфічних горизонтів. Показано, що за основними мінералогічними характеристиками гіпергенна зональність наслідує аутогенно-метаморфогенну мінералогічну зональність залізистих і сланцевих горизонтів. Наведено дані про мінеральний склад, структуру і текстуру гематитових кварцитів як характеристики, які визначають їх фізичні, технічні показники та збагачуваність як бідних гематитових руд. Показано, що з підвищенням інтенсивності гіпергенних змін спостерігається зростання середніх значень пористості руд і питомої продуктивності млину за новоутвореним класом, а також поступове зменшення дійсної та об'ємної щільності та міцності порід. За результатами вивчення збагачуваності бідних залізних руд визначено, що їх мінералогічні показники обумовлюють більшу ефективність гравітаційної технології збагачення (якість концентрату 67 мас. %) у порівнянні з магнітною (60 - 62 %).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452(45УКР4-4ДНІ)326 + Д59(45УКР4-4ДНІ)452

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335187 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Беспояско Е. О. 
Мінералогічні особливості залізних руд Криворізького басейну у світлі збільшення їх кондиційних запасів / Е. О. Беспояско // Мінерал. журн.. - 2014. - 36, № 3. - С. 86-91. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Залізорудна товща Криворізького басейну характеризується складною геологічною будовою та рудними покладами, що мають різне походження, масштаб, умови залягання, мінеральний склад і якість руд. За вмістом заліза руди Криворізького басейну поділяють на два класи: багаті залізні руди (загальний вміст заліза перевищує 46 мас. %); бідні залізні руди (загальний вміст заліза нижчий за 46 мас. %), які потребують збагачення. Багаті залізні руди за умовами утворення та мінеральним складом поділяються на три види: бурозалізнякові, магнетитові, гематитові. Промислову цінність на сьогодні мають лише багаті гематитові руди, а перші два види вже повністю відпрацьовані. За умовами утворювання і мінеральним складом бідні залізні руди поділяються на два види: магнетитові руди - магнетитові кварцити, гематитові руди - гематитові кварцити. Магнетитові кварцити розробляють п'ять гірничозбагачувальних комбінатів Кривбасу. Гематитові кварцити на даний час не розробляють, але дослідження, здійснені протягом останніх років, свідчать що з них можна отримувати залізорудний концентрат з вмістом заліза понад 65 мас. %. Залучення до експлуатації та переробки втрачених багатих залізних і бідних гематитових руд, запаси яких становлять 35 - 50 млрд т, дозволить значно збільшити запаси кондиційних залізних руд Криворізького басейну, а також вирішити низку економічних, екологічних та соціальних питань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451(45УКР4-4ДНІ)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Беспояско Е. О. 
Локалізація і мінеральний склад покладів багатих гематитових руд Інгулецького родовища Кривбасу / Е. О. Беспояско, В. Д. Євтєхов, Т. В. Беспояско // Мінерал. журн.. - 2014. - 36, № 4. - С. 122-127. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451.21-42 + И41,3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського