Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Ішин А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Ішин А. В. 
До питання щодо проявів етнополітичних суперечностей в Криму на сучасному етапі / А. В. Ішин, І. Г. Беднарський, О. Б. Швець; Регіон. філ. Нац. ін-ту стратег. дослідж. в м. Сімф. - Сімф., 2005. - 60 c. - (Сер. дод. до наук. журн. "Крим. Архів"). - укp.

Исследована современная динамика этнополитической конфликтогенности в Крымском регионе, выявлена ее территориальная специфика. Осуществлен мониторинг этнополитических инцидентов, которые имели место в Крыму с января 2000 г. по декабрь 2005 г. Зафиксированы все проявления подобных противоречий, получивших резонанс в современном информационном пространстве, выделена их компонентная структура, выработаны предложения по предупреждению возникновения конфликтов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф51(4УКР-6КРМ)

Шифр НБУВ: ВА678886 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ішин А. В. 
Антибільшовицькі виступи у Криму і боротьба з ними (кінець 1920 - 1925рр.) : Автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.01 / А. В. Ішин; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2002. - 20 c. - укp.

Всебічно досліджено антибільшовицькі виступи на території Кримського півострова, а також протидію їм у першій половині 1920-х рр. Запропоновано концепцію даного соціально-політичного процесу, яка відбиває причини виникнення та поразки антибільшовицьких організацій, розкриває деякі аспекти виникнення та поразки антибільшовицьких організацій, їх типологію, динаміку діяльності, характер організованих і стихійних вищезгаданих виступів. На основі невідомих раніше архівних матеріалів розглянуто структуру й особливості роботи репресивних, а також партійних і радянських органів влади, що вели боротьбу з контрреволюцією. Вперше до наукового обігу введено численні архівні документи, аналіз яких дозволяє ліквідувати суттєві недоліки в наукових уявленнях про післяреволюційний етап розвитку Криму в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-6КРМ)61-49

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА320438 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ішин А. 
Архівні матеріали Кримської надзвичайної комісії як важливе джерело з історії громадянської війни / А. Ішин // Наук. пр. Нац. б-ки України ім. В.І. Вернадського. - 2011. - Вип. 30. - С. 270-276. - укp.

Проаналізовано ряд архівних джерел, які дозволяють істотно доповнити існуючі уявлення щодо розвитку суспільно-політичного конфлікту в Криму після формального завершення громадянської війни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч811.484 + Т211(4УКР-6КРМ)612

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70113 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ішин А. В. 
Діяльність державних установ у Криму в роки революції та Громадянської війни (1917 - 1922 рр.) : автореф. дис. ... д-ра іст. наук : 07.00.01 / А. В. Ішин; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О. Гончара. - Д., 2013. - 36 c. - укp.

Вперше в історіографії зроблено спробу комплексного дослідження діяльності державних установ у Криму на основі використання інституційного, а не історико-подієвого підходу. Вперше узагальнено та систематизовано вагомий управлінський та політичний досвід в організаційній, кадровій, господарській, фінансовій, правоохоронній, агітаційно-пропагандистській, культурно-освітній сферах, накопичений урядовими установами декількох політичних режимів. Вперше уведено до наукового обігу й обгрунтовано терміни "інституціональний підхід" і "фрагментація влади", проаналізовано вплив цього історичного явища на розвиток деструкції та відцентрових тенденцій. Вдосконалено наукове уявлення про причини та механізми здійснення репресивної політики військово-комуністичними органами влади, а також відповідними установами антибільшовицьких політичних режимів; наукове уявлення про провідні засади та фундаментальні протиріччя організаційної, кадрової, господарської, фінансової, агітаційно-пропагандистської, культурно-освітньої політики кримських органів влади, репрезентованих у межах семи різноманітних політичних режимів. Набули подальшого розвитку критичний погляд на застосування органами влади масового терору, як "червоного", так і "білого"; всебічне осмислення історичної ролі Кримського півострова в боротьбі протилежних військово-політичних сил - учасників Громадянської війни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-6КРМ)612-5 + Х2(4УКР-6КРИ)612-523

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського