Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Іоффе І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Іоффе І. В. 
Стан системи антиоксидантного захисту у хворих з численними пептичними виразками шлунка та дванадцятипалої кишки / І. В. Іоффе // Клініч. хірургія. - 2004. - № 10. - С. 22-23. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Обстежено 32-х хворих з численними виразками (ЧВ) шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК) віком від 24-х до 65-ти років (основна група) та 30 хворих з виразкою шлунка та ДПК звичайних розмірів (група порівняння). Вивчено стан системи антиоксидантного захисту (АОЗ) з визначенням активності її ферментів - каталази та супероксиддисмутази (СОД), обчислено також інтегративний індекс Ф. У хворих з ЧВ шлунка та ДПК виявлено виражені порушення системи АОЗ, а саме: підвищення активності каталази, зниження активності СОД. Поряд з цим відзначено зменшення показника Ф, який характеризує співвідношення прооксидантних та антиоксидантних властивостей крові.


Ключ. слова: численні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, система антиоксидантного захисту, каталаза, супероксиддисмутаза
Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іоффе І. В. 
Показники перекисного окиснення ліпідів у хворих з численними пептичними виразками шлунка та дванадцятипалої кишки / І. В. Іоффе // Клініч. хірургія. - 2004. - № 8. - С. 11-12. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Обстежено 62-х хворих з численними виразками шлунка і дванадцятипалої кишки віком від 23-х до 65-ти років, рандомізованих за статтю, віком і характером патологічного процесу (кількістю, розмірами й локалізацією пептичних виразок). В усіх хворих вивчено показники перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ). Виявлено підвищення інтенсивності ПОЛ внаслідок збільшення в периферичній крові хворих концентрації кінцевого метаболіту - малонового діальдегіду та проміжних продуктів пероксидації - дієнових кон'югат. Поряд з цим спостережено підвищення показника перекисного гемолізу еритроцитів.


Ключ. слова: численні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, перекисне окиснення ліпідів, малоновий діальдегід, дієнові кон'югати
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Іоффе І. В. 
Аутоімунні зміни у хворих з численними виразками шлунка та дванадцятипалої кишки та їх патогенетичне значення у комплексі хірургічного лікування / І. В. Іоффе // Клініч. хірургія. - 2005. - № 1. - С. 8-10. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Обстежено 73-х хворих з численними виразками (ЧВ) шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК), об'єднаних в основну групу, та 56 хворих з поодинокими виразками шлунка та ДПК, включених у групу порівняння. Для характеристики аутоімунних змін у хворих обох груп використано реакцію гальмування міграції лімфоцитів (РГМЛ). Встановлено, що у хворих з ЧВ шлунка та ДПК та виразками невеликих розмірів міграційний індекс (МІ) РГМЛ був суттєво зниженим щодо всіх вивчених аутоантигенів. Одержані дані свідчать про важливе значення імунологічного дослідження для уточнення патогенезу патологічного процесу, що слід брати до уваги під час проведення хірургічного лікування та лікувально-реабілітаційних заходів після операції.


Ключ. слова: численні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, аутоімунні зміни, реакція гальмування міграції лімфоцитів, аутоантигени
Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Хунов Ю. А. 
Рання діагностика та профілактика гострого післяопераційного панкреатиту у хворих з проривною виразкою дванадцятипалої кишки / Ю. А. Хунов, Н. А. Шор, І. В. Андреєва, І. В. Іоффе // Клініч. хірургія. - 2005. - № 11/12. - С. 101. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.66-387 + Р413.601.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Іоффе І. В. 
Ускладнені сполучені виразки шлунка і дванадцятипалої кишки (особливості етіології, патогенезу та лікування) : автореф. дис... д-ра мед. наук / І. В. Іоффе; Луган. держ. мед. ун-т. - Луганськ, 2008. - 28 c. - укp.

Досліджено проблему покращання результатів хірургічного лікування хворих на сполучені гастродуоденальні виразки на підставі вивчення ланок патогенезу захворювання, уніфікації показань до оперативного лікування й удосконалення методик оперативного втручання. Показано, що тривалий контакт слизової оболонки (СО) гастродуоденальної зони з ефедрином збільшує частоту розвитку сполучених виразок, спричиняє розвиток гіперплазії клітин залоз і кишкової метаплазії, уповільнює розвиток атрофії залоз. Досліджено стан мікроциркуляції СО шлунка. Вивчено метаболічний та імунний статус хворих на ізольовані та сполучені гастродуоденальні виразки, у яких зареєстровано тривалий контакт СО з ефедринвмісним препаратом. Вивчено клінічну ефективність розробленого дисертантом способу хірургічного лікування хворих на сполучені гастродуоденальні виразки, які мали в анамнезі тривалий контакт СО з ефедринвмісним препаратом. Вивчено патогенетичну ефективність глутаргіну, ербісолу та тимогену у комплексі хірургічного лікування хворих з ізольованими та сполученими гастродуоденальними виразками. Вивчено вплив даних препаратів на імунний та метаболічний статус прооперованих хворих. Розроблено та впроваджено в практику спосіб хірургічного лікування хворих зі сполученими виразками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6 + Р457.465.204.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА355621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Іоффе І. В. 
Вплив "Селен активу" на енергетичний метаболізм в еритроцитах, які знаходилися під дією толуолу in vitro / І. В. Іоффе, І. С. Гайдаш, О. В. Бурцев, Е. О. Глазков // Буков. мед. вісн.. - 2016. - 20, № 3. - С. 76-80. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Вивчено вплив селен активу на енергетичний метаболізм в еритроцитах, які знаходилися під дією толуолу in vitro. Встановлено, що одногодинна інкубація в розчині селен активу еритроцитів, за подальшого їх контакту з толуолом, суттєво покращувала енергетичний потенціал еритроцитів. Позитивний вплив селен активу на стан енергетичного забезпечення (ЕЗ) еритроцитів крові мав прояв у збереженні ЕЗ на фізіологічному рівні, за рахунок підтримання високої внутрішньоклітинної концентрації АТФ та зменшення концентрацій АДФ і АМФ. Вказаний позитивний вплив був наявним за всіх часових варіантів експериментів з толуолом, тобто, як у разі 1-годинної інкубації еритроцитів із толуолом, так і за 2- і 3-годинної інкубації. Позитивний вплив селен активу на систему лактатдегідрогенази (ЛДГ) еритроцитів крові мав прояв у підвищенні активності загальної ЛДГ і оптимізації питомої ваги її аеробних і анаеробних фракцій. Вказаний позитивний вплив був наявним за всіх часових варіантів експериментів з толуолом, тобто, як у разі 1-годинної інкубації еритроцитів з толуолом, так і за 2- і 3-годинної інкубації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9-2 + Р252.71.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського