Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Анісімова М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Анісімова М.  
Право на свободу та особисту недоторканність: відповідність українського законодавства євростандартам / М. Анісімова // Право України. - 1999. - № 2. - С. 26-29. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)321

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Анісімова М. Ф. 
Науково-практичний коментар Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" / М. Ф. Анісімова, С. П. Бритченко, С. Б. Чехович; Акад. прав. наук України. Ін-т приват. права і підприємництва. - К. : Пектораль, 2006. - 86 c. - укp.

Розкрито зміст Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" від 11 грудня 2003 р. Розглянуто питання реєстрації, перереєстрації та зняття з місця проживання і перебування особи, обмеження її свободи пересування та вільного вибору місця проживання.

Раскрыто содержание Закона Украины "О свободе передвижения и свободном выборе места проживания в Украине" от 11 декабря 2003 г. Рассмотрены вопросы регистрации, перерегистрации и снятия с места проживания и пребывания личности, ограничения её свободы передвижения и свободного выбора места проживания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)32-320.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА674905 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Анісімова М. Ф. 
Зобов'язання України щодо прав людини у зв'язку зі вступом до Ради Європи : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.11 / М. Ф. Анісімова; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2001. - 16 c. - укp.

Висвітлено проблеми виконання Україною своїх членських зобов'язань перед Радою Європи стосовно забезпечення та захисту прав людини. У систематизованому вигляді за кількісними, якісними та змістовими показниками детально проаналізовано стан і динаміку виконання державних зобов'язань перед європейською спільнотою. За допомогою критеріїв (реформування суду, прокуратури, системи юридичної освіти, перебудови роботи та структури пенітенціарної системи) визначено фактори, що гальмують їх чітке та своєчасне виконання і сформульовано рекомендації щодо їх усунення. Розглянуто деякі громадянські права (право на життя, право на свободу, пересування та вільний вибів місця проживання, право на свободу світогляду та віросповідання) досліджено відповідність чинного законодавства України до вимог Європейської конвенції про права й основні свободи людини, внесено пропозиції щодо його вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.39(4УКР) + Х915.232.4-7(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Скворцов І. Б. 
Планування витрат і прибутку підприємства з урахуванням обсягів виготовленої продукції та часу / І. Б. Скворцов, М. С. Завербна, М. В. Анісімова // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 776. - С. 164-171. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано методику планування витрат і прибутку підприємства з урахуванням обсягів виготовленої продукції та часу. Головним елементом методики є запропонований метод розподілу постійних витрат пропорційно до тривалості планового періоду (кількості днів у місяці). Обгрунтовано, що недоліком існуючих визначень умовно-постійних витрат (УПВ) є неврахування того, що вони не залежать від чинника часу. Запропоновано визначення УПВ та умовно-змінних витрат. Встановлено, що основною причиною виникнення неправильних методів розподілу УПВ є те, що згідно з вимогами стандартів бухгалтерського обліку ці витрати розподіляються за обсягами виготовленої продукції. Показано, що неправильний розподіл УПВ може призводити до виникнення збиткової роботи (хоча такою вона не є) або до необгрунтованого утворення надприбутку. Ці два крайні випадки значно погіршують умови діяльності підприємства - перший тим, що може штучно утворюватись період збиткової роботи, а наслідком другого буде те, що з підприємства утримуватимуть необгрунтовано великий прибутковий податок.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Анісімова М. В. 
Розширення методів відтворення основних засобів на підприємстві / М. В. Анісімова, О. Я. Загорецька // Актуал. проблеми економіки. - 2014. - № 6. - С. 190-196. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Запропоновано класифікацію видів відтворення основних засобів підприємств. Проаналізовано дві основні групи відтворення - поточне і завершальне (фінішне). Виділено такі нові види відтворення: "звужене", "інноваційне" і "консервація виробництва". Розкрито сутність цих понять і важливість їх застосування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-571.1-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Анісімова М. В. 
Інноваційне відтворення основних засобів на підприємствах : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / М. В. Анісімова; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів, 2016. - 24 c. - укp.

Розроблено та науково обгрунтовано теоретичні та прикладні рекомендації щодо планування відтворення основних засобів машинобудівних підприємств у довготерміновому періоді на засадах використання інноваційних підходів до моделювання функцій інвестиційного циклу й амортизаційних відрахувань. Розглянуто сутність, мету та завдання інноваційного відтворення основних засобів на підприємствах, наведено класифікацію видів відтворення основних засобів, його принципи та методи. Визначено сутність показника "розрахунковий амортизаційний період експлуатації підприємства”, який, на відміну від інших, стосується не окремих видів або груп основних засобів, а діяльності підприємства загалом, що створює умови для економічного моделювання діяльності всього підприємства та планування показників його відтворювального процесу. Обгрунтовано доцільність створення нових форм колективної власності у вигляді "народних підприємств".


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-571.1-96-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА421530 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Економічне планування операційної діяльності підприємства : монографія / І. Б. Скворцов, М. С. Псуй, Л. Р. Швед, М. В. Анісімова; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів : Магнолія 2006, 2018. - 549 c. - Бібліогр.: с. 499-543 - укp.

Викладено методи економічного планування вартісно-грошових потоків, які виникають під час виробництва та реалізації виготовленої продукції. Розглянуто три види економічного планування операційної діяльності підприємства - оперативне (до року), тактично-стратегічне (два роки та більше) і довгострокове (20 - 30 років). Показано можливості практичного застосування запропонованих методів для планування діяльності реальних підприємств. Увагу приділено особливостям планування відтворювального процесу основних засобів на вітчизняних машинобудівних підприємствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)29 в611.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС64310 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського