Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>U=Р281.811.19$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Стадніченко А. В. 
Визначення ступеня інкапсуляції у ліпосомах з антрацикліновими антибіотиками, отриманими за допомогою методу "хімічного градієнта" / А. В. Стадніченко, Ю. М. Краснопольський, С. М. Коваленко // Фармац. журн. - 2008. - № 5. - С. 98-103. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проведены исследования, которые позволили разработать методику по определению степени инкапсуляции водорастворимых антибиотиков при производстве липосом. Определены метрологические характеристики. Разработанную методику можно использовать для контроля в процессе производства липосом методом "химического градиента".


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.811.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28227 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Яковлєва Л. В. 
Фармакоепідеміологічні дослідження споживання антибіотиків із групи карбапенемів / Л. В. Яковлєва, Н. О. Матяшова // Клініч. фармація. - 2013. - 17, № 1. - С. 4-7. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано структуру фармацевтичного ринку антибіотиків групи карбапенемів в Україні. Проведено оцінку споживання на підставі амбулаторного споживання препаратів протягом шести років по всій території України за допомогою ATC/DDD-методології, що становлять особливий інтерес для суспільства з точки зору медичних, соціальних та економічних наслідків їх нераціонального застосування і дозволяє проводити тривалі дослідження на різних рівнях споживання препаратів. ATC/DDD-методологія рекомендована ВООЗ для оцінки споживання лікарських засобів, яким привласнений код АТС та дозволяє оцінити споживання лікарських препаратів у реальних дозах незалежно від вартості упаковки, лікарської форми та виробника. Під час проведення дослідження розраховано показник DDDs/1000 жителів/день, який надає уявлення про частку населення, яка одержує певний вид лікування. Аналіз споживання карбапенемових антибіотиків протягом шести років дозволив встановити, що найбільш споживаним препаратом за весь період дослідження залишається іміпенем у комплексі з інгібітором ферменту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.811.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15836 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Селюк М. Н. 
Современные цефалоспорины в клинической практике / М. Н. Селюк, Н. Н. Козачок, О. В. Селюк // Сімейна медицина. - 2013. - № 2. - С. 76-78. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Представлена современная классификация цефалоспоринов. Охарактеризован спектр действия поколений. Акцент сделан на цефалоспоринах III поколения, выбор оптимального препарата в зависимости от клинической ситуации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.811.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дронова М. Л. 
Нові антибіотики хінолонового ряду: перспективи застосування в клінічній практиці : (огляд літ.) / М. Л. Дронова, Н. О. Вринчану, Д. М. Дудікова // Фармакологія та лікар. токсикологія. - 2015. - № 1. - С. 3-12. - Бібліогр.: 43 назв. - укp.

Узагальнено дані щодо розробки нових препаратів класу хінолонів. Нині представники цього класу знаходяться на етапі доклінічних досліджень, 10 препаратів - на етапі клінічних випробувань. Нові сполуки класу нефторованих хінолонів (немоноксацин, озеноксацин та KRP-АМ1977) характеризуються розширеним спектром відносно мультирезистентних штамів грампозитивних бактерій та атипованих збудників пневмоній. Проведено клінічні дослідження свідчать, що немоноксацин та пероральна форма KRP-АМ1977 є ефективними для лікування пацієнтів з респіраторними захворюваннями, ін'єкційна форма KRP-АМ1977 - при інфекціях, обумовлених MRSA, озеноксацин - при інфекціях шкіри. Нові фторовані хінолони активні відносно MRSA, атипових збудників респіраторних інфекцій, анаеробів та мікроорганізмів, резистентних до фторхінолонів попередніх поколінь. Особливістю одного з нових препаратів - делафлоксацину - є високий ступінь проникнення в біоплівку S. aureus, що свідчить про перспективність застосування препарату при захворюваннях, обумовлених біоплівковими формами бактерій. Нині доведено ефективність препарату при госпітальній пневмонії, абдомінальних інфекціях та інфекціях урогенітального тракту. Для фінафлоксацину, препарату цієї групи, характерним є підвищення активності в кислому середовищі, що дозволяє застосовувати препарат при інфекціях сечових шляхів та хворобах, обумовлених Helicobacter pylori. Проведено дослідження сполуки АСН-702, представника нового підкласу хінолонів - ізотіазохінолонів. АСН-702 виявляє активність відносно біоплівкових форм мікроорганізмів, а також мультирезистентних штамів Mycobacterium tuberculosis. На увагу також заслуговує сполука гібридної конструкції, що поєднує у своїй структурі елементи будови рифампіцину та представника хінолонів CBR-2092 і має комбіновани механізм дії. Препарат, розроблений на основі сполуки, може застосовуватися для лікування пацієнтів з персистуючою інфекцією, зумовленою S. aureus. Представлена інформація свідчить про необхідність подальшого пошуку нових активних антимікробних засобів та перспективність розробки ефективних та безпечних препаратів серед представників класу хінолонів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.811.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100063 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського