Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Л710.53$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Тонкопієва Л. С. 
Структурні перетворення полімерних систем при відпаленні в електричному полі / Л. С. Тонкопієва, В. Г. Сиромятніков // Полімер. журн. - 2005. - 27, № 4. - С. 249-254. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Досліджено вплив електричного поля в процесі відпалення на перебудову структури ряду полімерів. Показано, що тривале відпалення полімеру призводить до перебудови його структури на рівні як самих макромолекул, так і системи в цілому. Дія електричного поля зводиться до кінетичного гальмування електричними силами трансляційного руху сегментів, утруднення конформаційної перебудови макромолекул та переходу їх у стан з мінімумом вільної енергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тонкопієва Л. С. 
Кореляція процесу відпалення полімеру з хімічною будовою макромолекул : Автореф. дис... канд. хім. наук : 02.00.06 / Л. С. Тонкопієва; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2002. - 17 c. - укp.

Досліджено процес перебудови структури полімерів та кополімерів за умов дії зовнішніх та внутрішніх факторів, а також розглянуто його механізм. Визначено, що дія електричного поля в процесі відпалення затримує перебудову структури полімеру та кополімеру, або вносить в цю структуру певні зміни у взаємне розташування бічних груп, конформацію, щільність успакування та взаємодію макромолекул. Установлено, що характер змін полімерів та кополімерів залежить від жорсткості ланцюга макромолекули, кількості та порядку розташування бічних груп, кількісного вмісту та природи низькомолекулярного компонента в системі. Запропоновано механізм впливу електричного поля на полімер, що відпалюється, за яким дію електрополя зведено до кінетичного гальмування електричними силами трансляційного руху сегментів, а також ускладнюється конформаційна перебудова макромолекул та перехід їх в стан з мінімумом вільної енергії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.53

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318175 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Селиванов С. Е. 
Инструментальные физические методы исследования роли поверхности в процессах, протекающих при воздействии высоких температур на полимерный материал / С. Е. Селиванов, С. Н. Тригуб // Наук. вісн. ХДМІ. - 2011. - № 2. - С. 268-277. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Рассмотрены инструментальные физические методы исследования поверхности полимерных материалов (ПМ); суммарный результат исследований поверхностного слоя ПМ проведенный различными инструментальными физическими методами, роль поверхностного слоя в абляционной теплозащите и в снижении горючести ПМ; представлена разработанная экспериментальная установка по физической модификации ПМ и методика экспериментальных исследований на разработанной установке; проведение эксперимента по термической обработки поверхности ПМ на установке и обсуждение полученных результатов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73742 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Румянцев Ю. М. 
Аналіз можливостей попередньої обробки поверхні пластикових матеріалів / Ю. М. Румянцев, М. Ф. Ясінський, Д. О. Травкін, Л. М. Ясінська-Дамрі // Поліграфія і вид. справа. - 2014. - № 3. - С. 13-18. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проаналізовано сучасні способи обробки поверхні пластикових матеріалів для поліпшення їх адгезивних властивостей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.53 + М879

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29709 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського