Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Р608.21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Спирин Ю. С. 
Опыт хирургического лечения локальных форм эссенциального гипергидроза / Ю. С. Спирин, И. В. Арбузов, А. А. Землянкин, Р. В. Ивашко, В. И. Арбузов, И. И. Боляновский // Хірургія України. - 2007. - № 4. - С. 55-59. - Библиогр.: 7 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.21-59 + Р252.74

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Денищук П. А. 
Шляхи оптимізації діагностики та хірургічного лікування первинного аксілярного гіпергідрозу : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / П. А. Денищук; ДВНЗ "Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я. Горбачевського". - Т., 2011. - 20 c. - укp.

Уточнено фактори ризику виникнення первинного гіпергідрозу та патогенетичні механізми посилення продуктивної активності потових залоз пахової ділянки у хворих на первинний аксілярний гіпергідроз. Вперше методом неінвазивного газохроматографічного аналізу визначено склад жирних кислот у поті пацієнтів на різних етапах лікування, розроблено спосіб оцінювання порушень ліпідного метаболізму у разі первинного гіпергідрозу. Вперше запропоновано інтегральний діагностично значимий коефіцієнт тяжкості перебігу захворювання, на основі якого розроблено критерії й алгоритм вибору оптимальної діагностики та лікування хворих на первинний аксілярний гіпергідроз. Встановлено особливості морфологічних і морфометричних змін у потових залозах аксилярної ділянки залежно від виду хірургічного та консервативного лікування хворих на первинний аксілярний гіпергідроз у ранньому та віддаленому післяопераційному періодах. Вперше розроблено та впроваджено в клінічну практику новий хірургічний інструмент, а саме оригінальну металеву канюлю для здійснення комплексного ультразвукового та вакуумно-механічного видалення потових залоз у хворих на аксілярний гіпергідроз. Визначено відеоендоскопічні маркери оптимального видалення потових залоз у разі комплексного хірургічного лікування хворих на первинний аксілярний гіпергіроз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.21-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384756 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського