Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Н441.331.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Рутковська І. З. 
Напружено деформований стан збірно-монолітних попередньо напружених кесонних перекрить непрямокутної форми : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / І. З. Рутковська; Держ. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2000. - 19 c. - укp.

Дисертацію присвячено теоретичному та експериментальному дослідженню напружено деформованого стану збірно-монолітного кесонного перекриття (ЗМКП) непрямокутної форми за різних схем навантаження. Розроблено алгоритми та наведено методику розрахунку ЗМКП на пружній та непружній стадіях роботи з використанням програмних комплексів "МІРАЖ" і "ФЕНІКС-2". Чисельний розрахунок ЗМКП від рівномірно розподіленого навантаження виконано для двох варіантів опирання на 12 колон; на 12 колон та розташовані за периметром несучі стіни. Визначено коефіцієнт співвідношення зусиль між головними та другорядними балками для різних вузлів ЗМКП. Запропоновано інженерний метод розрахунку перекриття. Дослідження натурної конструкції розмірами у плані 19,8 times 17,42 м підтвердили адекватність фізичної і розрахункової моделі для пружної та непружної стадій. Враховано вплив фізичної нелінійності бетону на розподіл зусиль у системі. Вказано на переваги запропонованої конструкції ЗМКП у порівнянні з аналогічними монолітним і монолітно-збірним варіантами за основними техніко-економічними показниками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1-02

Шифр НБУВ: РА307809 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фарадж Баасар М. Х. 
Розрахунок несучих систем багатоповерхових будинків з урахуванням повзучості матеріалу : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.17 / М. Х. Фарадж Баасар; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 1999. - 17 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено розвитку методик розрахунку несучих конструкцій багатоповерхових будинків - попередньо-напружених збірно-монолітних кесонних перекрить, плоскопаралельних і просторових багатов'язних вертикальних несучих систем з урахуванням повзучості. Отримано рівняння, розроблено методики і програмне забезпечення для визначення зусиль і переміщень. Підтверджено адекватність і ефективність дискретно-континуальної розрахункової моделі, застосування якої дозволяє розглядати будинок як єдину просторову систему з урахуванням реологічних властивостей матеріалу конструкцій. Виконано аналіз напружено-деформованого стану конструкцій і перерозподілу зусиль внаслідок повзучості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1-02 + Н536.3-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА305968 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лобзін М. В. 
Дослідження впливу порушення зчеплення арматури з бетоном у приопорних ділянках залізобетонних ребристих плит покриття на їх несучу здатність / М. В. Лобзін, Д. Г. Гладишев, В. К. Шиндер // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 755. - С. 237-241. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто важливість визначення впливу пошкоджень на несучу здатність приопорного вузла ребристої плити покриття.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ротко С. В. 
До розрахунку балки монолітного ребристого перекриття із урахуванням фізичної нелінійності / С. В. Ротко, О. А. Ужегова, І. В. Задорожнікова, В. В. Дудченко // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2012. - Вип. 24. - С. 235-241. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено вплив нелінійних властивостей бетону та арматури на напружено-деформований стан другорядної балки монолітного перекриття під час розрахунку в ПК ЛІРА.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1 + Н539.1-028

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Тимофеев Н. И. 
Определение деформаций ребристой панели перекрытия в период реконструкции промышленного здания / Н. И. Тимофеев // Бетон и железобетон в Украине. - 2001. - № 5. - С. 28-32. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Приведены новые решения по расширению функциональных возможностей путем обеспечения испытания отдельной плиты при одновременном сохранении целостности структур смежных перекрытий. А также изложена теория, без которой невозможно произвести оценку опытных результатов с расчетными. Предложено устройство, позволяющее загрузить плиту перекрытия при помощи рычага Архимеда, стоек, цанговых захватов и определить запас прочности конструкции. Способ определения деформаций с наименьшими затратами полезен для народного хозяйства легко осуществим, безопасен при реализации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Чучмай О. М. 
Розвиток аналітичних і чисельних методів розрахунків залізобетонних кесонних перекриттів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / О. М. Чучмай; Одес. держ. акад. буд-ва та архітектури. - Одеса, 2016. - 20 c. - укp.

Дисертаційна робота присвячена розвитку аналітичних і числових методів розрахунків залізобетонних кесонних перекриттів. Розширено алгоритм методу переміщень у плані можливості врахування крутіння, що необхідно за навантажень, дія яких призводить до виникнення крутних моментів, що становлять 10 - 20 % від згинальних моментів. Метод переміщень також одержав розвиток для деформаційного розрахунку перехресно-балкових систем. Алгоритм залишається традиційним, спочатку виконується розрахунок в пружній постановці, та визначаються поздовжні сили першого наближення, потім проводиться новий розрахунок з обліком знайдених поздовжніх сил першого наближення. Одержано функції, що коректують коефіцієнти канонічних рівнянь. Запропоновано методику розрахунків кесонних перекриттів числово-аналітичним методом граничних елементів, що дозволило одержати розв'язну систему алгебричних рівнянь, яка на два порядки менша за аналогічну систему в методі скінченних елементів, зі збереженням прийнятної для інженерної практики точності обчислень, і при цьому не вимагає використання дорогих спеціальних програм. Розроблено методику моделювання та розрахунків кесонних перекриттів у програмах SCAD та ANSYS. Відзначено, що перевагу слід віддавати пакету ANSYS, у бібліотеці скінченних елементів якого є елемент, що дозволяє в автоматичному режимі моделювати появу тріщини в бетоні та переходити до нелінійного розрахунку. Проведені експериментальні дослідження кесонного перекриття, які підтвердили ефективність і точність розвинених аналітичних і комп'ютерних методів розрахунків залізобетонних кесонних перекриттів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1 + Н539.4-028

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423422 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського