Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ц641.43$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Юхновський С. А. 
Часткова методика оцінки відповідності системи зв'язку потребам визначеної системи управління протиповітряною обороною / С. А. Юхновський, О. П. Кулик, І. Л. Костенко // Наука і техніка Повітр. сил Збройн. сил України. - 2017. - № 2. - С. 124-126. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Запропоновано часткову методику оцінки відповідності системи зв'язку потребам визначеної системи управління протиповітряною обороною. Методика може використовуватися для проведення органами військового управління Повітряних сил Збройних сил України оперативних розрахунків на етапах завчасного та безпосереднього планування протиповітряної оборони та своєчасного корегування спроможності системи зв'язку відповідати потребам визначеної системи управління протиповітряною обороною. В якості основного показника щодо ефективності забезпечення зв'язком пунктів управління системи управління протиповітряною обороною використовується коефіцієнт відповідності системи зв'язку потребам визначеної системи управління протиповітряною обороною.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц641.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Животовський Р. М. 
Аналіз методів оцінки каналів управління та передачі даних комплексів протиповітряної оборони / Р. М. Животовський // Озброєння та військ. техніка. - 2017. - № 2. - С. 34-37. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проведено аналіз відомих методів оцінки стану каналів управління та передачі даних комплексів протиповітряної оборони, що функціонують за умов активного радіоелектронного подавлення. Проаналізовано недоліки та переваги відомих методів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц641.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Жердєв М. К. 
Діагностування радіоелектронної техніки на основі енергодинамічного методу: методика та інформаційне забезпечення / М. К. Жердєв, О. В. Сєлюков, С. І. Глухов, С. В. Гахович, М. М. Нікіфоров // Системи озброєння і військ. техніка. - 2018. - № 2. - С. 23-30. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Показано можливості сучасних методів діагностування радіоелектронної техніки, разом з тим показано, що при обробці діагностичної інформації, отриманої з використанням кожного з них, не враховується час наробітку до відмови радіоелектронних компонентів типових елементів заміни. Допустимі межі діагностичного параметра, в якості якого в кожному з методів виступає своя фізична величина, визначені мінімальна та максимальна, це негативно впливає на точність оцінки технічного стану у період роботи до відмови та ускладнює його прогноз. Функціональне діагностування радіоелектронних компонентів визначає їх технічний стан як справний навіть у випадках, коли значення їх діагностичних параметрів наближуються до критичних, що може призвести до раптових відмов радіоелектронної техніки в подальшій роботі. На відміну від функціонального, фізичне діагностування з врахуванням залежності значень від наробітку до відмови з використанням розроблених методів обробки інформації дозволяє заздалегідь визначати елементи, характеристики яких наближуються до критичних; визначати технічний стан радіоелектронної техніки в реальному часі; проводити моніторинг та прогнозувати її стан. Методика, яка представлена, враховує таку залежність для енергодинамічного методу діагностування при обробці діагностичної інформації з використанням інформаційних технологій, а її застосування на основі фізичного діагностування дозволить значно покращити показники надійності радіоелектронної техніки та уникнути її раптових відмов і багатьох негативних наслідків, пов'язаних з ними.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц641.43 + З844-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Сакович Л. М. 
Метод обгрунтування мінімально необхідної кількості параметрів радіоелектронних комплексів для моніторингу їх технічного стану / Л. М. Сакович, С. І. Глухов, С. М. Семеха, А. О. Гальоса // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2022. - Вип. 2. - С. 47-52. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Вперше запропоновано рішення однієї із задач технічної діагностики - мінімізації кількості параметрів для постійного контролю їх значень під час експлуатації радіоелектронних комплексів. Рішення задачі залежить від важливості параметрів для користувача системи, об'єму перевіряємої частини комплексу, вартості вбудованих засобів контролю та інших показників якості, які об'єднуються комплексним показником. Запропонована схема, математичний апарат і алгоритм реалізації методу, що дозволяє його практичне використання. Отримані результати в подальшому з використанням інформаційних технологій дають можливість прогнозування технічного стану об'єкту контроля для підтримання необхідних значень показників надійності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц641.43

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Камалтинов Г. Г. 
Шляхи підтримання працездатності радіоелектронної техніки радіотехнічних військ у післягарантійний період / Г. Г. Камалтинов, В. О. Тютюнник, О. В. Бєлавін, О. В. Шкнай // Озброєння та військ. техніка. - 2022. - № 4. - С. 49-55. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Розглянуто підходи до планування та організації післягарантійної експлуатації радіоелектронної техніки (РЕТ) за досвідом збройних сил іноземних держав та вітчизняних підприємств. Проведено аналіз змісту та принципів концепції інтегрованої логістичної підтримки та безперервної підтримки користувача, які реалізуються через розробників та постачальників радіоелектронної техніки за відповідними державними контрактами. Розглянуто зміст сучасної концепції "Performance Based Lifecycle Product Support", яка передбачає відмову від жорсткого розмежування відповідальності між військовим замовником і цивільним постачальником на стадіях життєвого циклу радіоелектронної техніки, та зміст стратегії сервісного обслуговування радіоелектронної техніки. Запропоновано можливі напрямки підтримання працездатності радіоелектронної техніки у післягарантійний період.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц641.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Ковбасюк О. В. 
Методика досліджень радіоелектронних компонентів зразків озброєння та військової техніки російської федерації / О. В. Ковбасюк, О. М. Костина, О. М. Башкиров, Л. С. Оникієнко // Озброєння та військ. техніка. - 2022. - № 4. - С. 56-67. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Проведення досліджень складових компонентів озброєння та військової техніки збройних сил російської федерації викликано необхідністю наведення доказів застосування саме російської зброї в збройному конфлікті проти України, а також надання фактів застосування іноземних комплектуючих в начебто "російських" виробах військової техніки. В роботі описано методику досліджень радіоелектронних компонентів озброєння та військової техніки російської федерації, що була захоплена під час боїв на Україні. Методика включає процедури ідентифікації зразків в цілому та їх складових, визначення найменування, призначення та характеристик зразка, призначення та характеристик радіоелектронних компонентів, виявлення виробника, назви та адреси офісу підприємства, визначення кооперації підприємств з розробки та виготовлення зразка та його електронних компонентів, а також місця розташування виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц641.43(4РОС)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського