Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Р194.19$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Андрейчин М. А. 
Бактериальные диареи / М. А. Андрейчин, О. Л. Ивахив. - К. : Здоров'я, 1998. - 412 c. - Библиогр.: с. 402-412 - рус.

Викладено сучасні дані про етіологію, поширеність, патогенез, клініку, ускладнення, діагностику і терапевтичне лікування найбільш розповсюджених кишкових бактеріальних інфекцій (холера, сальмонельоз, шигельоз, ешерихіоз, стафілококові токсикоз та ентероколіт, кампілобактеріоз, кишковий ієрсиніоз, кишковий клостридіоз тощо). Значну увагу приділено їх диференціальній діагностиці з хірургічною та терапевтичною патологією, лікувальним заходам із використанням антибактеріальних, дезінтоксикаційних, дегідратаційних, імунокоригувальних засобів, а також інтенсивній терапії невідкладних станів (гіповолемічний та інфекційно-токсичний шок). Ця книга є першою клінічною монографією, в якій узагальнено багаточисленні відомості, що були опубліковані в періодичних виданнях, матеріалах наукових конференцій та інших, часто недоступних загальному колу фахівців, документах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.19 + Р194.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Харченко Ю. П. 
Клініко-епідеміологічні особливості ротавірусної інфекції у дітей в Одеському регіоні. Досвід застосування препарату "Ентерожерміна" у комплексному лікуванні / Ю. П. Харченко, І. В. Юрченко, С. В. Кашинцев,, Хамо Ібрагім , Н. П. Ісакова // Соврем. педиатрия. - 2010. - № 4. - С. 152-155. - укp.

Проаналізовано результати клініко-лабораторного обстеження 2964 дітей віком від 9 днів життя до 5 років, що знаходилися на стаціонарному лікуванні з діагнозом "Гостра кишкова інфекція", за період з грудня 2006 р. по грудень 2009 р. У 40,9 % зразках фекалій за допомогою методу імуноферментного аналізу виявлено ротавіруси групи A. Високий рівень захворюваності на ротавірусну інфекцію (РВІ) у дітей спостерігається цілорічно, а найбільшу кількість захворілих виявлено у зимово-весняний період. Використання у комплексі терапії дітей із РВІ пробіотика Ентерожерміна сприяє швидшому зникненню основних клінічних симптомів захворювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.19-3 + Р194.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Малыш Н. Г. 
Ротавирусная инфекция в Украине: особенности эпидемиологии / Н. Г. Малыш, С. И. Доан, О. Н. Чемич // Лікар. справа. - 2018. - № 3/4. - С. 93-98. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

В современных условиях в Украине официальные показатели заболеваемости ротавирусной инфекцией варьируют от 14,7 до 30,9 на 100 000 населения и превышают инцидентность шигеллезом и сальмонеллезом. Группа риска - дети в возрасте до 4 лет. Уровни заболеваемости ротавирусной инфекцией детей в возрасте до 1 года превышают инцидентность детей возраста 5 - 9 лет более чем в 6 раз, 10 - 14 лет - более чем в 30 раз, 15 - 17 лет - более чем в 100 раз. Инцидентность городских жителей в 3 раза выше сельских. Чаще всего ротавирусную инфекцию регистрируют в областях, расположенных в бассейне реки Днепр и акватории Черного моря. В детских дошкольных учреждениях зарегистрировано большинство (66,7 %) вспышек ротавирусного энтерита. Увеличение заболеваемости отмечается в зимние месяцы. Масштабность водных вспышек зависит от типа источника питьевого водоснабжения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.19 + Р733.514.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Жс20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гарас М. Н. 
Сучасні етіопатогенетичні та клінічні особливості ротавірусної інфекції в дітей / М. Н. Гарас, У. І. Марусик // Актуал. инфектология. - 2019. - 7, № 1. - С. 13-16. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Показано провідну етіологічну роль ротавірусної інфекції серед причин гострого гастроентериту та секреторної діареї в дитячому віці, описано внесок ротавірусів у структуру нозокоміальних кишкових інфекцій. В умовах помірного клімату збуднику притаманні зимова сезонність та певна вікова залежність (найбільшою мірою - у ранньому віці). Характерною клінічною особливістю ротавірусної інфекції є комбінація проявів з боку респіраторного та шлунково-кишкового тракту у вигляді катару верхніх дихальних шляхів та гострого гастроентериту. Останніми роками доводиться роль ротавірусу в розвитку позакишкових церебральних симптомів (менінгоенцефаліти, судоми, міозит і поліомієлітоподібні захворювання).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.19 + Р194.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101103 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського