Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Н539.13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Срібняк Н. М. 
Крутильна жорсткість залізобетонних елементів перекриттів з нормальними тріщинами : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / Н. М. Срібняк; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О., 2009. - 23 c. - укp.

Розвинуто й удосконалено методику визначення жорсткості за умов кручення залізобетонних елементів з нормальними тріщинами з метою уточнення внутрішніх зусиль в елементах статично невизначених систем перекриття. Запропоновано інженерні методики визначення жорсткості та міцності елемента з нормальними тріщинами за умов кручення. Вірогідність даних, одержаних за запропонованою числово-аналітичною методикою, підтверджено даними числових досліджень з використанням МКЕ, а також експерименальними даними, що дозволило створити комп'ютерну програму дя визначення параметрів жорсткості та міцності залізобетонних елементів з нормальними тріщинами. Відзначено, що розроблену програму доцільно використовувати для проведення практичних інженерних розрахунків. На експериментальних балках-зразках, що мали штучні нормальні тріщини та зазнавали впливу крутного моменту, досліджено вплив висоти стисненої зони та діаметра поздовжньої арматури на характер роботи, деформування та руйнування зразків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 + Н539.13-028

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА365376 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мотовилов О. В. 
Міцність сталебетонних елементів прямокутного перерізу при крученні : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / О. В. Мотовилов; Харк. держ. акад. залізн. трансп. - Х., 1999. - 18 c. - укp. - рус.

Розглянуті існуючі типи сталебетонних конструкцій і методи їх розрахунку. Відмічено, що питання розрахунку сталебетонних елементів прямокутного перерізу на кручення вивчені слабо. Проведено експериментальне дослідження сталебетонних, сталезалізобетонних і залізобетонних брусів прямокутного поперечного перерізу при крученні. Показані особливості роботи зразків в обоймі. Розроблені методи визначення напружено-деформованого стану в поперечному і нахиленому перерізі сталебетонного елемента, а також інженерний спосіб визначення несучої здатності сталебетонного бруса прямокутного перерізу при крученні. Запропонована конструкція сталебетонного бруса, який сприймає значні крутні та згинальні впливи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.13-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Попруга Д. В. 
Міцність стикових з'єднань при підсиленні залізобетонних згинальних елементів у стиснутій зоні : автореф. дис... канд. техн. наук.: 05.23.01 / Д. В. Попруга; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2009. - 20 c. - укp.

У порівняльному аспекті досліджено та проаналізовано напружено-деформований стан залізобетонних згинальних елементів, підсилених у стисненій зоні шаром залізобетону за різних способів улаштування контактного шва. Розглянуто характер руйнування залізобетонних балок з урахуванням особливостей улаштування контактних швів у разі їх підсилення. Встановлено закономірність характеру утворення та розкриття тріщин у досліджених балках від початкових рівнів навантаження до руйнування. Проаналізовано закономірність зростання прогинів у підсилених балках за різних способів улаштування контактного шва (за допомогою клею, шпонок, випусків арматури). Виявлено закономірності впливу міцності контактних швів на міцність підсилених зразків. Визначено вплив фізико-механічних характеристик арматури А400С і використаних бетонів на заповнювачах з відходів збагачення магнітної сепарації ГЗК на напружено-деформований стан дослідних зразків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.13-09 + Н539.13-028.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362251 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мельник О. В. 
Крутильна жорсткість та міцність залізобетонних елементів коробчастого перерізу з нормальними тріщинами : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / О. В. Мельник; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О., 2012. - 24 c. - укp.

Запропоновано інженерні методики визначення жорсткості та міцності залізобетонних елементів коробчастого перерізу з нормальними тріщинами на кручення. Достовірність даних, одержаних за запропонованою числово-аналітичною методикою, підтверджена даними числових досліджень з використанням МСЕ, а також експериментальними даними, що дозволило створити комп'ютерну програму в програмному комплексі "Mathcad" для визначення параметрів жорсткості та міцності залізобетонних елементів коробчастого перерізу з нормальними тріщинами. Програма може бути використана в практичних інженерних розрахунках. На експериментальних зразках коробчастого перерізу, що мали штучні нормальні тріщини та зазнавали впливу крутного моменту, досліджено вплив висоти зони без тріщин і діаметру поздовжньої арматури на їх характер роботи, деформування та руйнування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.13-028

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390565 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Орлова О. М. 
Жорсткість залізобетонних елементів двотаврового перерізу з нормальними тріщинами при крученні : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / О. М. Орлова; "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій", державне підприємство. - Київ, 2021. - 22 c. - укp.

У дисертації розроблені методики розрахунку жорсткості та несучої здат¬ності при крученні залізобетонних елементів двотаврового перерізу з нормаль¬ними тріщинами. На основі теоретичних і експериментальних досліджень вирішена важли¬ва науково-технічна задача визначення жорсткості та міцності при крученні за¬лізобетонних елементів двотаврового поперечного перерізу з нормальними тріщинами з урахуванням нагельної сили в поздовжній арматурі, її кількості і розташування в перерізі. Показано, що задача визначення крутильної жорсткос¬ті елементів з нормальними тріщинами включає в себе три етапи: розсічення поздовжньої арматури і визначення взаємного зсуву берегів нормальної тріщи¬ни; визначення нагельних сил в поздовжній арматурі; обчислення жорсткості при крученні в місці розташування тріщини і елемента в цілому. Показано, що перше завдання є найбільш складним. Це завдання визначення взаємного пере¬міщення берегів нормальної тріщини вирішене різними способами, в тому числі інженерним, що дозволяє без застосування ЕОМ розраховувати конструкції. Проведено експериментальні дослідження на зразках залізобетонних балок. Ре¬зультати експериментальних досліджень порівняні з теоретичними пропозиція¬ми. Показано їх гарний збіг. Розроблено програми для ЕОМ, в яких реалізовані всі запропоновані методики визначення взаємного зсуву берегів нормальної тріщини, нагельної сили і жорсткості при крученні елементів з нормальними тріщинами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.13-028.011

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА448343 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського