Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=У582.622.92$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Кутыркин А. Н. 
Современные инструменты рынка ценных бумаг развитых стран / А. Н. Кутыркин, С. В. Богачев, В. В. Рыбак, О. М. Савинова; НАН Украины. Ин-т экономики пром-сти. - Донецк, 2000. - 84 c. - Библиогр.: 32 назв. - рус.

Рассмотрены вопросы теории и практики функционирования современного рынка ценных бумаг. Особое внимание уделено зарубежному опыту использования современных финансовых инструментов, в частности, американских депозитарных расписок с целью выхода украинских предприятий на международный фондовый рынок. Описан финансовый механизм современных инструментов для конкретных условий деятельности, методы и формы их наиболее эффективного использования.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.229.2 + У582.622.92 + У(4УКР)826

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА603491 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Джусов О.  
Методи підвищення ефективності інвестування на міжнародному ринку акцій / О. Джусов // Журн. європ. економіки. - 2006. - 5, № 1. - С. 67-84. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Наведено деякі фундаментальні та технічні параметри акцій зарубіжних емітентів, які у першу чергу мають бути проаналізовані під час формування інвестиційного портфеля. Запропоновано та апробовано методику вибору акцій для інвестування, засновану на фундаментальних і технічних параметрах, що забезпечує захист від збиткового інвестування та дає змогу одержати приріст капіталу на вкладені кошти.

Приведены некоторые фундаментальные и технические параметры акций зарубежных эмитентов, которые в первую очередь должны быть проанализированы при формировании инвестиционного портфеля. Предложена и апробирована методика выбора акций для инвестирования, основанная на фундаментальных и технических параметрах, которая обеспечивает защиту от убыточного инвестирования и позволяет получать прирост капитала на вложенные средства.

The article presents fundamental and technical parameters of foreign stock which should primarily be analyzed when composing an investment portfolio. The author specifies the parameter-based stock selection techniques that could guard against losses and generate gains on investment.


Ключ. слова: кції зарубіжних емітентів, фондовий ринок, інвестиційний портфель, аналітики фондового ринку, методики інвестування, приріст капіталу
Індекс рубрикатора НБУВ: У582.622.92-56в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кутовий Т. В. 
Міжнародні ринки первинної публічної пропозиції акцій як джерело зовнішнього фінансування корпорацій : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Т. В. Кутовий; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 21 c. - укp.

Обгрунтовано вплив ринків initial public offering (ІРО) як елемента системи зовнішнього фінансування корпорацій на результативність їх діяльності. Розглянуто теоретико-методичні аспекти функціонування ринків ІРО, іноземний та вітчизняний досвід у цій сфері. Встановлено системний прояв довгострокового тренду зміни траєкторії руху міжнародних інвестиційних потоків і розкрито його вплив на глобальний ринок ІРО. Обгрунтовано особливості динаміки та структурних змін міжнародних ринків ІРО, а також закономірність зниження фрагментарності ринків ІРО. Удосконалено теоретичні підходи до тлумачення сутності ринку ІРО шляхом акцентування на взаємозв'язку його ключових характеристик: як сегмента фондового ринку, як складової системи довгострокового зовнішнього фінансування корпорації, як ринкового механізму реалізації мети та завдань стратегічного менеджменту корпорації. Запропоновано алгоритм оцінювання ефективності угод ІРО, заснований на удосконаленні розрахунку ціни капіталу. На основі вивчення досвіду країн - глобальних і регіональних лідерів з розвитку ринків ІРО сформульовано рекомендації щодо розвитку ринку ІРО в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.622.92 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414919 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Редзюк Є. В. 
Переваги і недоліки фінансової глобалізації на міжнародних ринках цінних паперів / Є. В. Редзюк // НТІ. - 2015. - № 1. - С. 47-56. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Відзначено, що в міжнародній економіці між функціонуючими системами фінансової глобалізації і провідними фондовими біржами світу активно відбувається процес конвергенції та взаємовпливу. Ці процеси можуть мати деструктивний характер, що призводить до криз і потрясінь, до суттєвого збільшення факторів ризику, проте можуть і швидко й ефективно впливати на зростання ВВП країни, підвищення рівня життя населення і більш досконале регулювання ринково орієнтованої економічної системи. При цьому значення інститутів, що формують глобалізовані ринки цінних паперів, все більше зростає і в перспективі їх вплив стане ще суттєвішим разом із підвищенням ролі науки в економіці, деіндустріалізації, інформатизації та зниженням бар'єрів для вільного перетоку капіталів між країнами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.622.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Серажим Ю. В. 
Трансформація механізму саморегулювання міжнародного ринку цінних паперів у сучасних умовах : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Ю. В. Серажим; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 21 c. - укp.

Розглянуто поняття саморегулівної організації. Проаналізовано різні види саморегулювання на міжнародному ринку цінних паперів (ЦП) у контексті негативних і позитивних аспектів функціонування. Систематизовано концепції впливу інвестиційних операцій на стан ринку ЦП, а також визначено напрями трансформації механізму саморегулювання міжнародного ринку ЦП. Проаналізовано системи ефективного саморегулювання міжнародного ринку ЦП, хід модернізації моделі саморегулювання учасників міжнародного ринку ЦП, а також визначено перспективи розвитку механізму саморегулювання ринку ЦП в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.622.92 + У9(4УКР)826.229.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415651 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Білоус К. І. 
Заставний портфель цінних паперів як об'єкт фінансового управління / К. І. Білоус // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2021. - № 1/2. - С. 19-23. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Сформовано визначення заставного портфеля цінних паперів як об'єкта фінансового управління. Використано методи аналізу та порівняння поглядів різних авторів на визначення заставного портфеля цінних паперів і систематизацію та стандартизацію отриманого практичного досвіду та знань у сфері заставного менеджменту як складової фінансового управління. Виявлено та зафіксовано раніше нерозглянуті аспекти та особливості сутності заставного портфеля. В результаті сформовано визначення заставного портфеля цінних паперів як об'єкта фінансового управління, та запропоновано визначення терміна "заставний портфель цінних паперів", як динамічного портфеля, що є сукупністю прав на цінні папери позичальника, за виключенням переданих цінних паперів у забезпечення іншим контрагентам за процедурою регіпотекації. У результаті дослідження складено основу для подальшого вивчення сфери заставного менеджменту як окремого напряму фінансового управління. Рекомендовано використання нового визначення як базису для приведення законів і норм України до стандартів Європейського регулювання ринкової інфраструктури (EMIR) і Директиви про ринки фінансових інструментів (MiFID) задля інтеграції України до фінансових ринків Європейського Союзу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.622.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського