Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (17)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Н303.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
Категорія:    
1.

Шаленный В. Т. 
Использование мелких стеновых блоков для строительства и реконструкции / В. Т. Шаленный, Р. Б. Папирнык // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2002. - № 3-5. - С. 145-148. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Приведено технико-экономическое сравнение эффективности использования ячеистобетонных блоков в качестве стенового ограждения для строительства и реконструкции зданий и сооружений с другими стеновыми материалами. Описана технологическая особенность возведения стен из ячеистых блоков.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лаповська С. Д. 
Ніздрюватий бетон з вологозахисними властивостями / С. Д. Лаповська, Т. М. Волошина // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2002. - № 3-5. - С. 86-88. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.7 + Н303.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Свинарев А. В. 
Оборудование для производства мелкоштучных стеновых блоков из неавтоклавного пенобетона по резательной технологии / А. В. Свинарев, В. В. Тысячук // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2002. - № 3-5. - С. 128-131. - рус.

Проведена общая классификация оборудования для распиловки моноблочных массивов неавтоклавного пенобетона на мелкоштучные изделия. Дано описание линии по производству мелкоштучных изделий из пенобетона, наиболее подходящей для малых и средних производств.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Баштанник А. Р. 
Опыт утепления стен газобетоном / А. Р. Баштанник, Н. В. Рудюк, С. П. Кишко // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2002. - № 3-5. - С. 31-32. - Библиогр.: 1 назв. - рус.

Предложены варианты утепления стен ячеистобетонными мелкоштучными стеновыми изделиями на основании опыта НПФ "Стройиндустрия".


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1 + Н307.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Лук'янченко М. П. 
Стінові карбонатні матеріали на комплексному механоактивованому силікат-натрієвому в'яжучому : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.05 / М. П. Лук'янченко; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. - Сімф., 2005. - 17 c. - укp.

Теоретично й експериментально підтверджено можливість одержання механоактивованого високошвидкісним подрібненням комплексного силікат-натрієвого в'яжучого та стінових карбонатних матеріалів з його використанням. Встановлено вплив швидкості навантаження під час подрібнення та температури на процес декарбонації зразків вапняку різного розміру. Показано роль оксиду кальцію, що утворюється на поверхні вапнякових частинок у формуванні структури матеріалу на силікат-натрієвому в'яжучому. Виявлено закономірності утворення структури та властивостей карбонатних матеріалів з використанням механоактивованого комплексного силікат-натрієвого в'яжучого залежно від витрат даного матеріалу, співвідношення його компонентів та рівня механохімічної активації. Показано, що наявність у комплексному механоактивованому силікат-натрієвому в'яжучому піритних недогарків сприяє утворенню в цементуючій масі опалоподібного мінералу бобковиту та підвищенню міцності матеріалу. З використанням комплексного механоактивованого силікат-натрієвого в'яжучого розроблено стіновий карбонатний матеріал і створено ресурсоощадну технологію його виготовлення, що дозволяє у процесі механохімічної активації знизити витрати енергоємної силікату-брили до 10 - 20 % без зниження фізико-механічних властивостей виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1 + Н312.343

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336836 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Судакова О. І. 
Швидкотвердіючий стіновий матеріал із органічних целюлозовмісних відходів промисловості : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.05 / О. І. Судакова; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 1999. - 20 c. - укp. - рус.

Дисертація присвячена питанню одержання ефективного швидкотвердіючого конструкційно-теплоізоляційного стінового матеріалу на основі аболіту з поліпшеними фізико-механічними властивостями. Новий матеріал виробляється на основі композиційного гіпсоцементного в'яжучого і органічних целюлозовмісних відходів промисловості. Запропонований новий метод підбору складу арболіту. Розроблено оптимальні склади і умови виготовлення швидкотвердіючого стінового матеріалу (швидкість твердіння до розпалубної міцності скорочена з 24 годин до 20 хвилин, збільшена водостійкість на 40%, збільшена міцність на 60%). Собівартість продукції знижена на 70%.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1 + Н312.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Зоріна О. А. 
Ефективні стінові вироби з використанням осадів стічних вод : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / О. А. Зоріна; ДВНЗ "Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт.". - Д., 2011. - 21 c. - укp.

Одержані результати дослідження забезпечать ресурсо- й енергозбереження за виготовлення й експлуатації стінових виробів з покращеними показниками фізико-механічних властивостей. Осади стічних вод (ОСВ), які вміщують легкоплавкі речовини й оксиди металів, а також колоїдні частинки, сприяють, у разі випалу, утворенню первинного розплаву, який ініціює взаємодію та спікання глинистих частинок за температур, нижчих на 100 - 120 °С, ніж без домішок ОСВ і з утворенням більш міцних мінералів. Встановлено функціональні залежності фізико-механічних властивостей від кількості ОСВ в дво- і в трихкомпонентних сировинних сумішах. В результаті проведених досліджень одержані пористоповнотілі стінові вироби марок 125 та морозостійкістю 35-ти циклів, пористопорожнинні вироби марок 150 та морозостійкістю 50-ти циклів. Використання ОСВ в енергозберігальних технологіях сприятиме повній утилізації відходів, звільненню міських земель і покращенню екологічних умов регіонів України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1 + Л422.7-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384680 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Бахтіна Т. О. 
Стінові матеріали карбонізаційного твердіння на основі вапна : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Т. О. Бахтіна; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. - Сімф., 2009. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л459.422 + Н303.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369300 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Калимон Я. А. 
Дослідження властивостей сировинних сумішей для виготовлення стінних виробів / Я. А. Калимон, С. О. Микула, О. Я. Микула // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 761. - С. 21-23. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Досліджено властивості сировинних сумішей для виготовлення стінних виробів, які містять відходи збагачення вугілля, глину та тверді додатки - марганцеву руду та вапняк. Досліджено також якісні показники виробів і ступінь зв'язування сульфуру під час термооброблення, яке здійснено за виробничих умов за температури 950 градусів за Цельсієм.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Єлькіна І. І. 
Стінові матеріали на основі шламів промивання подрібнених магматичних порід : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / І. І. Єлькіна; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. - Сімф., 2013. - 20 c. - укp.

Вперше теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість одержання стінових матеріалів із шламів промивання подрібнених магматичних порід на цементних, вапняно-цементних і вапняних в'яжучих з використанням механоактивації сировини та карбонізації виробів. Експериментально встановлено вплив ультразвукової механоактивації частини цементів і домішки мікрокремнезему на структуру та властивості цементного каменю. Розглянуто спільну дію складу (шлам, в'яжучі, мікрокремнезем) і технології (механоактивація, карбонізація) на структуру та властивості матеріалів. Визначено оптимальні технологічні параметри виготовлення пресованих стінових матеріалів на основі шламів з використанням цементних, вапняно-цементних і вапняних в'яжучих. Розроблено ресурсозберігальні технології виготовлення цегли на основі шламів, що базуються на нових технічних і технологічних рішеннях, спрямованих на збільшення обсягу утилізації шламу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1 + Л459. 42

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397133 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Койчев О. О. 
Ефективні стінові вироби на основі поризованих вапняно-кремнеземистих композитів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / О. О. Койчев; Одес. держ. акад. буд-ва та архітектури. - Одеса, 2014. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА407262 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Сердюк В. Р. 
Теплотехнічні особливості будівництва та експлуатації газобетонних зовнішніх стін малоповерхових будівель / В. Р. Сердюк // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2019. - № 5. - С. 14-20. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Досліджено стан та структуру будівництва малоповерхового житла. Показано, що в Україні, за аналогією з розвиненими країнами світу, зростає питома вага малоповерхового житла. Представлено динаміку виробництва газобетону, як сучасного енергоефективного стінового матеріалу. Розкрито основні тенденції удосконалення якості та покращення експлуатаційних характеристик автоклавного газобетону. Показано сучасні підходи оцінки теплопровідності газобетонних виробів в залежності від його вологості. Надано дані щодо вдосконалення нормативної бази будівництва. Здійснено оцінку теплотехнічних особливостей енергоефективних зовнішніх газобетонних стін малоповерхових будівель. Розкрито основні причини негативних наслідків використання газобетону в огороджувальних конструкціях будинків. Зазначено основні технологічні особливості зберігання газобетону, процесу будівництва та його експлуатації в стінових конструкціях, особливо в перші роки експлуатації будівлі. Надано класифікацію та основні фізико-механічні показники газобетону за видами та умовами тверднення. Показано, що рівнозважена вологість стіни досягається впродовж 2 - 3-х років його експлуатації. Проаналізовано сучасні підходи прогнозування та емпіричні закономірності теплопровідності газобетону в залежності від його вологості. Визначено основні підходи та рекомендації до забезпечення ефективності використання газобетону в огороджувальних конструкціях малоповерхового житла.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н303.1 + Н331.742

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського