Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (5)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>A=Багрій О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
Категорія:    
1.

Годлевський А. І. 
Рання діагностика гнійно-запальних ускладнень загоєння операційної рани / А. І. Годлевський, О. Є. Каніковський, О. С. Багрій, А. В. Даценко // Клініч. хірургія. - 2003. - № 4-5. - С. 16-17. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.14-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Горовий І. С. 
Досвід застосування Фурамагу в реабілітації дітей з гострими і хронічними інфекціями сечової системи / І. С. Горовий, Л. А. Шангутова, О. І. Ізюмець, Н. М. Пахнюща, М. М. Демченко, Г. С. Гумінська, О. Б. Педосенко, О. М. Багрій // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - № 3. - С. 77. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.5-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Ізюмець О. І. 
Досвід практичного використання антигомотоксичних препаратів фірми "Heel" при лікуванні жовтяниць новонароджених / О. І. Ізюмець, В. П. Попов, Л. А. Шангутова, І. С. Горовий, Н. І. Якимчук, Т. В. Машніцька, О. М. Багрій, О. А. Моравська // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - № 3. - С. 78. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.302.3-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Багрій О. О. 
Методичні підходи до формування податку на нерухомість в Україні / О. О. Багрій // НТІ. - 2009. - № 2. - С. 51-55. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано законопроекти з оподаткування нерухомості, які були представлені до розгляду в Верховній Раді України в 1995 - 2008 pp., що дозволило визначити принципові протиріччя щодо запровадження податку на нерухомість та обурунтувати умови їх вирішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Багрій О. В. 
Деформування середовища з урахуванням внутрішнього кулонового тертя в умовах плоскої деформації : автореф. дис... канд. техн. наук : 01.02.04 / О. В. Багрій; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. - Т., 2009. - 20 c. - укp.

Наведено формулювання фізичних співвідношень середовища з суттєвим внутрішнім тертям для умов плоскої деформації. Розроблено методики та створено випробувальний лабораторний комплекс для дослідження закономірностей деформування середовища з суттєвим внутрішнім тертям за умов плоскої деформації. Обгрунтовано доцільність введення спеціальних інваріантів і траєкторій навантаження, найбільш ефективних для досліджень закономірностей деформування середовища з суттєвим проявом внутрішнього тертя за умов плоскої деформації. За результатами експериментальних досліджень обгрунтовано нелінійні фізичні співвідношення плоскої задачі з урахуванням внутрішнього тертя, розроблено ітераційні алгоритми, програмне та лабораторне забезпечення її розв'язання. Для перевірки достовірності результатів проведено її паралельне комп'ютерне та стендове моделювання з визначення бокового тиснення масиву сипкого середовища на підпірну стінку для випадку її зміщення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.106.31-01,022 + Ж306.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362692 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Багрій О. С. 
Діагностична інформативність системної електрометрії шкіри при гострому апендициті : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.03 / О. С. Багрій; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. - Вінниця, 2003. - 19 c. - укp.

З використанням методу електрометрії шкіри розроблено комплексну систему діагностики гострого апендициту. Досліджено питання додаткової об'єктивізації показань до його раннього оперативного лікування, динамічної оцінки загального стану організму та перебігу ранового процесу в післяопераційному періоді. Встановлено, що діагностичними ознаками зрушень загального стану у випадку гострого апендициту є гіпертермія з розвитком терморегуляторно неадаптивного та дизрегуляторного стану, а також незбалансованість стану в основних системах та органах. Діагностичними проявами гострого апендициту визначено зростання шкірного кровотоку по зонах, що відповідають апендикулярним больовим точкам Кюмеля, Мак-Бурнея, з правобічною асиметрією по вказаних зонах і по зоні, яка відповідає точці Ланца. Діагностичними ознаками ускладнень ранового процесу визначено порушення фазових співвідношень між збалансованим станом, гіперемічною та ішемічною складовими мікроциркуляторного профілю рани.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.301.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322931 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Багрій О. І. 
Наукова дискусія: дискурсивні та прагмариторичні характеристики (на матеріалі англомовних статей середини ХХ - початку ХХІ ст.) : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.04 / О. І. Багрій; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено писемну наукову дискусію з огляду на її дискурсивні, жанрові, аргументативні, прагмариторичні та мовні характеристики. Розглянуто специфіку дискурсивної організації дискусійних фрагментів та показано впливовий потенціал їх дискурсивної структури. Зроблено висновок про те, що через продуману послідовність дискурсивних процедур реалізується комунікативно-прагматична складова тексту, спрямована на переконання опонента та цільової аудиторії читачів. Розглянуто типові й аргументативні стратегії та риторичні прийоми наукової дискусії, які розглянуті як логічні й експресивно-емоційні засоби переконання, що разом визначають комлексну природу впливу наукового дискусійного тексту. З'ясовано, що провідними засобами переконання у науковій дискусії виступають раціональні засоби - різні дискурсивні процедури обгрунтування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-712

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369551 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Багрій О. О. 
Формування механізму оподаткування нерухомого майна в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. О. Багрій; ДУ "Ін-т економіки та прогнозування НАН України". - К., 2011. - 20 c. - укp.

Систематизовано сучасні підходи до формування механізмів оподаткування нерухомого майна у зарубіжних країнах і виокремлено особливості їх формування у країнах з несформованими ринками нерухомості, що полягають у необхідності використання спеціальних інструментів, які коригують рівень оподаткування, з метою дотримання принципів вертикальної та горизонтальної справедливості. Обгрунтовано функціональний взаємозв'язок оподаткування нерухомого майна з формуванням кадастру нерухомості як об'єктивної основи для визначення розміру податкової бази. Запропоновано методичний підхід до оподаткування нерухомого майна фізичних осіб, який би дозволив під час застосування натуральних показників бази оподаткування (площі нерухомості) використовувати диференційовані показники її коригування, розроблені на основі цінотвірних факторів, які враховуються під час визначення ринкової вартості нерухомості. Обгрунтовано необхідність застосування неоподатковуваного мінімуму площі нерухомості для основного місця проживання громадян України та запропоновано підхід до встановлення його розміру. Аргументовано необхідність запровадження в Україні оподаткування нерухомого майна юридичних осіб. Запропоновано методичні підходи до формування відповідного механізму на базі балансової вартості групи І основних фондів підприємства з застосуванням до неї коефіцієнтів коригування, що враховують вигідність розташування в межах населеного пункту та вид економічної діяльності підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА382999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Короткевич О. В. 
Формування системи оподаткування нерухомого майна фізичних осіб / О. В. Короткевич, О. О. Багрій // Економіка і прогнозування. - 2010. - № 1. - С. 54-66. - укp.

Розглянуто міжнародний досвід оподаткування нерухомого майна на основі ринкової, орендної, кадастрової, нормативної вартості та площі нерухомості. Обгрунтовано підходи до визначення бази та ставки на оподаткування нерухомості фізичних осіб в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.141.351 + У9(4УКР)261.413.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Годлевський А. І. 
Діагностична інформативність електрометрії шкіри в оцінці ранового процесу / А. І. Годлевський, О. С. Багрій, Г. С. Бєлканія // Галиц. лікар. вісн.. - 2002. - 9, № 3. - С. 65-67. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

На основі електрометрії шкіри і вимірювання шкірного кровотоку (за електропровідністю) розроблено метод оцінки мікроциркуляторного відображення заживлення післяопераційних ран первинним та вторинним натягом у хворих з катаральним (n = 15) і флегмонозним (n = 41) апендицитом, а також з іншою патологією органів черевної порожнини (n = 15). За даними зіставлення загального кровотоку поверхні тіла і локального кровотоку в зоні післяопераційної рани визначено три складові мікроциркуляторного профілю - відповідність фоновому кровотоку, гіперемію та ішемію. Встановлено певні співвідношення та етапність в проявленнях цих мікроциркуляторних характеристик, які чітко відповідають клінічній динаміці заживлення ран і дозволяють на об'єктивній основі прогнозувати можливі ускладнення в рановому процесі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.301.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Гаврисюк І. В. 
Коморбідність і поліморбідність при подагрі в загальній практиці - сімейній медицині (дані літератури, власні клінічні спостереження та досвід викладання державною та англійською мовами) / І. В. Гаврисюк, В. М. Рудіченко, М. О. Кушнєрова, О. С. Багрій // Сімейна медицина. - 2013. - № 3. - С. 26-37. - Бібліогр.: 75 назв. - укp.

Розглянуто сукупність коморбідних супутніх захворювань при подагрі, які виражено пов'язані з порушеннями якості життя людини. Наведено літературні дані, власні клінічні спостереження та досвід викладання державною та англійською мовами під час підготовки лікарів загальної практики-сімейної медицини (ЗП - СМ). Дослідження, багато з яких проведено серед пацієнтів первинної ланки, свідчать, що гіперурикемія тісно пов'язана з компонентами метаболічного синдрому, гіпертензією, периферійним, каротидним та коронарним васкулярним захворюванням, з розвитком інсульту, з прееклампсією, хронічним нирковим захворюванням, а також з васкулярною деменцією тощо. Фактори ризику захворювання на подагру, які повинні враховувати лікарі в загальній медичній популяції, включають гіперурикемію, генетичну схильність, ожиріння, вживання алкоголю та пуринів, метаболічний синдром, вік, чоловічу стать, гіпертензію, діуретичну терапію та хронічну ниркову недостатність. Для широкої діяльності лікарів ЗП - СМ важливість наведених взаємозв'язків залишається неоднозначною та незавершеною. Хоча докази накопичуються, повноти даних все ще не вистачає для застосування загального лікування асимптоматичної гіперурикемії для зниження ризику кардіоваскулярного розладу. При будь-якій вираженості факторів ризику, таких, як абдомінальний тип ожиріння, дисліпідемія та гіпертензія, всі вони повинні адекватно лікуватися за допомогою змін способу життя пацієнтів та фармакологічних засобів, що становить основні аспекти діяльності лікаря первинної ланки. Наведено систематизований перелік причин підвищеного рівня сечової кислоти, який застосовують у педагогічному процесі державною та англійською мовами. Наведено опис власних клінічних спостережень вираженої поліморбідності у пацієнта з тяжкою формою подагри.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.202.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Багрій О. І. 
Доктрина верховенства Конституції України (за матеріалами практики Конституційного Суду України) : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. І. Багрій; Держ. ВНЗ Ужгород. нац. ун-т. - Ужгород, 2016. - 16 c. - укp.

Досліджено верховенство Конституції України як конституційного принципу, що за практичного відтвореня у правових позиціях Конституційного Суду України, та маючи догматичний характер, набуває ознак конституційної доктрини. Визначено поняття верховенства Конституції України, його зміст, сутність і співвідношення з іншими принципами правової держави та суміжними поняттями. Обгрунтовано доцільність визнання фундаментального характеру цього принципу стосовно його інституційних складових - принципів та елементів. Узагальнено наукові погляди на поняття, сутність, видове різноманіття правової доктрини, її співвідношення з ідеями, принципами, концепціями, теоріями та наукою. Проаналізовано практику Конституційного Суду України з огляду на участь цього органу у формуванні й утвердженні доктрини верховенства Конституції України. Порушено проблемні питання забезпечення гарантування та реалізації верховенства Конституції України. Сформульовано наукові гіпотези, спрямовані на вдосконалення правового регулювання порушених питань, зокрема запропоновано конкретні заходи щодо внесення змін до чинного законодавства України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)111.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423909 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського