Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (10)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Іванчук Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Кучер В. В. 
Вивчення молекулярних механізмів алостеричного впливу змін зовнішньоклітинної концентрації $E bold roman K sup + на ворітні механізми потенціалкерованих калієвих каналів / В. В. Кучер, Н. Я. Бойко, Н. Х. Погорєла, Н. В. Іванчук, І. С. Магура // Фізіол. журн. - 2006. - 52, № 2. - С. 10. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*551.7*715.71*725.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Іванчук Н. В. 
Взаємна відповідальність особи і держави в контексті розбудови сучасної української держави : автореф. дис... канд. юрид. наук / Н. В. Іванчук; Київ. нац. ун-т внутр. справ. - К., 2007. - 19 c. - укp.

Досліджено взаємну відповідальність особи та держави як різновид соціальної відповідальності, демократичного інституту демократичної, соціальної, правової держави за умов поглиблення політичної реформи, розбудови громадянського суспільства, інтеграції Української держави до світового та європейського політичного і правового простору. Запропоновано тезу, що перехід від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління можливий лише за умови вдосконалення демократичного інституту взаємної відповідальності особи та держави, досягнення взаєморозуміння між різними гілками влади, президентом і урядом, владою та опозицією. Доведено, що демократизація суспільства, поглиблення політичної реформи створюють умови для нового, демократичного формату відносин між особою та державою, зокрема не патерналістських, а партнерських. На підставі проведеного аналізу інституту взаємної відповідальності особи та держави запропоновано розвинути теоретичний базис демократичної, соціальної, правової держави та розробити цілісну й ефективну наукову концепцію взаємної відповідальності особи та держави за умов розбудови української державності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.8 + Х001.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354648 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Іванчук Н. В. 
Механізм оподаткування фонду оплати праці підприємств в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Н. В. Іванчук; НАН України, Ін-т регіон. дослідж. - Львів, 2014. - 21 c. - укp.

Поглиблено теоретико-методичні засади та розробка практичних рекомендацій щодо удосконалення механізму оподаткування фонду оплати праці (ФОП) підприємств в Україні. З'ясовано сутність оподаткування ФОП підприємств. Розглянуто економічну природу та нормативно-правові засади функціонування механізму оподаткування ФОП підприємств в Україні. Досліджено зарубіжний досвід оподаткування ФОП підприємств. На основі проведеного практичного аналізу оцінено роль податків від ФОП у податковій системі України. Досліджено особливості формування ФОП вітчизняних підприємств як бази оподаткування. Оцінено сучасні тенденції адміністрування соціальних податків в Україні. Сформовано авторський підхід до детермінованого моделювання процесів оподаткування ФОП підприємств, що дозволило довести необхідність зниження податкового навантаження на роботодавця зі сплати єдиного соціального внеску. На основі стохастичного моделювання визначено основні фактори зменшення тінізації ФОП в Україні. Запропоновано податкові ставки та шляхи оптимізації адміністрування соціальних податків, що забезпечать легалізацію прихованої частини ФОП та зростання податкових надходжень в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408811 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Іванчук Н. В. 
Фактори впливу на тінізацію фонду оплати праці в Україні / Н. В. Іванчук // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2018. - Вип. 2. - С. 288-294. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Сучасний етап економічного розвитку України характеризується значними обсягами прихованого фонду оплати праці, який є вагомою базою оподаткування. Побудовано економіко-математичну модель факторів впливу на обсяги прихованого фонду оплати праці в України. Проаналізовано податкові та неподаткові фактори впливу на процеси тінізації. Виявлено, що оподаткування фонду оплати праці соціальними податками та якість законодавства в Україні зумовлюють 87 % впливу факторних величин на процеси тінізації фонду оплати праці в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)245-962

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Іванчук Н. В. 
Математичне моделювання очищення води в біоплато-фільтрі / Н. В. Іванчук, П. М. Мартинюк, В. Л. Филипчук // Мат. та комп'ютер. моделювання. Сер. Техн. науки. - 2020. - Вип. 21. - С. 76-82. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Біоплато - споруда для очищення господарсько-побутових, виробничих стічних вод, забрудненого поверхневого стоку. У відомих конструкціях біоплато відбувається поступова кольматація порового простору фільтрувальної засипки та нижнього дренажу біоплівкою і мінералізованим осадом, нагромадження мулу в донній частині споруди. Для відновлення роботи біоплато необхідна їх періодична зупинка на складні і тривалі ремонтно-відновлювальні роботи, пов'язані з промивкою і регенерацією фільтрувальної засипки та дренажу. Тому прогнозування роботи біоплато актуально проводити саме на етапі проектування з метою здійснення прогнозних розрахунків. Доцільніше це робити саме засобами математичного та комп'ютерного моделювання без проведення натурних експериментів. В даній роботі авторами побудовано математичну модель фільтрації з урахуванням кольматації та суфозії в системі біоплато-фільтра у двовимірному випадку. В побудованій математичній моделі враховано фізичні ефекти динамічної зміни пористості та залежності коефіцієнта фільтрації від концентрації забруднень, чого немає у відомих аналогах. Нелінійність побудованої моделі не надає змоги говорити про аналітичні розв'язки відповідної крайової задачі. Математичне моделювання надає змогу оцінити ефект впливу розглянутих факторів, але не надає змоги знизити такий негативний вплив. Тому для збереження продуктивності біоплато авторами запропоновано інженерні рішення, які знижують вплив кольматаційно-суфозійних процесів на ефективність роботи біоплато-фільтра. А саме: в математичній моделі авторами враховано наявність додаткової системи перфорованих труб, яка розміщена в товщі фільтрувальної засипки. Урахування вказаних факторів надає змогу підвищити адекватність математичної моделі для досліджуваних фізичних процесів. Числові розв'язки задачі знайдено за допомогою методу скінченних елементів. Проведення числових експериментів планується у безкоштовному програмному середовищі FreeFem++.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.204

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73557:Техн.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Іванчук Н. В. 
Математичне моделювання фільтраційних процесів в грунтових середовищах з урахуванням впливу елементів інженерних споруд : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.02 / Н. В. Іванчук; Національний університет водного господарства та природокористування. - Рівне, 2019. - 20 c. - укp.

Розроблено нові математичні моделі фільтраційних процесів в пористих середовищах за наявності елементів інженерних споруд з урахуванням впливу техногенних факторів. Вдосконалено існуючі математичні моделі задач фільтрації, ущільнення повністю насичених пористих середовищ, їх фільтраційного руйнування, теплосолеперенесення на випадок наявності елементів інженерних споруд в пористих середовищах. Модифіковано кінематичну граничну умову на депресійній поверхні ґрунтового масиву з урахуванням змінної пористості та впливу фізико-хімічних факторів. Розроблено підхід до чисельного розв’язання відповідних нелінійних крайових задач для систем диференціальних рівнянь в областях з включеннями. Відповідно до розробленого підходу адаптовано пакет FrееFеm++ для знаходження наближених розв’язків відповідних нелінійних крайових задач методом скінченних елементів в областях з рухомими межами, використано можливості пакету FrееFеm++ по розпаралеленню обчислень для зменшення затрат машинного часу на розв’язання сформованих крайових задач. Розроблено алгоритми, створено відповідні програмні реалізації розроблених алгоритмів та проведено серії числових експериментів щодо дослідження впливу елементів інженерних споруд на фільтраційні процеси в пористих середовищах. Виявлено, що наявність даних елементів (особливо, їх пошкоджень) суттєво впливає на перебіг фільтраційних процесів в цих середовищах. Також досліджено вплив змінної пористості та суфозійно-кольматаційних процесі на процеси фільтрації в біоплато-фільтрі та їх вплив на його (біоплато) прогнозну продуктивність. Запропоновано розглянути зосереджені шляхи фільтрації в ґрунтових масивах як узагальнення елементів інженерних споруд.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.121.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441022 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Науково-практичні аспекти водопостачання та водовідведення в об'єднаних територіальних громадах : монографія / С. О. Куницький, В. М. Волков, О. П. Галкіна, Н. В. Іванчук, С. В. Шатний, Н. В. Давиденко, М. О. Куницький; Національний університет водного господарства та природокористування. - Луцьк : Вежа-Друк, 2022. - 363 c. - Бібліогр.: с. 345-363 - укp.

Висвітлено проблеми підготовки природніх вод, їх постачання споживачам та очищення стічних вод об’єднаних територіальних громад. Розглянуто методи водопідготовки, технологічні схеми та системи водопостачання, основні споруди на них; запропоновано оборотні схеми водопостачання промислових підприємств та обробки їх осадів, методи вдосконалення роботи очисних споруд шляхом застосування раціональних технічних рішень й обладнання. Наведено наукові та практичні результати досліджень підготовки природніх вод та очищення стічних вод, вдосконалено технологічні схеми водопостачання підприємств та особливості експлуатації споруд в сільській місцевості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.1 + Н761.2 + Х819(4УКР)011.201

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА862044 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського