Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (9)Книжкові видання та компакт-диски (37)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.216.569.71$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 57
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Туманова Л. Є. 
Доброякісні та передракові зміни епітелію шийки матки при вагітності та після пологів / Л. Є. Туманова, О. В. Коломієць // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2004. - № 3. - С. 87-90. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проведено клинико-инструментальное обследование 146-ти женщин с патологией шейки матки во время беременности и после родов. Контрольную группу составили 49 беременных. Установлена структура клинических форм доброкачественных и предраковых изменений эпителия шейки матки у беременных. Изучены особенности соматического и гинекологического анамнеза течения родов у женщин с различными формами патологии шейки матки. Определена зависимость между паритетом беременности, родов, методом родоразрешения и регрессом доброкачественных и предраковых изменений эпителия шейки матки через 3 - 5 месяцев после родов.


Ключ. слова: беременность, шейка матки, доброкачественные и предраковые изменения эпителия
Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.2-3 + Р716.226.569.714.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Желєзна Г. О. 
Особливості гормонального профілю жінок із СПКЯ та нереабілітованою репродуктивною функцією після ендохірургічної стимуляції овуляції / Г. О. Желєзна // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2004. - № 3. - С. 106-110. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Ключ. слова: гормональный профиль, СПКЯ, эндохирургическая стимуляция овуляции
Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.024 + Р716.216.569.715.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Скрипченко Н. Я. 
Акушерська тактика під час вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки, спрямована на зниження життєвих ризиків для матері та плода / Н. Я. Скрипченко // Здоровье женщины. - 2009. - № 5. - С. 37-40. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проведено комплексне обстеження 190 вагітних із лейоміомою матки в період гестації, у пологах, у післяпологовий період і після пологів упродовж першого року. Розроблено комплекс лікувально-профілактичних заходів, тактика ведення вагітності, пологів та післяпологового періоду, реабілітація репродуктивного здоров'я жінок із лейоміомою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1 + Р716.226.56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Архипова В. С. 
Сучасні підходи до хірургічного лікування вагітних з пухлинами і пухлиноподібними утвореннями яєчників / В. С. Архипова, Н. М. Пушна, І. Є. Кучеревська, О. В. Калашнікова // Медицина трансп. України. - 2008. - № 3. - С. 49-51. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Обоснована целесообразность оперативного лечения беременных с опухолями яичников при прогрессирующей беременности. Оптимальным сроком проведения операции является 13 - 18-я неделя беременности. Применение эндоскопической методики у беременных позволяет снизить травматичность операции, не оказывая отрицательного воздействия на дальнейшее течение беременности, состояние плода и новорожденного.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.71-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Суханова А. А. 
Фізіохірургічні методи в комплексному лікуванні дисплазії епітелію шийки матки у вагітних і невагітних жінок фертильного віку / А. А. Суханова // Здоровье женщины. - 2009. - № 4. - С. 48-51. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Наведено результати етіопатогенетичного лікування дисплазії епітелію шийки матки (ДЕШМ) у 130 вагітних і 150 невагітних жінок фертильного віку. Визначено, що консервативне лікування ДЕШМ середнього і тяжкого ступеня (CIN 2 - 3) супроводжується рецидивами в 29,5 % випадків. Позитивний результат лікування в невагітних настає в 98 % випадків після комплексного лікування з використанням фізіохірургічних методів (кріодеструкції, радіохвильової деепітелізації і електроконізації шийки матки). У вагітних використовували метод радіохвильової деепітелізації, який не призводить до ускладнень вагітності і завершується позитивним ефектом у 100 % випадків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.2-5 + Р716.216.569.714.2-5

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кабаченко О. В. 
Клініко-метаболічні порушення та тактика ведення при лейкоплакії шийки матки : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О. В. Кабаченко; Харк. держ. мед. ун-т. - Х., 2002. - 20 c. - укp.

Розглянуто питання клініко-діагностичних і лікувально-реабілітаційних заходів у разі лейкоплакії шийки матки (ЛШМ) на підставі визначення клініко-метаболічних порушень за даної патології. Визначено фактори ризику розвитку ЛШМ. Вивчено мікробіоценоз піхви, ехосеміотику матки, яєчників, стан клітинної, гуморальної ланок імунітету, а також процесів перекисного окиснення ліпідів і гормонального статусу. Зазначено, що результати досліджень свідчать про розвиток хронічного запального процесу у піхві у випадку ЛШМ, обумовленого дисбактеріозом з провідною роллю у ньому хламідійної інфекції. Доведено, що хронічний запальний процес у піхві призводить до розвитку хронічного ендо- та екзоцервіциту, цитологічних змін епітелію шийки матки та супроводжується ехоструктурними змінами матки та яєчників, порушеннями в імунній, гормональній та ліпопероксидазній системах. Досліджено, що дані порушення залежать від наявності в анамнезі хірургічних методів лікування фонової патології шийки матки, а також від тривалості перебігу патологічного процесу у шийці матки. Розроблено шляхи оптимізації диспансерного ведення жінок з ЛШМ щодо проведення курсів терапії, спрямованої на корекцію клініко-метаболічних порушень, рецидивів і злоякісної трансформації даної патології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323853 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Коломієць О. В. 
Особливості доброякісної та передракової патології шийки матки у вагітних і породіль: фактори ризику, профілактика : Автореф. дис... канд. мед. наук / О. В. Коломієць; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. - К., 2006. - 22 c. - укp.

Проведено дослідження динаміки кольпоскопічних змін епітелію шийки матки, його морфофункціональних характеристик, гормональних порушень, показників місцевого імунітету та мікроекології піхви у вагітних і породіль. Охарактеризовано структуру доброякісної та передракової патології шийки матки під час вагітності та її зміни під час пологів. Досліджено перебіг вагітності, пологів, післяпологового періоду та стан новонароджених у жінок з дисгормональними змінами, факультативними та облігатними передраками шийки матки. Проведено вивчення мікроекології піхви, з'ясовано особливості імунітету у вагітних з доброякісними та передраковими змінами на шийці матки. Визначено фактори ризику прогресування передраків шийки матки після пологів. Удосконалено комплекс лікувально-профілактичних заходів, щодо запобігання персистенції передракової патології шийки матки та зниження застосування інвазивних методів лікування після пологів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА342376 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Карякіна О. Л. 
Профілактика акушерських і перинатальних ускладнень у вагітних з міомою матки : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / О. Л. Карякіна; Одес. держ. мед. ун-т. - О., 2008. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360050 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Соколовська Т. А. 
Профілактика перинатальної патології у вагітних з міомою матки різної локалізації : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / Т. А. Соколовська; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Вивчено особливості преморбідного фону, клінічного перебігу вагітності, пологів, функціонального стану фетоплацентарної системи, перинатальних наслідків розродження та стану новонароджених у жінок за наявності міоми матки. На підставі одержаних результатів розроблено, запропоновано та впроваджено практичні рекомендації щодо зменшення частоти та ступеня важкості перинатальної захворюваності, згідно з якими є необхідним диференційоване призначення відповідної медикаментозної терапії вагітним з міомою матки залежно від особливостей локалізації міоматозних вузлів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336628 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Жайворонок С. О. 
Профілактика та лікування плацентарної недостатності у вагітних з лейоміомою матки : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / С. О. Жайворонок; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. - К., 2005. - 18 c. - укp.

Наведено дані про стан фетоплацентарного комплексу та нейроендокринної адаптації у вагітних з лейоміомою матки. Встановлено, що за даної патології мають місце порушення гемодинаміки в системі мати - плацента - плід, які призводять до формування плацентарної недостатності, внутрішньоутробної гіпоксії та затримки розвитку плода. Виявлено, що дані порушення значною мірою обумовлені наявністю лейоматозних вузлів на матці, їх кількістю та розташуванням, зміною рівня основних стрес-асоційованих гормонів і психічним напруженням. Розроблено лікувально-профілактичний комплекс для вагітних з лейоміомою матки, спрямований на корекцію порушень психоемоційного стану, нормалізацію гемодинаміки та підтримку компенсаторних процесів у системі мати - плацента - плід. Науково обгрунтовано доцільність застосування та експериментально підтверджено лікувальну ефективність запропонованих заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1-52 + Р716.212.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339992 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Фірас А.Ф. Аль. Алі 
Реабілітаційні заходи у жінок з міомою матки в післяпологовому періоді : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / Фірас А.Ф. Аль. Алі; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. - Вінниця, 2008. - 20 c. - укp.

Наведено нове розв'язання наукової задачі сучасного акушерства та гінекології - розроблено ефективний комплекс реабілітаційних заходів у жінок з міомою матки у післяпологовому періоді з метою профілактики можливих ускладнень і збереження репродуктивної функції жінки. За результатами комплексного обстеження 152-х жінок досліджено лікувальний ефект місцевого застосування гестагену левоноргестрелу як внутрішньоматкової левоноргестрел-рилізинг (ЛНГ-рилізинг) системи стосовно структури та гемодинаміки фіброматозних вузлів на підставі даних трансвагінальної ехографії з доплерометричною оцінкою нодулярного кровообігу, клінічних даних у пізньому післяпологовому періоді з метою стабілізації розмірів міоматозних вузлів. У жінок з міомою матки у віддаленому післяпологовому періоді має місце більш виражена експресія факторів росту та зміна співвідношення їх рівнів. З'ясовано, що лікувальний вплив ЛНГ-рилізинг системи за рахунок місцевої дії одного з набільш сильнодіючих прогестинів - левоноргестрелу, який входить до складу системи, є надзвичайно ефективним щодо зниження судинної архітектоніки міоматозних вузлів у післяпологовому періоді, позитивно впливає на ехографічні характеристики фіброматозних вузлів та їх гемодинаміку, яка має прояв у підвищенні резистентності кровообігу живильних і внутрішньопухлинних судин. Відзначено, що застосування ЛНГ-системи є ефективним, зокрема для лікування пацієнток з міомами матки невеликих розмірів за інтрамуральних, субсерозних та інтрамурально-субсерозних локалізацій вузлів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1 + Р716.226.569.714.1 + Р716.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360897 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Малачинська М. Й. 
Реабілітація генеративної функції жінок зі звичним невиношуванням і гестаційною трофобластичною хворобою (пухирним занеском) в анамнезі : автореф. дис... канд. мед. наук / М. Й. Малачинська; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. - Л., 2007. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.219 + Р716.216.569.715

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА352158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Пашкова О. М. 
Репродуктивний прогноз при хірургічному лікуванні міоми матки : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О. М. Пашкова; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2009. - 20 c. - укp.

Досліджено питання зменшення частоти порушень репродуктивної функції жінок з міомою матки (ММ) шляхом оптимізації тактики ведення, вдосконалення міомектомії під час і поза вагітності, визначення репродуктивного прогнозу у разі ММ з наявними супутніми факторами ризику порушень репродуктивної функції. На підставі результатів вивчення ранніх і віддалених наслідків абдомінальної міомектомії у разі великих і гігантських розмірів ММ під час і поза вагітності проведено комплексне оцінювання можливості відновлення репродуктивної функції та виношування вагітності. Визначено показання для міомектомії під час вагітності, вдосконалення хірургічної тактики й умови виконання операції, що дозволяє знизити ризик післяопераційних ускладнень і передчасного переривання вагітності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-59 + Р716.216.569.71-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362350 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Суханова А. А. 
Патогенез, профілактика, діагностика та лікування фонових і передракових процесів шийки матки у вагітних : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.01 / А. А. Суханова; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2010. - 35 c. - укp.

Вперше описано кольпоскопічну семіотику фонових і передракових процесів шийки матки з різними етіопатогенетичними варіантами у вагітних. Визначено наявність ознак хибнопозитивного поліморфізму. З'ясовано діагностичну значущість методу флуоресцентної кольпоскопії. Описано ознаки фонових, передракових і злоякісних процесів шийки матки у вагітних. Здійснено вплив цитокінової системи на стан місцевого імунітету у вагітних. Розглянуто ознаки високого ступеня ризику малігнізації у вогнищах дисплазії епітелію шийки матки у вагітних на підставі зіставлення результатів ендоскопічно-цитоморфологічного обстеження, показників індексу апоптозу, імуногістохімічного дослідження ексцинції та поширеності рецепторів IL-2 та онкомаркерів: канцерембріонального антигену, панцитокератину й епісомального маркера CIN tec Р-16. Розроблено моніторинг, спрямований на діагностику, профілактику та лікування акушерських і перинатальних ускладнень у вагітних з патологією шийки матки з різними етіопатогенетичними варіантами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА371063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Господарський І. Я. 
Імунологічні особливості впливу індукторів інтерфероноутворення у жінок з невиношуванням вагітності / І. Я. Господарський, Х. О. Господарська, О. І. Зарудна // Здоровье женщины. - 2009. - № 10. - С. 146-148. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Вивчено основні популяції клітин із противірусною активністю в жінок із повторним невиношуванням вагітності на тлі реактивації цитомегаловірусу. Доведено терапевтичний вплив препарату Лавомакс в комплексному лікуванні таких пацієнток.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714-52 + Р716.218.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Подольський В. В. 
Кольпоскопічні зміни в жінок, інфікованих папіломавірусом людини, під час вагітності та після пологів / В. В. Подольський, А. В. Дербак // Здоровье женщины. - 2011. - № 3. - С. 219-225. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Вивчено особливості кольпоскопічних змін у 100 жінок, інфікованих папіломавірусом людини (ВПЛ): 12 були інфіковані низькоонкогенними типами та 88 - високоонкогенним типом ВПЛ. Зміни на шийці матки під час кольпоскопічного дослідження жінок, які одержували лікування до вагітності, були менш вираженими і в більшості випадків регресували після народження дитини. Це свідчить про необхідність обов'язкового обстеження жінок, які планують вагітність, і проведення їм відповідної передгравідарної підготовки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.215 + Р716.216.569.714

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Подольський В. В. 
Лікувально-профілактичні заходи для жінок, які перенесли пологи та інфіковані папіломавірусом людини / В. В. Подольський, А. В. Дербак // Здоровье женщины. - 2010. - № 8. - С. 157-163. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Інфекційно-запальні процеси статевих органів у вагітних не тільки значно ускладнюють перебіг вагітності, призводячи до переривання вагітності і завмерлої вагітності, але і значно погіршують стан репродуктивного здоров'я жінок фертильного віку. Уміння клінічно оцінити специфічні для папіломавірусної інфекції кольпоскопічні ознаки (оцтово-білий епітелій, мозаїка, пунктація тощо) та результати цитологічних досліджень у разі фонових захворювань шийки матки у жінок, які народили та інфіковані різними типами папіломавірусу людини, важливе для ранньої діагностики і раціонального лікування при передпухлинних процесах шийки матки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.2 + Р716.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Куземенская М. Л. 
Перинатальные исходы родоразрешения пациенток после различных методов лечения лейомиомы матки / М. Л. Куземенская // Здоровье женщины. - 2010. - № 2. - С. 99-100. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Результаты исследований свидетельствуют, что лейомиома матки и наличие рубца на матке после консервативной миомэктомии практически не оказывают специфического влияния на физическое развитие новорожденных и их постнатальную адаптацию в течение первого года жизни. Однако женщины с данной патологией составляют группу высокого риска по развитию хронической плацентарной недостаточности, дистресса плода и перинатальной заболеваемости. Полученные результаты являются обоснованием для усовершенствования комплекса диагностических и лечебно-поофилактнческих мероприятий, направленных на улучшение непосредственных результатов родоразрешения, особенно женщин после консервативной миомэктомии.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1 + Р716.216.569.714.1 + Р716.226

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Тихоненко В. Г. 
Показники інтерферонового та цитокінового статусу у вагітних із папіломавірусними ураженнями статевих органів / В. Г. Тихоненко, В. П. Лакатош, О. М. Корніліна, Л. М. Лазаренко, О. Ю. Костенко // Здоровье женщины. - 2009. - № 10. - С. 164-165. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.71-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Подольський В. В. 
Психоемоційний стан у жінок, які перенесли пологи та інфіковані папіломавірусом людини / В. В. Подольський, А. В. Дербак // Здоровье женщины. - 2009. - № 10. - С. 133-136. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Протягом року після пологів вивчали психоемоційний стан у жінок фертильного віку, інфікованих папіломавірусом людини (ПВЛ), з порушеннями репродуктивного здоров'я. Проаналізовано причини стресу та показано зв'язок між інфікуванням ПВЛ і порушенням репродуктивного здоров'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714 + Р716.226.569.714 + Р645.027

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського